Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

o mums iki 6 menesiu sake kad bus mergyte,o jau po 2 savaiteliu turi gimti musu sunelis, ir visai nenuliudom kad ne mergaite o berniukas,svarbiausia,kad jis musu su vyru meiles vaisius ir kad butu sveiktutis ir stiprutis wub.gif 2.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 30 rugsėjo 2004 - 19:40
Nu nelabai suprantu tokio nusistatymo " as noriu to ir to", lyg koks saldainis ar drabuzis tas maziukas butu. As net nezinau kas bus ir nenoriu zinot, man daug svarbiau nuejus echoskopijos suzinot ar leliukui viskas gerai, o ne kokia jo lytis. O dar tuo labiau kai pirmas vaikas, bus antras tai tada jau galesiu pagalvot noriu broliuko mergytei ar sesutes berniukui. O jeigu tu dabar tikesi kad gal tie keli procentai bus berniukas, tai gali netycia ir nemylet mergaites, arba kaip buna tokiu mamu, kurios rengia vaika taip jog galvoja kad ten berniukas, nors yra mergaite ir taip gadina visa vaika. Vienu zodziu man tokie norai nesuprantami blink.gif


P. s. Man atrodo, kad sitoj forumo skilty renkasi nestukes su panasiu amziumi,o jeigu nori kokias kitas problemas spresti eina i skyreli "as nescia" ir ten kelia visokias tokias problemas blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Erika_v @ 2004 09 30, 15:48)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite. tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.

Man regis, per daug nori isiteikti vyrui nono.gif Deja, tavo zodzius skaitant, susidaro ispudis, kad tu nori siekti savo tikslo, o tas tikslas - pagimdyti vyrui sunu. Tuo nori patenkinti savo egoizma. Tau tai juk pirmas vaikelis ir jis pats paciausias wub.gif
Atsakyti
As tai be galo nustebau kai daktare apziurejusi echoskopu pasake, kad bus berniukas 2.gif
vos nuo kusetes nenuvirtau laugh.gif

Musu seimoje berniukas - visiska retenybe, ypac is motinos puses. Kai mano senelis luke sunaus - sulauke 3 dukru laugh.gif ,. nieko, sako, nors anuko sulauksiu. O sulauke 6 anukiu laugh.gif . su proanuku irgi nepasiseke, mano sesuo dukryte pagimde 2.gif

O cia man sako - berniukas g.gif Gincyjausi su daktare gal 10 min, kad negali buti g.gif kol ji neiskentus nepasake :"Na 200 proc. duodu!!!" thumbup.gif

Po kleiu savaiciu kita daktare vel ta pati patvirtino - sunelis 2.gif

Na o mes laukiam ir patikesim tik pamate 2.gif

Zinoma saunu butu, bet svarbiausia, kad tik sveikas gyvas gimtu wub.gif
Atsakyti
Ir as pirmo norejau sunaus, nes berniukam juk lengviau gyvenime, gal? tongue.gif Ir pati augau kaip berniukas, po medzius karsciausi, i zvejyba ejau clap_1.gif
ir sulaukiau, turiu nuostabu suneli thumbup.gif
Dabar vel laukiuosi, ir si karta svajoju apie mergyte, kad galeciau jai pinti kasas ir pirkti rausvas suknutes tongue.gif
Nuo noru ir isitikimu daug kas priklauso clap.gif tad tikiuosi, kad sulauksiu sveikos ir grazios mergytes wub.gif
Ka reiketu daryti su dviem bernais, namus juk nugriaus doh.gif blink.gif laugh.gif
Atsakyti

Erika V. , nebuk tokia uzsispyrus, kai gims vaikelis nesvarbu mergiote ar berniukas, busit kartu su vyru laimingi ir kaip mat pamirsi savo svaiciojimus ...berniukas berniukas...
O dabar baik depresuoti, nes gamta padaro taip kaip jai reikia ir tavo norai nuo to nepriklauso
.
Atsakyti
Nesuprantu as tu kategoriskuju, kurios nori TIK sunaus. Keistas man tas jusu noras. Juk nesiojat maziuka savyje, ar jau vien tai dziaugsmo jums nesuteikia? Kiek moteru metu metais is viso nepastoja, kazin ka atiduotu, kad tik pastotu (nueikit i skyreli "Nesulaukiancioms gandro" ir paziurekit kokius kryziaus kelius jos pereina, kad nors menkiausia galimybe pastoti butu), o cia kai kurios pergyvena, kad laukiasi mergaites, o ne berniuko... huh.gif
Atsakyti
Pagalvokit kokį poveikį vaikui gali turėti tie jūsų norai nenorai. Juk vaikelis jaučia visas jūsų emocijas. Nelaukti vaikai kitokie. Įsiklausykit į Rasmos žodžius. Kad ir nelengva kovoti su savo egoizmu, bet jūs juk MAMOS, jūs PRIVALOT.
Atsakyti
manau svarbu sveikas vaikas butu. ash pvz. labaiu gal noreciau mergaites rolleyes.gif , bet ish kitos puses kai pagalvoji.. aishku vyrai beveik visada slapcia noretu berniuko biggrin.gif nors mums su vyru nesvarbu kas bus, nes pirma lelius, -todel labai laukiam ir nesvarbu kas bus svrbu sveikas 2.gif
be to lelius jaucia labai visus mamos pergyvenimus, -taigi nusiteik geriau sveikam vaikuciui, kas bebutu smile.gif nes jis tave ir teti labai labai myles rolleyes.gif
Atsakyti
Beje, o kodel tas noras berniuka turet didesnis? DEL KO?
Atsakyti
Tik ka atejau i darba ir prisijungiau prie forumo.
Nera kad tas noras toks jau egoistiskas. Tiesiog turiu sese, mama turi sese, sesuo susilauke mergaites o as visada troskau berniuko. Vakar tiesiog buvau kazkokiam giliam pasimetime, duok Dieve kad daugiau taip aklai i tuos jausmus neikrisciau. Krutejo mano maziukas ar maziuke vakar tiek daug. Labai myliu ir tikiu kad nesvarbu kas bus svarbu kad sveikas. Tikraui kai kurios atvedete mane i prota
Atsakyti
O aš tikriausiai turėsiu berniuką ir iki šiol labai tuo džiaugiau... Net kol dar nesilaukiau apie berniuką svajojau, o va dabar kai pradėjau po vaikiškų drabužių paduotuves vaikščiot kažkaip mergaitės užsinorėjau... Bet čia gal tik dėl to, kad man mergaičių rūbeliai atrodo gražesni... smile.gif
Bet jei rimtai tai man visai nesvarbu kas ten mergaitė ar berniukas... Vistiek mylėsiu heart.gif taip pat stipriai kas ten pas mane begyventų...
Atsakyti