Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

O mes pirmo norėjom berniuko, jį ir gavom biggrin.gif
Dabar norėčiau kad būtų mergaitė, bet tai tik noras šiai dienai. Manau kai jau matysis lytis verksiu iš džiaugsmo nesvarbu ką pasakys gydytoja.
Tik mane baaaaisiai erzina, kai visi kartoja kad aš nešioju mergaitę.Uošvienė sako"tavo dukrytė", o mane taip pyktis ima doh.gif . Aš dar pati nežinau, o visi jau žino....
Sakau mano vabaliukas, jei bus berniukas pyks ant visų, kad mergaite vadino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuske21 @ 2009 12 29, 14:32)
O as dziaugciaus net jei 3 dukros is eiles gimtu, juk svarbiausia, tai jog is dvieju zmoniu meiles gimsta nauja gyvybe, kaip galima jo ar jos nenoret g.gif Vat kai netenki tos trapios gyvybes, tik tada suvoki, kad nera visiskai jokios reiksmes kas gims...Man atrodo su tokiu kai kuriu mamu poziuriu, kad nemylesiu jei gims antra mergyte reikejo kovoti dar pries pastojant, o ne dabar taip savanaudiskai kalbeti blink.gif

kaip aš jums pritariu thumbup.gif
laukiantis pirmą kartą iš vis nebuvo svarbu kas bus, net galvos nesukau tokias klausimais...
antrą kartą panorus tapti tėvais laukimas labai užsitesė, mūsų spurgytė neskubėjo visai, tai po to laukimo ar begali būti svarbu lytis...svarbu iš vis kažko sulaukti...

jei Dievulis suteiks galimybę trečiakart tapti tėvais su didžiausiau džiaugsmu lauksim bet ko, kad ir trinukių mergyčių ir vyras bus apsuptas tokiu atveju net penkių merginų - kaip jis sako: didžiuočiausi kad turiu tiek mane mylinčių moterų wub.gif

Atsakyti
QUOTE(ugniukas 81 @ 2010 10 12, 15:09)
Uošvienė sako"tavo dukrytė", o mane taip pyktis ima  doh.gif . Aš dar pati nežinau, o visi jau žino....


Mano vyras isitikines, kad mum gims dukryte, dar kai tik planavom, kalbedavo, kad pirmas vaikas bus mergaite. Ir dabar priliecia mano pilvuka ir klausia, kaip dukryte gyvena, vakar pas gine buvau, maciau judesiukus wub.gif , tai vyras sako: "Tai ka, matei musu dukrytes judesiukus" doh.gif

As irgi apie mergaite daugiau svajoju, bet nenoriu galvoti, kad tikrai tikrai mergaite gims, vyro draugo zmona buvo isitikinusi, kad tikrai berniukas bus (ir echoskopas taip rode), o kai gime mergaite, labai nusivyle verysad.gif
Atsakyti
Aš norėčiau berniuko, bet kai pagalvoju, kad man dar tik šešta savaitė tai nerimaut imu ne dėl lyties, o kad tik viskas gerai būtų, kad tik išnešiočiau.. Baisu labai, gal, kad pirmas nestuke.gif beje, anyta įsitikinus, kad berniukas bus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes.
As pirmadieni suzinojau, kad turesiu berniuka! Buvau sokiruota, nes kazkaip buvau isitikinusi 100%, kad auga panele. Ir dabar dar negaliu patiketi, jauciu, kad daktaras suklydo.cia ne del to, kad nenoriu berniuko ar panasiai, jokiu budu, negaleciau buti laimingesne!!bet va, daktaras garantavo, bet juk ir jie klysta, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daukantiene123 @ 2010 10 14, 23:29)
bet va, daktaras garantavo, bet juk ir jie klysta, ar ne?  g.gif


Temos autorei garantavo, kad gims mergyte, o prie jos vardo dabar parasyta "Mazylis". Klysta tie daktarai smile.gif
Atsakyti
Mes irgi norejom berniuko, bet... tongue.gif Nebijokit, kuriu lukesciai nepasiteisino, nes mes saviske taaaip mylim! Tik as slapcia vistiek svajoju apie sunu... Dar tikiuosi tureti pora bandymu ax.gif
Atsakyti
O as atvirksciai noreciau mergytes blush2.gif Bet esu beveik isitikinusi jog bus berniukas biggrin.gif Va su drauge pries pora savaiciu susilazinom kas gims, ji sako kad jai rodos jog bus mergyte, as sakiau kad berniukas, ziuresim kuri lazybas laimes lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš suprantu temos autorę, tik galvojau bus aprašyta kaip jai viskas pasibaigė bet neradau.
Aš irgi norėjau vienos lyties, bet jaučiau kad bus kita žinojau nuo pat pradžių, neperseniausiai echo patvirtino. Ir aš vis tiek buvau labai nusiminus verkiau tris dienas ir nei pati nežinau kodėl. Pradėdavau verkt dėl lyties, po to pergyvent dėl to kad vaikas jaučia viską. Ir kaip kažkas teisingai rašė psichika čia nieko dėta - protas tai suvokia, kad svarbu sveikas, o jausmai kitokie užplūsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo archeologe: 17 lapkričio 2010 - 00:33
Mano draugei du kartus dare echoskopa, abu kartus tvirtino kad tai mergaite. Bet ji buvo isitikinusi kad laukiasi berniuko, sake daznai sapnuoja. Net vezimeli nusipirko melyna. Ir ka manot, gime grazutis berniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 14, 16:14)
Mano vyras isitikines, kad mum gims dukryte, dar kai tik planavom, kalbedavo, kad pirmas vaikas bus mergaite. Ir dabar priliecia mano pilvuka ir klausia, kaip dukryte gyvena, vakar pas gine buvau, maciau judesiukus wub.gif , tai vyras sako: "Tai ka, matei musu dukrytes judesiukus" doh.gif

As irgi apie mergaite daugiau svajoju, bet nenoriu galvoti, kad tikrai tikrai mergaite gims, vyro draugo zmona buvo isitikinusi, kad tikrai berniukas bus (ir echoskopas taip rode), o kai gime mergaite, labai nusivyle verysad.gif


Cia mano postas pries pora menesiu. Ka gi, pries kelias dienas echoskopas taip aiskiai berniuka parode, kad net man, paprastai nesuprantanciai, kas ten ekrane matosi, aisku buvo biggrin.gif Juokingiausia, kad kai tik suzinojom lyti, pradejom berniukisku vardu vadinti, is karto emiau judesiukus jausti. Sakau, matyt anksciau buvo nepatenkintas, kad i ji kaip i mergaite kreipdavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 12 09, 20:05)
Cia mano postas pries pora menesiu. Ka gi, pries kelias dienas echoskopas taip aiskiai berniuka parode, kad net man, paprastai nesuprantanciai, kas ten ekrane matosi, aisku buvo biggrin.gif Juokingiausia, kad kai tik suzinojom lyti, pradejom berniukisku vardu vadinti, is karto emiau judesiukus jausti. Sakau, matyt anksciau buvo nepatenkintas, kad i ji kaip i mergaite kreipdavosi biggrin.gif

O mes buvom įsitikinę,kad bus berniukas,3 mėnesius vadinom Džiugučiu, o dabar pasirodo mergaitė, daktarė tiksliau pamatė,tai jetau kaip sąžinė griaužė biggrin.gif
o dėl judesių tai tikrai ir manoji labiau reiškiasi,kai sužinojom,kad bus dukrytė, o ne sūnelis, tikrai pagalvoju,kad vaikutis kažką jaučia ir geriau jaustis pradėjo biggrin.gif
Atsakyti