Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Sveikos visos. O as zinau seima, ku vyras pirmiausia labai labai lauke dukros, o sulauke sunaus... Negaliu sakyt, kad jis nemyli to berniuko, bet buvo gaila ziuret i ta vaika, jis kazkaip buvo labai ujamas, tiesiog tai buvo labai akivaizdu, kad tevas ne jo lauke. Galu gale tas tevas sulauke ir dukros, dabar jis tikrai laimingas, ir laimingas dar ir todel kad pirmas berniukas yra labai gerai, mergaite turetu buti jaunesne, taciau santykiai su sunum irgi nelabai keiciasi, jis tebera ir toliau ujamas ir tikrai sunku matyt, kad mergaitei yra zymiai daugiau privilegiju... O kai as laukiausi pirmo, mano vyras irgi labiau norejo mergaites, kaip as tada pergyvenau, kad nebutu panasaus atvejo, visaip jam aiskinau kad bus berniukas, kad as ta jauciu, nors ne velnio nejauciau. Jis man atrezdavo, kad skirtumo tai jokio nera, tik jis tuo isitikines, kad padare mergaite, nu ir ka, taip ir yra, mergaite. O kai jau laukiausi antro, jis lygiai taip pat isitikines buvo kad padare sunu. Echoskopas, aisku, tvirtino simtaprocentine mergaite, bet mano vyrelis sako, nesamone, as juk dariau berna, ir tikrai, bernas. Jis pasidaro ka nori biggrin.gif thumbup.gif bet vistiek manau, kad svarbiausia tai yra SVEIKAS leliukas, gerai kai yra ko nori, bet kai yra tai ir nori... wink.gif Mylekite mamos savo leliukus, nesvarbu kas jie yra.Sekmes
Atsakyti
As antro leliuko labai norejau dukrytes, planavau pagal visas teorijas ir norus biggrin.gif O kai po pirmo echoskopo gydytoja pasake, kad bus tikrai berniukas, nes labai aiskiai matos, as apsiverkiau... is laimes smile.gif biggrin.gif biggrin.gif Sunkoka buvo tik vyresneliui isaiskint, kad tures ne uzsakyta sesute, o broli. O vyras tai man iskart sake, neturek iliuziju, bus sunus biggrin.gif
Atsakyti
Nėštumo pradžioje aš labiau norėjau mergytės, bet buvau 100% įsitikinusi, kad gims sūnus. Na tiesiog buvo tokia velniška nuojauta ir dar visą laiką sapnuodavau sūnų ir labai didelį. Sapnai išsipildė su kaupu gimė 4610 g sūnelis.
Vyras tiksliai et nežinau ko norėjo. Vieną rytą būdavo atsikelia ir sako, kad nori mergytės, nes mergytės švelnesnės ir meilesnės, o kitą rytą jau atsikėlęs jis man porina, kad pagalvojo, jog nori sūnaus, nes nebus ką nusivežti į žvejybą smile.gif
Iš kitos pusės pažiūrėjus koks gi skirtumas visokių ir tų mergaičių būna, kai kurios pasiutesnės už berniukus, ir dukrą juk galima nusivežti į žvejybą.
Dabar mes labai laimingi ir neįsivaizduojame, kad galėjo būti kitaip wub.gif
Atsakyti
Aš dar prieš vaikiuko "gamybą" vis svajojau, kad būtų sūnelis, nors nesilaikiau jokių lyties spėjimo metodų (o šiaip pagal "darymą" turėjo gautis mergaitė).Bet nėštumui didėjant vis mažiau vilčių buvo susilaukti sūnelio: visos mano pažįstamos, kolegės, draugės gimdė tik berniukus, echoskopija rodė 99%mergaitę,aš pati jaučiau nešiojanti mergaitę, kol pati galiausiai taip pernorėjau mergaitės, jog gatvėje nužiūrėdavau visas.Ir vyras buvo nusiteikęs mergaitei.Pradėjau galvoti, kaip aš ją puošiu, kaip kasytes pinsiu, kaip mūsų pana vėliau su bernais valandų valandas kalbės telefonu doh.gif ir tt.Ir kai gimė mūsų vaikis-vėl teko "taikytis" su berniuku..tikrai keistai jaučiausi..O tėtis, gimus leliukui, iš to strioko,nei pažiūrėjo, nei paklausė-kas?tik nubėgo žiūrėt pas neonatologę, ar viskas gerai vaikui rolleyes.gif
Greičiausiai, jei gydytoja tvirtina, kad "nieko" echoskopu nesimato, tai dar nereiškia, kad tas "niekas" taip ir neišlįs; o jei jau tarp kojų matosi bumbulai-tai niekur jie nebedings.Manau, kad gimstantį berniuką yra daug tiksliau prognozuoti.
Atsakyti
sveikos,
baisiai papiktino toks kvailas noras tureti ne dukra, bet sunu. siaubas kazkoks, turbut cia yra musu visuomenes ikaltas i galva dalykas: tu vertingesne jei pagimdai sunu. juk mes pacios esam moterys, buvom mazos mergaites. gal prieikim iki tokio lygio, kaip Indijoje, kur kai suzino, kad gims mergaite... turbut, tos, kurios taip masto nevertina saves, nesijaucia visavertemis ir dar priedo toms savo nelauktoms mergytems iskiepys toki pati nepilnavertiskumo jausma. reikia laukti vaiko, o ne lyties. Aisku nescia moteris yra zymiai jautresne, tai as galiu suprasti, kad visas tas brudas, esantis mumyse pasireiskia daug stipriau.
Atsakyti
QUOTE (Erika_v @ 2004 09 30, 15:48)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite. tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.

Tai kas tau svarbiau, ar pagal tavo isivaizdavima nudziugint vyra, ar ta mazyle butybe? Tuo labiau vyras atrodo neprisigalvoja nesamoniu. Ka tau parasytu tos , kur vaikelio nesulaukia g.gif
Atsakyti
O aš visą laiką, kiek save atsimenu svajojau apie pirmą sūnelį rolleyes.gif
Bet kai vasarą sužinojau kad laukiuosi- buvau įsitikinusi, kad tai mergaitė- labai norėjau mažos dukrytės... Kai su vyru buvom pažiūrėt savo leliuko "per televizorių" gydytojas pareiškė- 99 proc., kad berniukas, na tą mes ir patys echoskopo ekrane matėm wub.gif Dar man vyro mama pareiškė, kad su jų gimine susidėjus- sunku bus mergytės sulaukt, mat pati keturių sūnų susilaukė biggrin.gif
Tiesa sakant, jokio skirtumo, kas ten neseniai pradėjo stuksenti man į pilvelį- jis labai mylimas ir labai laukiamas heart.gif O visų klausinėjimas- ko labiau noriu, man beveik kad nesuprantamas... Na koks skirtumas- noriu savo sveikučio gražučio vaikelio 2.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Mano vyras tai irgi viena diena tai dukros norejo, kita tai sunaus...Del ko dukros norejo, tai nebeatsimenu, bet sunaus vien delto, kad draugai aplink tik mergytes augino ir jo brolis ir sesuo po dvi dukrytes turi..o as tai tvirtai dukrytes norejau..na, lyg mazytes MANO kopijos wink.gif kazkaip egoistiskai ir egocentriskai smile.gif
Na, gime dukryte..100% tevelio, o ne mano, kopija biggrin.gif Mylim ja abu be proto wub.gif
Atsakyti
labučiukas visoms ir visiems biggrin.gif taip mano vyras taip pat labai norėjo sunaus o aš priešingai labai pirmos norėjau mergaitės,va kai sužinojome kad bus mergaitė vyras gal truputėli ir nusiminė kad turės dukrą, bet po to kai gymė musų Vestuliukas manau kad jis ją myli netgi labiau(juk pats ir gymdymę dalivavo) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (sirduze @ 2004 10 25, 10:20)
Sveikos visos. O O kai as laukiausi pirmo, mano vyras irgi labiau norejo mergaites, kaip as tada pergyvenau, kad nebutu panasaus atvejo, visaip jam aiskinau kad bus berniukas, kad as ta jauciu, nors ne velnio nejauciau. Jis man atrezdavo, kad skirtumo tai jokio nera, tik jis tuo isitikines, kad padare mergaite, nu ir ka, taip ir yra, mergaite. O kai jau laukiausi antro, jis lygiai taip pat isitikines buvo kad padare sunu. Echoskopas, aisku, tvirtino simtaprocentine mergaite, bet mano vyrelis sako, nesamone, as juk dariau berna, ir tikrai, bernas. Jis pasidaro ka nori biggrin.gif thumbup.gif bet vistiek manau, kad svarbiausia tai yra SVEIKAS leliukas, gerai kai yra ko nori, bet kai yra tai ir nori... wink.gif Mylekite mamos savo leliukus, nesvarbu kas jie yra.Sekmes

Ale ir gudrus tas tavo vyras thumbup.gif , žino ką daro- galėtų ir kitus pamokyti. Ir apskritai, lengva tau šnekėt, kai viskas vyksta pagal planą.
Žinau ne vieną atvejį, kai norai turėt berniuką ar mergytę labai dideli. Vis atsimenu kaimynus, gyvenusius 2 kambarių bute ir labai norėjusius mergaitės. Mergaitė buvo septinta, aštuntas, turėjęs būti drauge princesei, vėl berniukas. rolleyes.gif .
Vienas mano draugas yra sakęs, na turiu dvi dukras, kurias beprotiškai myliu, bet gerai kad tik dvi- draugai užjaučia,bet dar nesityčioja sad.gif . Trys ketvirtadaliai pažįstamų sužinoję, kad mums gimė antra dukra, pareiškė, kad reiks trečio blink.gif . Tiek aš tiek vyras nieko prieš, netgi rimtai galvojam apie tą trečią, bet idiotiškas aplinkinių spaudimas blink.gif blink.gif , kodėl ne sūnus, mane tiesiog iš prito varo. Tai įsivaizduoju, kaip jaustis vyrui mad.gif
Atsakyti
Kai buvau maža mergaitė labai norėjau dviejų vaikų pirmagimės dukrelės ir antro sūnelio. Galvoju gal todėl, kad pati augau su broliu buvau už jį vyresnė, mūsų šeima man buvo idealas ir aš kitaip ir neįsivaizdavau. Kai užaugau, ištekėjau, pastojau apie lytį itin negalvojau, bet kažkaip atrodė, kad gims mergaitė, nors vardą kažkodėl pirmiausia sugalvojom berniukišką smile.gif (gal dėl to, kad žinojom, kad tikimybė, tai nereiškia kokios nors garantijos). Šiaip tai labiausiai mintis apie tai kokia vaiko lytis norima, labiausiai skatino giminės ir artimieji. Visi turėdami savo visokių kompleksų, kodėl viena lytis geriau už kitą. Žodžiu prisiklausiau visokių marazmų, vieniems iš jų buvo loginis paaiškinimas, kitiems ne smile.gif Na žodžiu, visi masiškai pranašavo berniuką, pagal pilvo formą, kasų pynimo kampą, akių įkypumą ir pan. smile.gif o aš kadangi buvau neitin subrendusi asmenybė ir be to, labai jau tuo metu mėgau tiesiog prieštaraut vien dėl paties prieštaravimo, visiems tvirtinau - ne gims mergaitė smile.gif Labai džiūgavau, kai mačiau kaip kai kurie artimieji nervinasi dėl to, kad aš laukiu mergaitės, o gims berniukas smile.gif Iš tikro tai laukiau sveiko mano mylimo VAIKUCIO. Kai aštuntą mėnesį echoskopuojant paklausė ko laukiu, atsakiau, kad vaiko. Gydytoja paklausė, ar nenoriu sužinoti kas gims. Atsakiau, kad noriu - berniukas. Aš nei nusiminiau, nei apsidžiaugiau, tiesiog tai buvo tam tikra papildoma informacija ir tiek, nešiojamą vaikelį mylėjau nepriklausomai nuo lyties. Tačiau man pasidarė nelabai malonu, kad visos tos anūkėlio ir proanūkio laukikės baisiai apsidžiaugs sad.gif Aišku, dabar juokinga kokia buvau kvaila jų atžvilgiu. Na žoždžiu, rydama "nuoskauda" leidau joms triumfuoti. Tačiau patį gražiausią tašką šioje istotrijoje padėjo mano vyras. Po gimimo aktyvioms proanūkio laukėjoms pasakė, kad gimė mergaitė ir kai jos "nusivylė", pasakė, ne ne berniukas smile.gif Visa tai gal ir kvaila, tačiau man buvo linksma.
Dabar laukiuosi antro. Visiškai nesvarbu, kokia bus jo lytis. Aš ir vėl laukiu vaikelio. Vyras taip pat. Tos giminietės, kurios anakart laukė berniuko, dabar masiškai laukia mergaitės. O brolis laukia broliuko, ir į klausimą ką darysim jei gims sesutė atsako - gerai, tegu bus sesutė, bet gal tada dar galėsim iš vaikų namų įsivaikinti berniuką" smile.gif
Šiaip tai lytis yra visiškai nesvarbu ir laukti berniuko arba mergaitės ir iš to daryti tragediją ir vos ne gyvenimo tikslą švelniai pasakius yra nesąmonė. Tačiau visi esame žmonės ir emocijos ir jausmai kartais būna mums nepavaldūs ir kartais tiesiog sureaguojame, nes tikėjomės vieno, o gavome kitą. Juk tai visada skaudu. Bet svarbiausia yra tose emocijose susivokti, žinoti, kad jų nėra nei gerų, nei blogų - yra tik netinkamas elgesys, o jį jau galima kontroliuoti smile.gif Ir kontroliuoti galima taip, kad kuo mažesnę sumą tavo vaikui užaugus reiktų išleisti jo psichologui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo island: 14 lapkričio 2004 - 12:14
QUOTE (Erina @ 2004 10 23, 09:54)
Suintrigavo mane temos pavadinimas "Laukiau berniuko, bet bus..." Žinai ką, o aš laukiu VAIKELIO, man jau 8 mėnuo ir aš žinau tik tiek, kad ten pas mane pilve MANO LAUKIAMAS VAIKELIS, kurio lyties aš dar nežinau ir dėl to nekvaršinu sau galvos.
Šiais laikais, kai šitiek šeimų atiduotų viską, kad susilauktų SAVO vaiko arba šitiek vaisiaus vystimosi sutrikimų, kad man net liežuvis neapsiverčia tai sakyti, kad aš noriu berniuko ar aš noriu mergaitės. Aš noriu SVEIKO VAIKO. Ir laukdama jo esu labai laiminga.

Visiskai pritariu.
Nepyk Erika, bet kazkaip kvepia uzsispyrimu - noriu buti geresne nei jo ex ir pagimdyti butent sunu. Gerai, kad 'atejai i prota'. Uzsuk dazniau i musu sausinukiu skyreli, bus tau linksmiau lauktis vaikelio, nesvarbu pilvelyje JIS ar Ji heart.gif
Atsakyti