Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(bordo @ 2011 11 10, 20:13)
Pilnai tam pritariu. Pas mane šeimoj vieni vyrai,šuo ir tas vyriškos giminės  biggrin.gif
Labai noriu mergaitės,tu visu gražių rožinių daikčiuku,kasyčių,barbių...o ne transformeriu... Manau moteriai kaip bebutų reikia dukros,kad galėtų pilnai išreikšti savo moteriška galią,kaip ir vyrui reikia sūnaus. Bet sunkiau padaryti,nei pakalbėti smile.gif


Va va. Sutinku su tokia nuomone. Kai laukiausi pirmo, jaučiau, kad bus sūnus, bet ir mergaitė būtų tikus. Su antru nėštumu jokių nuojautų nebuvo, atrodė, svarbiausia, kad būtų sveikas, bet širdy kirbėjo viltis, kad gal šį kartą mergaitė. Kai sužinojau, kad vėl bernas bus, iš tikrųjų kažkiek nusivyliau. Ne dėl to, kad pilve ne mergaitė tupi (neįsivaizdavau kas ten), o kad nelemta man mamų dukrų santykių turėt. Nu tikrai, kad kaprizas kažkoks, dėl kurio man pačiai gėda. Apie trečią tikrai negalvojam ir tikrai nenorėčiau ir negalėtume sau to leisti
Atsakyti
QUOTE(liukse7 @ 2011 12 07, 11:54)
Va va. Sutinku su tokia nuomone. Kai laukiausi pirmo, jaučiau, kad bus sūnus, bet ir mergaitė būtų tikus. Su antru nėštumu jokių nuojautų nebuvo, atrodė, svarbiausia, kad būtų sveikas, bet širdy kirbėjo viltis, kad gal šį kartą mergaitė. Kai sužinojau, kad vėl bernas bus, iš tikrųjų kažkiek nusivyliau. Ne dėl to, kad pilve ne mergaitė tupi (neįsivaizdavau kas ten), o kad nelemta man mamų dukrų santykių turėt. Nu tikrai, kad kaprizas kažkoks, dėl kurio man pačiai gėda. Apie trečią tikrai negalvojam ir tikrai nenorėčiau ir negalėtume sau to leisti

Ne tikrai nemanau,kad tai kaprizas. Aš pilnai suprantu,tą norą turėti dukrą,manau tai normalu. Laukiuosi antro sūnaus,taipogi nusivyliau sužinojus,kad bus berniukas,bet žinoma tai nereiškia,kad mažiau mylėsiu ar panašiai...Bet planuojam dar trečią vaikutį,tai nežinau kokių čia triukų reiks griebtis... smile.gif
Atsakyti
Na man tai asmeniškai per pirmą neštumą nebuvo svarbu kas, bet žinojau kad bus bernas (išvis nesuprantu koks skirtumas kokios lyties pirmas vaikas, nebent planuoji tik vieną turėti), per antrą - tikrai žinojau, kad bus vėl antras berniukas, todėl irgi jokiu noriu nebuvo. O va su trečiu......Pastojau, nes labai norėjau mergaites wub.gif Dabar jokios nuojautos kas bus. Ir aš pukiai suprantu, kad svarbiausiai, kad butum sveikas, bet taip norėsi merginos. Aš taip pavargau nuo tu muštiniu, daužymu, traumu, taip noriu švelnios mergaites. Ir labai bijau, kad jeigu vel berniukas, tai stipriai (labai stipriai) nusivylsiu. Nenoriu kad vaikas ta pajaustum. Tai stengiuosi dabar ieškoti mamyčiu atsiliepimus, kurios turi 3 bahurus ir džiaugiasi tuo....
Atsakyti
manau aplamai nera svarbu lytis,reikia tik tiketis ir laukti sveiko vaikiuko... dabar kaip toki laikai ir daugeja vaikiuku gimstanciu su negale,reikia tik melsti ne lyties o sveiko mazyliuko. mes planuojam jau antra apie lyty net kalbos nera...
Atsakyti
Pilnai sutinku su ErikaAlgirdasSkaiste postu.
Svarbiausia sveikas vaikutis, o lytis juk meilės vaikučiui nepakeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2011 12 20, 15:46)
Aš taip pavargau nuo tu muštiniu, daužymu, traumu, taip noriu švelnios mergaites. Ir labai bijau, kad jeigu vel berniukas, tai stipriai (labai stipriai) nusivylsiu. Nenoriu kad vaikas ta pajaustum. Tai stengiuosi dabar ieškoti mamyčiu atsiliepimus, kurios turi 3 bahurus ir džiaugiasi tuo....

Puikiai suprantu-robotai,žaidimai apie kara... smile.gif Man pirmas vaikas taip pat nebuvo svarbu kas bus,kai planavom antra buvau beveik isitikinus,kad bus mergaitė,labai jos norėjau,gal dėl to kad jau beveik isivaizdavau kaip ji atrodys,jau rinkau varda jai,kai sužinojau kad bus berniukas tikrai labai nusiminiau,bet tai tik laikinai,dabar esu laiminga laukiu nesulaukiu kol galėsiu ji pamatyt,paimti ant rankų smile.gif
O VALIAR jūs bandėt kokius metodus prieš mm, po ir pan ar nieko?
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2004 09 30, 17:47)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera.


4u.gif
O va čia jau ir išsidavėt. Tai yra kaprizas 100% tongue.gif Tipo, pirmoji žmonelė pagimdė mergaitę, o va štai aš- tau padovanosiu Sūnų- Ąžuolą- Galiūną biggrin.gif Tai lyg užtikrintų "saugumą" jums su vyru. O tie vyrai dukras dar labiau myli ir lepina negu bernus, matau ne vieną pavyzdį draugų šeimose.
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2011 12 20, 13:46)
Aš taip pavargau nuo tu muštiniu, daužymu, traumu, taip noriu švelnios mergaites. Ir labai bijau, kad jeigu vel berniukas, tai stipriai (labai stipriai) nusivylsiu. Nenoriu kad vaikas ta pajaustum. Tai stengiuosi dabar ieškoti mamyčiu atsiliepimus, kurios turi 3 bahurus ir džiaugiasi tuo....

Mano istorija tokia: kai sužinojau, kad pirmagimis bus berniukas, tai ašarodama gydytojos klausiau, kokia tikimybė, kad ji klysta. Visą laiką svajojusi turėti pirmagimį sūnų (pačiai visada labai trūko vyresnio brolio), pastojusi staiga užsimaniau dukrytės. Gal dėl to, kad tiek mano, tiek ir vyro giminėje jaunoji karta buvo išskirtinai vyriška g.gif . Antrojo besilaukiant echoskopas mums pažadėjo mergaitę, tad gimęs sūnelis buvo nemažas šokas. Tačiau susitaikiau akimirksniu, nes pirmagimis svajojo tik apie brolį. Bet dėl tos klaidos trečiojo lyties žinoti nenorėjome, o ir abiems su vyru itin didelio skirtumo nebuvo. Neslėpsiu, svajojau apie mergytę, tačiau protas kuždėjo, kad berniukas būtų patogiau - tie patys žaislai, drabužiai, pramogos. Kai mūsų trečiasis šventė savo pirmąjį gimtadienį labai nuoširdžiai pasidžiaugiau, kad auginu berniuką: jis žygiavo aplink stalą ir dainavo "Aš kareivis". Net nesuabejojau, kad ir dukrytė būtų dariusi tą patį - augant tarp dviejų vyresnių "kareivėlių" negali būti kitaip. Dabar auginu tuoj trečiąjį gimtadienį švęsiančią dukrą ir akivaizdžiai įsitikinu, kad tuomet buvau teisi. Mėgstamiausi žaislai - mašinos (net lėlių vežimėliu vežiojamos ne lėlės, o mašinėlės), ant kojų ir kaktos net ir žiemą negyja mėlynės, o švelnumo su žiburiu reiktų ieškoti... Viena, kuo galiu džiaugtis, tai kasyčių pynimu ir suknelių pirkimu biggrin.gif .

Beje, pradedant trečiu vaikučiu pajutau didelį aplinkos spaudimą: kai eidavau su dviem sūneliais ir pūpsančiu pilvuku nuolat sulaukdavau komentarų, kad broliukams reikia sesytės. Kai gimė sūnelis, tai pradedant nuo jį priėmusios akušerės, pirmoji reakcija buvo užuojauta, kad ne dukrytė. Man nebuvo didelio skirtumo, kurios lyties vaikas gims, todėl tokia reakcija stebino. Tačiau dukrytės laukusią mamą ji tikrai galėjo išvesti iš pusiausvytos. Lygiai taip pat stebino ir visuotinė aplinkinių euforija po trijų sūnų gimus dukrai: "Pagaliau!!!", nuostaba ir rūpestis, kad ypatingai nesidžiaugiu. O mes laukėme, ar gal, tiksliau, tikėjomės sūnaus, tad gimus dukrai bent jau man buvo daugiau sumaišties, nerimo, jaudulio (net ir to paties "nemokėsiu auginti") nei džiaugsmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltike: 22 gruodžio 2011 - 11:23
QUOTE(Baltike @ 2011 12 22, 11:06)
Mano istorija tokia: kai sužinojau, kad pirmagimis bus berniukas, tai ašarodama gydytojos klausiau, kokia tikimybė, kad ji klysta. Visą laiką svajojusi turėti pirmagimį sūnų (pačiai visada labai trūko vyresnio brolio), pastojusi staiga užsimaniau dukrytės. Gal dėl to, kad tiek mano, tiek ir vyro giminėje jaunoji karta buvo išskirtinai vyriška g.gif . Antrojo besilaukiant echoskopas mums pažadėjo mergaitę, tad gimęs sūnelis buvo nemažas šokas. Tačiau susitaikiau akimirksniu, nes pirmagimis svajojo tik apie brolį. Bet dėl tos klaidos trečiojo lyties žinoti nenorėjome, o ir abiems su vyru itin didelio skirtumo nebuvo. Neslėpsiu, svajojau apie mergytę, tačiau protas kuždėjo, kad berniukas būtų patogiau - tie patys žaislai, drabužiai, pramogos. Kai mūsų trečiasis šventė savo pirmąjį gimtadienį labai nuoširdžiai pasidžiaugiau, kad auginu berniuką: jis žygiavo aplink stalą ir dainavo "Aš kareivis". Net nesuabejojau, kad ir dukrytė būtų dariusi tą patį - augant tarp dviejų vyresnių "kareivėlių" negali būti kitaip. Dabar auginu tuoj trečiąjį gimtadienį švęsiančią dukrą ir akivaizdžiai įsitikinu, kad tuomet buvau teisi. Mėgstamiausi žaislai - mašinos (net lėlių vežimėliu vežiojamos ne lėlės, o mašinėlės), ant kojų ir kaktos net ir žiemą negyja mėlynės, o švelnumo su žiburiu reiktų ieškoti... Viena, kuo galiu džiaugtis, tai kasyčių pynimu ir suknelių pirkimu biggrin.gif .

Beje, pradedant trečiu vaikučiu pajutau didelį aplinkos spaudimą: kai eidavau su dviem sūneliais ir pūpsančiu pilvuku nuolat sulaukdavau komentarų, kad broliukams reikia sesytės. Kai gimė sūnelis, tai pradedant nuo jį priėmusios akušerės, pirmoji reakcija buvo užuojauta, kad ne dukrytė. Man nebuvo didelio skirtumo, kurios lyties vaikas gims, todėl tokia reakcija stebino. Tačiau dukrytės laukusią mamą ji tikrai galėjo išvesti iš pusiausvytos. Lygiai taip pat stebino ir visuotinė aplinkinių euforija po trijų sūnų gimus dukrai: "Pagaliau!!!", nuostaba ir rūpestis, kad ypatingai nesidžiaugiu. O mes laukėme, ar gal, tiksliau, tikėjomės sūnaus, tad gimus dukrai bent jau man buvo daugiau sumaišties, nerimo, jaudulio (net ir to paties "nemokėsiu auginti") nei džiaugsmo.

wub.gif grazi istorija. Ir turbut aplinkiniai galvoja, kad daugiavaike esat vien del to, kad mergaites norejot? biggrin.gif

Pas mane dvi mergaites, tai labai keista buvo, kad jau gimus antrai mergaitei kai kurie issireiske "nepasiseke". O man tai dvi seses nedideliu skirtumu - tiesiog idealu thumbup.gif Uztat visi supras, kai jau trecia vaika planuosim - gi atseit berniuko reikia doh.gif Beje, vienam JAV tinklalapy uzmaciau, kad yra parduodami tokie rinkiniai planuojantiems tevams, norint susilaukti tam tikros lyties vaiko. Ju sudety yra mineralu papildai mamai, maisto sarasas abiems tevams, OT testai ir maksties apsiplovimui skystaliukai, suteikiama 96% tikimybe, kad pasiteisins, o jei ne, grazina visus pinigus. Tai va, lyti jau beveik galima nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 22, 14:21)
wub.gif grazi istorija. Ir turbut aplinkiniai galvoja, kad daugiavaike esat vien del to, kad mergaites norejot? biggrin.gif

Pas mane dvi mergaites, tai labai keista buvo, kad jau gimus antrai mergaitei kai kurie issireiske "nepasiseke". O man tai dvi seses nedideliu skirtumu - tiesiog idealu thumbup.gif Uztat visi supras, kai jau trecia vaika planuosim - gi atseit berniuko reikia doh.gif Beje, vienam JAV tinklalapy uzmaciau, kad yra parduodami tokie rinkiniai planuojantiems tevams, norint susilaukti tam tikros lyties vaiko. Ju sudety yra mineralu papildai mamai, maisto sarasas abiems tevams, OT testai ir maksties apsiplovimui skystaliukai, suteikiama 96% tikimybe, kad pasiteisins, o jei ne, grazina visus pinigus. Tai va, lyti jau beveik galima nusipirkti biggrin.gif

O kokiam tinklapi matėt tuos rinkinukus?
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2011 12 20, 15:46)
Na man tai asmeniškai per pirmą neštumą nebuvo svarbu kas, bet žinojau kad bus bernas  (išvis nesuprantu koks skirtumas kokios lyties pirmas vaikas, nebent planuoji tik vieną turėti), per antrą - tikrai žinojau, kad bus vėl antras berniukas, todėl irgi jokiu noriu nebuvo. O va su trečiu......Pastojau, nes labai norėjau mergaites  wub.gif Dabar jokios nuojautos kas bus. Ir aš pukiai suprantu, kad svarbiausiai, kad butum sveikas, bet taip norėsi merginos. Aš taip pavargau nuo tu muštiniu, daužymu, traumu, taip noriu švelnios mergaites. Ir labai bijau, kad jeigu vel berniukas, tai stipriai (labai stipriai) nusivylsiu. Nenoriu kad vaikas ta pajaustum. Tai stengiuosi dabar ieškoti mamyčiu atsiliepimus, kurios turi 3 bahurus ir džiaugiasi tuo....


vat ir aš galvoju, jei planuosim trečią, tai rekia jau norėti trečio vaiko, o ne konkrečiai mergaitės. tik labai abejoju, kad dar norėsiu biggrin.gif
o iš tiesų laukiantis antro berno, tai labiausiai erzina ir iš pusiausvyros veda aplinkinių reakcija, kaip kažkuri minėjot:maždaug kaip čia jums nepasisekė, dvi mergos geriau nei du bernai būtų ar pan. nu toks jausmas, kad debilavoti doh.gif jei jau antras vaikas tos pačios lyties, tai tipo ne žmogus, ne džiaugsmas, o kažkoks nepasisekimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liukse7: 28 gruodžio 2011 - 23:12
Mes turim 2 mergaites, laukiuosi trecio kudikelio:) jau dabar traukia visi per danti "oi, trecia merga bus".... nors dar neaisku, kas pilvelyje gyvena smile.gif kartais ir pati pasijuokiu is tokiu kalbu, bet kartais nervina, atrodo, kad mes kazkokie nevykeliai, nes niekaip berniuko nepagaminam 4u.gif
Atsakyti