Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(0rchideja @ 2010 01 01, 08:06)
drinks_cheers.gif pilnai pritariu!! 4u.gif  4u.gif  biggrin.gif



bloga mama ta, kuri nepritartu smile.gif
Atsakyti
Kai laukiausi su pirmuoju,tai žinojau kad bus berniukas biggrin.gif nežinau kodėl ,bet širdis jautė wub.gif o kai pastojau su antruoju,tai labai norėjau mergaitės,bet širdis sakė visai ką kitą ax.gif nors paviršutiniškai tikėjau,kad bus mergytė,bet gilumoje širdies jaučiau berniuką ir jis gimė,bet pasaulis nuo to neapsivertė smile.gif jei būtų trečias ir dar berniukas ,man nebūtų jokio skirtumo ,nes jis MANO VAIKAS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerikikė: 01 sausio 2010 - 20:57
QUOTE(Nerikikė @ 2010 01 01, 20:57)
Kai laukiausi su pirmuoju,tai žinojau kad bus berniukas  biggrin.gif nežinau kodėl ,bet širdis jautė  wub.gif o kai pastojau su antruoju,tai labai norėjau mergaitės,bet širdis sakė visai ką kitą  ax.gif nors paviršutiniškai tikėjau,kad bus mergytė,bet gilumoje širdies jaučiau berniuką ir jis gimė,bet pasaulis nuo to neapsivertė  smile.gif jei būtų trečias ir dar berniukas  ,man nebūtų jokio skirtumo ,nes jis MANO VAIKAS  wub.gif



vat butent, gi ne del lyties mes savo vaikus mylim
Atsakyti
O man visiskai priesinga situacija buvo. Taip norejau mergaites, net gydytoja vidury nestumo buvo pasakius, kad gims mergaite... Laukem dukrytes, varda isrinke buvom, atrodo, visa gyvenima su ja suplanave...
Ir gime berniukas blink.gif is pat pradziu istiko mazytis sokas. Bet dabar jau neisivaizduoju gyvenimo kitaip smile.gif

Ir siaip, esu girdejus, kad jeigu gimsta ne tos lyties vaikas, kurios buvo tikimasi, - tas vaikas buna labai laimingas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 01 02, 14:43)
O man visiskai priesinga situacija buvo. Taip norejau mergaites, net gydytoja vidury nestumo buvo pasakius, kad gims mergaite... Laukem dukrytes, varda isrinke buvom, atrodo, visa gyvenima su ja suplanave...
Ir gime berniukas blink.gif is pat pradziu istiko mazytis sokas. Bet dabar jau neisivaizduoju gyvenimo kitaip  smile.gif

Ir siaip, esu girdejus, kad jeigu gimsta ne tos lyties vaikas, kurios buvo tikimasi, - tas vaikas buna labai laimingas  drinks_cheers.gif



bet gi svarbiausia kad maziukas gime sveikas:) ir mylit ji taip pat kaip ir mergyte butumet myleje:)
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2009 12 29, 14:37)
gaila man jusu ir to vaikucio ,kuris gims verysad.gif


O ko čia gailėti?...Juk viskas pasikeis... mirksiukas.gif Ar galvojate kad išmesiu vaikutį kur, ar nemylėsiu?..Baikit juokus... doh.gif Nė už ką gyvenime... schmoll.gif Kas bus tas bus, mylėsiu visa savo siela kaip ir pirmają dukrytę... wub.gif wub.gif Po naujų susirinkom su draugais, ir vienas sako jau išeinant, turi būti būtinai berniukas...Tai vyras sako jau tokiu piktu žvilgsniu "nėra skirtumo kas bus, svarbu kad būtų ir būtų sveikas vaikelis"..Tas vėl ten kažką bandė sakyti ta tema, tai galima sakyti jį išvarė lauk.. biggrin.gif Sako, gerai viskas, pasidarysi pats tai turėsi.. biggrin.gif Nes prieš tai su vyru kažkaip pakalbėjom, kai perskaičiau šią temą, ir pasakiau kaip jaučiuosi..Nuramino, ir dabar ištikrųjų kai kalbos užeina apie lytį, tai jis atsako už mane kas bus tas, ir keičia temą... ax.gif Manau, kad dabar pati jautresnė esu nes nestuke.gif ..Todėl visokios kalbos sujaudina ir reaguoju bala žino kaip tada... doh.gif Mažoji dabar jau sako kad nori sesės ir visiems sako kad pas ją bus sesė...Darželyje visi irgi žino kad sesė bus.. biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
o aš galvoju kiek kitaip ir tą berniuko laukimą traktuoju kiek sudėtingiau nei vien noru auginti sūnų, kai buvau jaunesnė (niolikos metų) svajojau auginti mergaitę, kitaip ir negalėtų būti, tokie tatai buvo mano norai, tačiau ūgtelėjus ir susidūrus su kitokia realybe norai pasikeitė, gyvenam su tėvais (t.y aš su uošviais, pas vyro tėvus), savo asmeninio gyvenimo neturim, apie tai ką reiškia ryte atsikelti ir po namus vaikščioti su naktiniais neturiu supratimo, savos virtuvės nėra, kaip ir tualeto ar vonios, viskas bendra ir naudojamės tuo kuo ir visi. Turime du kambarius, vienas jų pereinamas. Ačiū Dievui gimus dukrytei mūsų viename iš kambarių atsirado maža dujinė viryklė ir nedidelė kriauklė, ačiū uošviui, kuris palengvino mano, kaip mamos dalią, nežinau kaip čia būtume vertęsi be šių patogumų, naktimis nereikia lėkti į virtuvę kuri yra pirmo aukšto apačioje ar skuosti į vonią, kuri ir vonia ir pirtis ir katilinė - viskas viename, kai dukrytę reikia apiprausti tai padaryti galiu čia pat. Kad nupasakoti savo suvokimą apie moters dalią ir kokia ji, turėčiau dar ilgai postringauti apie mūsų buitį, tačiau abejoju ar kam tai bus įdomu, manau jog Lietuvoje ne mes vieni taip gyvename. Gal egoistiška, bet visa širdimi troškau turėti berniuką tik todėl, kad mano giliu įsitikinimu jiem augti daug lengviau nei mergaitėms, visa širdimi trokštu, kad mano dukrytei nereikėtų išgyventi nieko panašaus, kad mes sugebėtume su vyru palengvinti jos dalią ir kad jai Gink Die nereikėtų patirti to, ką išgyvename mes. Moterys gimdo ir augina vaikus, uždirba mažiau nei vyrai, kovoja už savo teies ir begalė kitų veiksnių... Pati išgyvenau nelamingą meilę, kas atsakys ką reiškia moteriai, merginai prarasti septynerius metus ir juos išbraukti iš gyvenimo? ar tai tolygu tą patį išgyvenusiam vyrui? abejoju... apie vyro ir moters santykį stipriai susimąsčiau išgirdusi uošvio pasakojimą ir patarimus savo sūnui, kad indų nebūk durnas neplauk, nes kitaip visą likusį gyvenimą turėsi plauti, o į vyro brolio draugės tėvų klausimą, kad blogai, jog jie ilgai nesiženija išgirdau uošvio komentarą, jog blogai ne jiems, o tos merginos tėvams, nes suprask jog tai ji draugauja su jų sūnumi ir blogai būtų jų šeimai, bet ne jiems, nes "padėvėta" būtų toji mergina, o ne jų sūnus, tai štai su kokiomis problemomis susiduria moterys ir būsimos mamos... todėl mintyse labai troškau apsaugoti savo dukrytę, todėl nesąmoningai pagalvodavau, kad gal geriau gimtų berniukas... tu gimei, matyt todėl ir pasibaldei į pasaulį, kad įrodytum, jog gali būti kitaip, mes padėsime tau kaip tik galėsim... Stiprybės ir sveikatos visoms esamoms ir būsimoms mamoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitaite: 09 rugsėjo 2010 - 11:30
O pas mane buvo atvirksciai, labai norejau mergytes, bet daktare pasake, jog bus berniukas 4u.gif
Bet koks skirtumas, svarbiausia, kad gimtu sveikas vaikas 4u.gif
Tikrai zinau, kad kai uzauginsiu 2 sunelius, tai 3 sulauksiu mergytes, kad suauge broliukai galetu ja rupintis ir saugoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitaite @ 2010 09 09, 14:22)
tu gimei, matyt todėl ir pasibaldei į pasaulį, kad įrodytum, jog gali būti kitaip, mes padėsime tau kaip tik galėsim... Stiprybės ir sveikatos visoms esamoms ir būsimoms mamoms.


Zinoma, kad gali buti kitaip smile.gif Man rodos, tavo uosvis per daug patriarchaliniu paziuru, tikrai ne visi vyrai tokie mirksiukas.gif
Atsakyti
pirma turiu berniuka , antras nestumas buvo nesekmingas,trecias vel gana sudetingas ,su tepliojimais ir t.t. todel man visai nesvarbu kokios lyties vaikutis,svarbu tik ,kad gimtu ir butu sveikas rolleyes.gif ir man kazkaip keista kai svajoja apie vienos lyties vaikuti,o gimus kitos lyties,nusivilia schmoll.gif reikia is vis dziaugtis ,kad gali pastoti ir isnesioti ,nes tikrai yra nemazai moteru,kurioms tai nera taip paprasta ar kurioms to padaryt nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
o temos autorė vis tik susilaukė berniuko biggrin.gif
Atsakyti
Labai norejau mergytes, bet nuo pirmos dienos nuojauta sake bus berniukas...
Kas bus pirmas suzinojo vyras, jis atsiklaupe pries mane ir pasake " brangioji, nepyk, zinau, kad labai norejai mergytes, bet bus berniukas". As ir nuliudau ir apsidziaugiau.
Labai labai laukiau sunaus ir iki nestumo galo net pamirsau apie mergyte.
O dabar laukiames antro ir labai noreciau antro berniuko, nezinau kodel, gal del to kad taip pripratau prie savo sunaus ir neisivaizduoju saves tarp roziniu spalvu.
Si kart nuojauta sako akd bus mergyte, ir vyras kartoja apei mergyte ir anyta... bet paziuresim kas bus. Kas bus ta ir mylesim wub.gif
Atsakyti