Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Erika_V, mano situacia tokia pati - maniskis is pirmos santuokos irgi turi dukra, kuri pas mus buna 50 proc., laiko, turi savo kambari ir t.t. Tai ji man "puse savo vaiko". Galbut del to ir noreciau sunaus. Nors dabar kazkaip man jau tas pats darosi, svarbiausia sveikas. Nepamirskim, kad pacios esam mergaites smile.gif . Be to maniskis nori vel dukros smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (Osvile @ 2004 09 30, 19:47)
QUOTE (Erika_v @ 2004 09 30, 15:48)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite.  tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.

Man regis, per daug nori isiteikti vyrui nono.gif Deja, tavo zodzius skaitant, susidaro ispudis, kad tu nori siekti savo tikslo, o tas tikslas - pagimdyti vyrui sunu. Tuo nori patenkinti savo egoizma. Tau tai juk pirmas vaikelis ir jis pats paciausias wub.gif

g.gif as irgi pritariu Osvilei ir man atrodo, kad cia slypi labiau jau psihologines problemos , nei noras tureti berniuka.
tikrai nedraudziama pasvajoti apie mergyte ar berniuka, bet cia jau per stipriai. as norejau merGytes, nes buvau labiau pripratusi prie leliuku mergyciu, n es siemet visos mano drauges susilauke mergyciu, mane daugiausiA IR SEIMOJ SUPA MERGINOS IR STAI GYDYTOJA PASAKO BERNIUKAS, TAI KAZKOKS LIUDESIUKAS APEME, BET PO KURIO LAIKO PATI SUSIGEDAU NUO SAVO TOKIO JAUSMO,,, IR DABAR VISAI NESVARBU KAS TEN MAN TAIP SKAUDZIAI STUKSENA PILVELYJE, KAD TIK JAM TEN BUTU KUO GERIAU IR , KAD GIMTU SVEIKUTIS !!! clap.gif

PAMATYSI , ERIKA, PAMILSI DAR TU SAVO LELIUKA IR LINKIU , KAD TAI KUO GREICIAU ATSITIKTU !
Atsakyti
Oi mergaitės, mano pirmas nėštumas buvo nesėkmingas, todėl kai laukiausi dukrytės, tai nebuvo JOKIO skirtumo, kad tik mano kūdikėlis būtų gyvas, sveikas. Ir dabar visiškai nesureikšminame nei dėl vyro noru ar kažkokių kalbų, kad būtinai reikia sūnaus. Patikėkit, mylės ir vyras ir kiti artimieji kas bebūtų, neben pas kai kuriuos yra kažkokios nesveikos ambicijos susilaukti sūnaus ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Erika_v @ 2004 10 01, 05:14)
Tik ka atejau i darba ir prisijungiau prie forumo.
Nera kad tas noras toks jau egoistiskas. Tiesiog turiu sese, mama turi sese, sesuo susilauke mergaites o as visada troskau berniuko. Vakar tiesiog buvau kazkokiam giliam pasimetime, duok Dieve kad daugiau taip aklai i tuos jausmus neikrisciau. Krutejo mano maziukas ar maziuke vakar tiek daug. Labai myliu ir tikiu kad nesvarbu kas bus svarbu kad sveikas. Tikraui kai kurios atvedete mane i prota

Ot, aciu dievui. Tikiuosi, kitos lygiai taip pat abejojancios savo jausmais, ar norincios isiteikt vyrui ar dar del kokiu prizasziu norincios, kad vaiko lytis butu kitokia, irgi "ateis ir prota". Tikrai merginos, svarbu sveikas/a, o kaip vienas draugas, sitoje vietoje jau patyres, pasake: "taigi svarbu kad viskas gerai, o kas jau bus ta kaip sakoma ir pakrikstysit smile.gif"

As kol kas nezinau ko laukiuosi, uosvis juokais sako, turi but berniukas, kad gimines pavarde pratestu rolleyes.gif , jo zmona, kad tik mergyte butu, bet jei rimtai, tai mes visi norim, kad tik butu viskas gerai ir kad butu sveikas tas mazius.
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 09 30, 14:16)
Tačiau baisiausia dabar... gal aš ir paranojikė, gal per daug prietaringa, bet dukra, kai ją pavadini mergaite ima daužyt rankutėmis per galvą ir šaukia "nepatinka mergaitė" ir isterijas sukelia tikrai rimtas..dabar raminu save, kad gal praeis, gal tik toks etapas, bet kaskart ir nukrečia koks šaltukas, kai ji rėkia, kad jai
nepatinka suknytės, sijonai..

Rasma, manau tai visiskai normalu tokio amziaus mergaitei..Maniske irgi buvo labai pasiutus ir megdavo sakyt "as berniukas" ir pan, kai buvo tokio amziaus kaip tavo Laura..
Dabar jai beveik penki ir mane jau kartais neramina tas perdetas pasinesimas i barbes, papuosalus, pustas sukneles ir kitokius mergaitiskus pribumbasus-nu tokia panele pasidare, kad as jau ja net tramdau kartais, nes pati esu siek tiek kitokio stiliaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ligute @ 2004 10 04, 10:57)
Erika_V, mano situacia tokia pati - maniskis is pirmos santuokos irgi turi dukra, kuri pas mus buna 50 proc., laiko, turi savo kambari ir t.t. Tai ji man "puse savo vaiko". Galbut del to ir noreciau sunaus. Nors dabar kazkaip man jau tas pats darosi, svarbiausia sveikas. Nepamirskim, kad pacios esam mergaites smile.gif . Be to maniskis nori vel dukros smile.gif .

Hmmm... pas mus irgi panasu, tik kad vyro sunus pas mus auga. Is pradziu as irgi svaigau MERGAITES. Vyras irgi noretu mergaites, bet to nesureiksmina. Didziausia noretoja buvau as. Bet su laiku nuomone pradejo keistis. Vis dazniau pagalvoju, kad gal geriau butu berniukas - nors ir didelis metu skirtumas, bet vis daugiau bendros kalbos tarp dvieju bernu seimoj butu (negu tarp berniuko ir mergaites). Be to, kai seimoje jau butu du bernai, butu lengviau pasiryzti treciam vaikui, su viltimi, kad tai bus mergaite... laugh.gif
Atsakyti
Nu atvirai pasakius sunkiai įsivaizduoju save, auginančią jo dukrą dar plius. Nepatinka kai ji pas mus būna, nes prmena man jo pirmąją ir nežinau tai ne mano vaikas ir aš jo taip nenoriu. Manasis kūdikėlis juda kruta su kiekviena diena vis labiau ir stipriau.Aš jau 3 trimestre tai jaučiu jog kasdien darausi vis sunkesne. Myliu tą lialių ir nėra taip jau svarbu kas gims. Pasakoju jam kad labai myliu ir ka matau, kai tėtis parvažiuoja pietų paglosto pilvelyje įsitaisiusį neklaužadą.
Esu laiminga.
Sunku pasakyti ar tas noras turėti sūnų praėjo, gal nelabai. Tik kikurios iš jūsų man tikrai atvėrėte akis. Aš lengvai puolu į jausmų kamuolį, tad žinia apie mergaitę mane sukrėtė. Tikrai. Aš banadau kalbėtis su savo lialiu. Sakau kas esi, jei berniukas spirk, jei mergaitė ne. O jis abiem atvejais kad duoda kad duoda gazų, arba tyli ramiai. Gaslvoja turbūt kažkokia keista mama, juk čia aš jos mažylis. biggrin.gif
Esu dėkinga jums
Atsakyti
Sveikos as visa laika tvirtinau kad noriu berniuko ir isviso triju sunu kazkada norejau o dabar pagaunu kad noriu dukrytes bis.gif
maniskis laukia mergaites su pilvuku kalbasi kaip su mergyte ir net neleidzia galvoti kad bus berniukas o echoskopas sako bernas mad.gif
As bijau o jeigu jis nemyles to berniuko taip kaip myletu mergaite?
Nors jis teigia kad cia tik mano paistalai bet kazkaip neramu?
Nu kodel mes negalim tos lyties pasirinkti biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Erika_v @ 2004 10 05, 16:12)
Nu atvirai pasakius sunkiai įsivaizduoju save, auginančią jo dukrą dar plius. Nepatinka kai ji pas mus būna, nes prmena man jo pirmąją...

Man tas vaikas irgi pirmena jo ex, ir as noriu SAVO, bet man vyras kazkada gerai praplove smegenis ta tema. Jo teigimu, mes vaikus gimdome ne SAU. Jie niekada nebus musu nuosavybe. Mes esame tik tarpininkai... Man po to gerokai palengvejo... nors vistiek liko dar trupinelis to noro tureti butent savo vaika... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (gutė pinkutė @ 2004 10 06, 08:18)
Sveikos as visa laika tvirtinau kad noriu berniuko ir isviso triju sunu kazkada norejau o dabar pagaunu kad noriu dukrytes bis.gif
maniskis laukia mergaites su pilvuku kalbasi kaip su mergyte ir net neleidzia galvoti kad bus berniukas o echoskopas sako bernas mad.gif
As bijau o jeigu jis nemyles to berniuko taip kaip myletu mergaite?
Nors jis teigia kad cia tik mano paistalai bet kazkaip neramu?
Nu kodel mes negalim tos lyties pasirinkti biggrin.gif g.gif

Sitaip mums buvo.Labai laukem mergytes.Kazkodel buvom isitikine, kad bus butent ji.38 sav suzinojom kad berniukas.Vyras ji labai labai myli.Kai gime antras nusivyle, bet irgi myli.Bet labai abu norim mergytes.Tikimes po daugelio metu ja tureti.
Atsakyti
Nezinojau, ko noriu , kai pirma karta laukiausi. Aisku kazkur kirbejo mintis, kad gal berniuku labiau apsidziaugtu vyras. Bet jis ir ana nestuma, ir dabar tvirtino - svarbu viskas butu gerai.
O dabar labai dziaugiuosi, kad turiu mergaite. Mes drauges tikraja to zodzio prasme, praleidziam daug laiko kartu, ir dabar tyliai pasvajoju apie antra mergaite (nors dar nieko nezinom). O kas bus - ta mylesim.
Net vyrai sako, kad berna padaryti daug sugebejimu nereikia, o va mergaite -darbas juvelyrinis smile.gif ir reikalaujantis kruopstumo. Tiesa, jei mano medicinos zinios teisingos, tai mamos lastele neturi itakos vaiko lyciai - lyti "atnesa" tevelio seklyte. Taigi, kas gaunasi, ta ir auginam smile.gif

Beje, mano sesuo laukesi berniuko, o gime - Aukse (as buvau net zydra kostiumeli numezgusi - issiuvinejom gelytem ir tiko). Taip kad kartais gal geriau nezinoti lyties. Viena giminaite istiko pogimdyvine depresija , kai vyras paklause, kodel ne berniuka pagimde. Gydosi nervus vargse ir dabar, nors mergytei jau 11 metu.

Sveiku ir stipriu jums 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 10 06, 07:42)
Viena giminaite istiko pogimdyvine depresija , kai vyras paklause, kodel ne berniuka pagimde.

Tokiam vyrui tik keptuve per galva. Juk tai JIS kaltas, kad ne berniukas mad.gif
Atsakyti