Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Na teko tokiu atveju girdeti nemazai kad nori to nori ano,svarbiausia kad laukiamas but ir sveikas 4u.gif o as pati asmeniskai neisivaizduoju saves turint sunu,nezinau kodel,man ir bendradarbes darbe sako kad bus mergyte pamatysi,kazkaip vis matau tik dukra,sunaus neisivaizduoju,bet nenoras ir neisivaizdavimas skirtingi dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2010 12 10, 14:00)
Na teko tokiu atveju girdeti nemazai kad nori to nori ano,svarbiausia kad laukiamas but ir sveikas 4u.gif o as pati asmeniskai neisivaizduoju saves turint sunu,nezinau kodel,man ir bendradarbes darbe sako kad bus mergyte pamatysi,kazkaip vis matau tik dukra,sunaus neisivaizduoju,bet nenoras ir neisivaizdavimas skirtingi dalykai ax.gif


As irgi saves neisivaizduoju turincios sunu, nors 99%, kad butent sunu ir turesiu. Del to ir norejau is anksto suzinoti, kas bus, kad tureciau laiko apsiprasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 12 10, 13:10)
As irgi saves neisivaizduoju turincios sunu, nors 99%, kad butent sunu ir turesiu. Del to ir norejau is anksto suzinoti, kas bus, kad tureciau laiko apsiprasti biggrin.gif



tai va:D man toks jausmas kad berniuko augint nemokesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai nesuprantu kai kurių mamų pasakymo (ypač tų, kurios turi dar tik po vieną vaiką), kad nesupranta noro turėti tam tikros lyties vaikutį. Jei pirmas laukimas, tai ok, nesvarbu, bet antro vaikiuko laukiant taip norisi (dažnai) porelės, harmonijos savotiškos, dar spaudimas iš aplinkos... Supranta čia visos, jog svarbu, kad sveikas, to net sakyti nereikia. Tai ne tai, kad svarbu, bet svarbiausia. Juk dažnai negalintys susilaukti ar praradę vaikiuką tėvai kitaip galvoja, na, bet gi pasvajot tai galima? Norėti galima, niekas nesako, jog mažiau mylės tos pačios lyties antrą (trečią) vaikelį, bet, kad smerkti patį norą... Juk tai natūralu, jei neturi vaisingumo ar kitų bėdų, tai nori lyties, jei negali susilaukti apskritai, tai svajoji apie bet kokios lyties vaikutį... Visi turi savo priežasčių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 22 gruodžio 2010 - 22:36
QUOTE(Ievuli @ 2010 12 10, 14:15)
tai  va:D man toks jausmas kad berniuko augint nemokesiu lotuliukas.gif


Kai as pagaliau apsipratau su mintim apie berniuka ir nusprendziau, kad auginti mokesiu, kita gydytoja pasake, kad mato mergaite doh.gif O atrode garantuotai berniukas doh.gif Tik tiek, kad dabar jau man vienodai pasidare, ar berniukas, ar mergaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 22, 22:16)
Aš tai nesuprantu kai kurių mamų pasakymo (ypač tų, kurios turi dar tik po vieną vaiką), kad nesupranta noro turėti tam tikros lyties vaikutį. Jei pirmas laukimas, tai ok, nesvarbu, bet antro vaikiuko laukiant taip norisi (dažnai) porelės, harmonijos savotiškos, dar spaudimas iš aplinkos... Supranta čia visos, jog svarbu, kad sveikas, to net sakyti nereikia. Tai ne tai, kad svarbu, bet svarbiausia. Juk dažnai negalintys susilaukti ar praradę vaikiuką tėvai kitaip galvoja, na, bet gi pasvajot tai galima? Norėti galima, niekas nesako, jog mažiau mylės tos pačios lyties antrą (trečią) vaikelį, bet, kad smerkti patį norą... Juk tai natūralu, jei neturi vaisingumo ar kitų bėdų, tai nori lyties, jei negali susilaukti apskritai, tai svajoji apie bet kokios lyties vaikutį... Visi turi savo priežasčių...



šimtu procentų pritariu ir aš šiai nuomonei thumbup.gif
Atsakyti
koks skirtumas kas gims laukiančioms pirmo?
pasisako kad berniuko nemokės auginti, tai iš kur mokės auginti mergaitę jei tai pirmas vaikas
Atsakyti
QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 01 10, 19:26)
koks skirtumas kas gims laukiančioms pirmo?
pasisako kad berniuko nemokės auginti, tai iš kur mokės auginti mergaitę jei tai pirmas vaikas



logiska biggrin.gif manau ar berniukas ar mergaite gims su laiku ismoks visos...kaip gali tam tikros lyties nemoketi auginti, juk abieju lyciu kudikiu poreikiai tie patys...
Atsakyti
Labai norejau mergaites, nes aplinkui tik jos ir tokios fainos... kai pasake, kad berniukas, tai labai keista pasidare, nusivyliau kazkiek. vyras labai dziaugesi, net bijojo patiket smile.gif po menesio apsipratau ir labai pradejau laukt berniuko, kai gime tai isvis isprotejau, noreciau ir dar vieno.
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif

jau tos mamos busimos doh.gif galetu tai ir vaiko isvaizda pasirinktu lotuliukas.gif

Sekmes nestuke.gif turit dziaugtis aplamai kad tokia galimybe turit bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 22, 22:16)
Aš tai nesuprantu kai kurių mamų pasakymo (ypač tų, kurios turi dar tik po vieną vaiką), kad nesupranta noro turėti tam tikros lyties vaikutį. Jei pirmas laukimas, tai ok, nesvarbu, bet antro vaikiuko laukiant taip norisi (dažnai) porelės, harmonijos savotiškos, dar spaudimas iš aplinkos... Supranta čia visos, jog svarbu, kad sveikas, to net sakyti nereikia. Tai ne tai, kad svarbu, bet svarbiausia. Juk dažnai negalintys susilaukti ar praradę vaikiuką tėvai kitaip galvoja, na, bet gi pasvajot tai galima? Norėti galima, niekas nesako, jog mažiau mylės tos pačios lyties antrą (trečią) vaikelį, bet, kad smerkti patį norą... Juk tai natūralu, jei neturi vaisingumo ar kitų bėdų, tai nori lyties, jei negali susilaukti apskritai, tai svajoji apie bet kokios lyties vaikutį... Visi turi savo priežasčių...


drinks_cheers.gif laukiam laukiam antro, o kaip nėr taip nėr. Gimė sūnus, norėjau antros mergaitės, bet jau nesvarbu dabar kas, kad tik būtų verysad.gif Dingo visi kaprizai jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 23, 00:16)
Aš tai nesuprantu kai kurių mamų pasakymo (ypač tų, kurios turi dar tik po vieną vaiką), kad nesupranta noro turėti tam tikros lyties vaikutį. Jei pirmas laukimas, tai ok, nesvarbu, bet antro vaikiuko laukiant taip norisi (dažnai) porelės, harmonijos savotiškos, dar spaudimas iš aplinkos... Supranta čia visos, jog svarbu, kad sveikas, to net sakyti nereikia. Tai ne tai, kad svarbu, bet svarbiausia. Juk dažnai negalintys susilaukti ar praradę vaikiuką tėvai kitaip galvoja, na, bet gi pasvajot tai galima? Norėti galima, niekas nesako, jog mažiau mylės tos pačios lyties antrą (trečią) vaikelį, bet, kad smerkti patį norą... Juk tai natūralu, jei neturi vaisingumo ar kitų bėdų, tai nori lyties, jei negali susilaukti apskritai, tai svajoji apie bet kokios lyties vaikutį... Visi turi savo priežasčių...

Pilnai tam pritariu. Pas mane šeimoj vieni vyrai,šuo ir tas vyriškos giminės biggrin.gif
Labai noriu mergaitės,tu visu gražių rožinių daikčiuku,kasyčių,barbių...o ne transformeriu... Manau moteriai kaip bebutų reikia dukros,kad galėtų pilnai išreikšti savo moteriška galią,kaip ir vyrui reikia sūnaus. Bet sunkiau padaryti,nei pakalbėti smile.gif
Atsakyti