Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Pacios protingiausios tai INTERNETINES MAMOS!!!!!! wub.gif
Atsakyti
kaip as pavydziu toms korioms nesvarbu kas gims smile.gif
As labau uzjauciu tas seimas, kurios negali susilaukti vaiko, bet taip sakoma kiekvienas mato pasauli per savo prizme, vienam vienokios problemos, kitam kitokios.

Man labai svarbu kas gims, kaip laukiausi dukros, as 100% buvau isitikinusi kad bus mergaite, jau tik testo rezultatus pamaciau ir jau zinojau, nors visi sake, kad bus berniukas, bobutes speliojo, drauges ir t.t. ir gydytojai echoskopuotojai vieningai tvirtino- bus berniukas, bet as vistiek sakiau kad bus pana rolleyes.gif kas ir buvo clap.gif
su situo nestumu as tokios nuojautos, kaip tada neturiu. sad.gif
suprantu kad mano tolimesni zodziai nuskambes keistai ir nesuprantamai daugeliui, bet dabar man labai svarbu zinoti kas gims, as paniskai bijau kad gali gimti berniukas ir as tai suzinosiu tik gimdymo metu, todel geriau man suzinoti tiksliai ir kuo anksciau , kad speciau su tuo susitaikyti. sad.gif

vat tokia istorija sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 11 20, 00:57)
bet dabar man labai svarbu zinoti kas gims, as paniskai bijau kad gali gimti berniukas ir as tai suzinosiu tik gimdymo metu, todel geriau man suzinoti tiksliai ir kuo anksciau , kad speciau su tuo susitaikyti. sad.gif

Iva, otu dukters paklausk. Jei jau ji prikarksejo, tai gal zinos ir ka "pribure" wink.gif
O jei rimtai, juk dar iki gimdymo darys echo, tai turetu matytis...
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 11 20, 02:57)
su situo nestumu as tokios nuojautos, kaip tada neturiu. sad.gif
suprantu kad mano tolimesni zodziai nuskambes keistai ir nesuprantamai daugeliui, bet dabar man labai svarbu zinoti kas gims, as paniskai bijau kad gali gimti berniukas ir as tai suzinosiu tik gimdymo metu, todel geriau man suzinoti tiksliai ir kuo anksciau , kad speciau su tuo susitaikyti. sad.gif

o kodel tau taip svarbu zinoti?
nenori berniuko? wink.gif
kur slypi priezastis?...
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 11 22, 11:06)
nenori berniuko? wink.gif
kur slypi priezastis?...

O kodel cia butinai turi slypeti "povandenines" priezastys? As irgi noriu tik mergaites. Ir ka man dabar daryti? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai ka merginos darysit, jei gims berniukas ? Kam nors padovanosit laugh.gif ?


Neseniai maciau busima mamyte, kuri raudojo genetikos centre suzinojusi, kad vaikelis gims nesveikas. Va cia tai tragedija.
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 11 22, 14:14)
Tai ka merginos darysit, jei gims berniukas ? Kam nors padovanosit laugh.gif ?


Neseniai maciau busima mamyte, kuri raudojo genetikos centre suzinojusi, kad vaikelis gims nesveikas. Va cia tai tragedija.

Apsikeisiu su kuo nors wink.gif
Nors realiai tai nezinociau, ka su mergaite daryti ir kaip ja aukleti g.gif laugh.gif

Cia juokai, o rimtai - zinoma sveikata svarbiau.

Atsakyti
Matot kaip įdomu... g.gif Aš kaip tik norėčiau jau priešingos lyties vaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 11 22, 14:37)
Matot kaip įdomu... g.gif Aš kaip tik norėčiau jau priešingos lyties vaiko smile.gif

Pazistu viena seima, kur auga 3 berniukai, tiksliau jau beveik vyrai. Man labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 11 22, 07:14)
Tai ka merginos darysit, jei gims berniukas ? Kam nors padovanosit laugh.gif ?



teks su tuo susitaikyti sad.gif bet as bijau savo reakcijos ir nusivylimo jeigu suzinosiu kad gims berniukas, todel gerai kad yra echoskopija israsta rolleyes.gif kita vertus mylesiu zinoma ir berniuka, tikiuosi, bet 100% ne taip kaip mergaite, tas mane gasdina.

bet siaip kasiopeja teisi dukra prikarksejo, kad turesiu vaikeli, gal prikarkses kad bus mergaite laugh.gif nes dabar tai juoko namuose, nes su Iveta nusprendem, kad persvara balsu ( mano ir jos) bus mergaite laugh.gif

Cikadele o prizastys yra grynai prichologines, nu nepatinka man berniukai, jokie sad.gif ta prasme mazi laugh.gif matai man asmeniskai mergaites - princeses, o berniukai g.gif zodziu ne princai wink.gif tai arba neatsizaidziau su lelem vaiktysteje, arba ka as zinau
Atsakyti
man tai tragedija, kai mamkos nori tik MERGYTES, arba tik BERNIUKO doh.gif
PRIEZASTIS SLYPI PSICHIKOJE
Atsakyti
QUOTE (Bambolino @ 2004 11 22, 18:31)
man tai tragedija, kai mamkos nori tik MERGYTES, arba tik BERNIUKO doh.gif

o kas tame blogo g.gif kodel pvz galima noreti , kad vaikas butu melynom akim, ar kad butu aukstas, ar ilgaplaukis ar dar kas, o jau lyties negalima noreti wink.gif
juk mamos myli savo vaikus nepriklausomai nuo to , kokios lyties jie gimsta ...
o kazko noreti, svajoti taip zmogiska ...
Atsakyti