Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(čiaudanti bitė @ 2009 12 27, 14:57)
Kol neturėjau vaikų maniau, kad turėsiu tik vieną dukrytę (pati esu vienturtė), pastojau ir pagimdžiau dukrytę rolleyes.gif  panorau antro, bet būtinai berniuko, širdimi jaučiau, kad taip ir bus. Ir kai echoskopijos metu su vyru išgirdome jog bus sūnus švytėjome iš laimės biggrin.gif  Ir štai beldžiasi trečias... dar nežinau kas, o jau kaip ir nesvarbu, bet gal tai nuojauta, kad bus mergytė, net vardą jau žinau ax.gif  bet jeigu bus sūnus bus gerai smile.gif  kad tik sveikutis ax.gif  bet mintyse išvien mergaitė...


Toks sveikas požiuris ir turi buti. thumbup.gif
Atsakyti
SApnavau, kad krikstiju sunu Kristupa. Ta pacia diena suzinojau, kad laukiuosi. Iskart vadinau ji Kristupeliu, nors gydytojai mano nuojauta patvirtino tik 5ta nestumo menesi smile.gif
Atsakyti
kai laukiaus pirmagimes norejau berniuko. man taip pat labai grazu, kai brolis vyriausias seimoj yra. taciau suzinojus kad pilvelyje gyvena mergaite nudziugau, nes vyras kartojo, kad jam labai nesvarbu ir visi aplinkiniai dziaugesi, ypatingai uosviai, nes 2 sunus uzaugine, tad ir man pasidare nesvarbu. kai laukiausi antra kart, buvai giliai isitikinus kad sunus. dar be ekoskopo visiems sakiau kad berniukas bus. per ekoskopa, kai gydytoja paklause ar noriu zinoti lyte, as jai atsakiau, galit nesakyt, zinau kad sunus pilveli auga. ji i mane pasiziurejo, nusijuoke ir atsake, jei jau taip zinai, tai ir nesakysiu. lotuliukas.gif gime sunus.
bet va dabar pagalvoju kaip ta akimirka pasijausciau jei ji butu atsakius kad deja ne doh.gif zinau kad ir mergaite butu gimusi buciau labai mylejusi ja.
Atsakyti
perskaiciau visus temos postus. keistas dalykas uzsisakyti kudikio lyti. bet cia nesuprasi, ar zmogaus pasamone, ar egoizmas suveikia.
kadangi as pati turiu 2 angelus danguje ir dabar is trecio karto lyg ir sekmingai laukiuosi, tos trapios gyvybes lytis absoliuciai nesvarbi. svarbu, kad butu!vis pasvarstau, kas ten tupi pilvely..echoskopas lyg pranasauja mergaite, bet juo nepasitikiu biggrin.gif o kas jei ten berniukas?..
beja, i kazkurios merginos posta atsakau, kad mano vyras turkas, bet suns vietoje nesu ir is manes nereikalaujama gimdyti sunu. mirksiukas.gif nereikia metytis lekstais pasisakymais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2009 12 27, 14:45)
Kai laukiausi pirmojo vaikelio norejau berniuko, visgi pirmas vaikas, o kai pasake jog tikriausiai bus mergaite, tai biski nuliudau, bet veliau tapo nesvarbu juk pirmas vaikas!svarbiausia butu sveikas. Tai va gime nuostabi mergyte, dabar vel laukiuosi ir dabar be galo noriu sunaus. Iki ehoskopijos dar labai toli, bet jauciu jog vel bus mergyte. Labai bijau jog ne taip mylesiu antra vaikiuka  jei bus vel mergaite:oh bet gal praeis ta paranoja g.gif


Man panaši situacija..Pirmą kart pastojau tai norėjau kaip ir berniuką, bet kai pasakė kad mergytė bus, tai kažkaip visai nepergyvenau, na bus gal antras berniukas...Bet jau nešiojant pilvuke ją, labai mylėjau, prisirišusi buvau, na nžn net kaip paaiškinti.. wub.gif O dabar, antras...savjojam apie berniuką...visi aplinkui draugai reikia berniuko...Pagal visokius kalendorius berniukas, kažkada ankščiau kai buvau pas būrėjas pranašavo antrą vaiką berniuką, visokie senoviniai būrimai ir berniuką rodo... doh.gif nuėjau echo darytis, bet nepasirodė...atsuko nugarą..gydytoja sako na panašu kad gali būti mergaitė...susinervinau, nusivyliau..nenorėjau vyrui sakyti..bet pasakiau kad taip pasakė...tai net vyro elgesys pasikeitė ištikrųjų..pati nžn, toks jausmas kad nieko nejaučiu vaikučiui...vardai jokie nedomina, drabužiai, daiktai taip pat...suprantu kad kvaila tai...pati sau priekaištauju dėl to, ir žinau kad tai kvaila...bet...kažkas vat neleidžia džiaugtis tuom ir viskas..suprantu kad svarbiausia kad būtų sveikas vaikutis...bet tai jau antras vaikutis, nžnia ar bus 3čias...taip norisi porelės...bet niekaip negaliu perlipti per save..dar spaudimas toks jaučiamas iš aplinkos..su vyru apie tai net nekalbu, nenoriu pradėti jokių pokalbių ta tema...tikiuosi pasikeis viskas ir bus viskas gerai... 4u.gif
Atsakyti
O as dziaugciaus net jei 3 dukros is eiles gimtu, juk svarbiausia, tai jog is dvieju zmoniu meiles gimsta nauja gyvybe, kaip galima jo ar jos nenoret g.gif Vat kai netenki tos trapios gyvybes, tik tada suvoki, kad nera visiskai jokios reiksmes kas gims...Man atrodo su tokiu kai kuriu mamu poziuriu, kad nemylesiu jei gims antra mergyte reikejo kovoti dar pries pastojant, o ne dabar taip savanaudiskai kalbeti blink.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirmosios norejau mergaites, nors vardus turejo ir mergaite ir berniukas, bet deja nepavyko ir pirmoji tapo angeleliu danguje, taciau gime mergaite, kai lauktis pradejau antrojo mazylio, is visu jegu ir noru norejau kad butu mergaite ir dar dvynukes (norejau atlygio uz pirmaja, musu seimoje yra mano diedukas is dvyniu), bet mano vyras tikejosi kad bus berniukas, niu kaip visi vyrai jiem reikia sunaus biggrin.gif , bet echo parode jog gyvena pilvelyje mergaite, taip abudu apsidziaugeme, kad nemoku net apsakyti sito jausmo wub.gif ir dabar mazoji musu ir visu numyletine, o kai sako teti, tai mano vyras sako galiu issilyditi is laimes wub.gif , o dabar laukiam jau ir treciojo, nezinau kodel bet dabar taip isitikine kad bus berniukas, net jau vardai sukas tik berniukui, ir mintys tik apie broli mazylei, bet kai paklausiam ka nores tureti mazoji, sako sese lotuliukas.gif ir kai parodom mergaites ar berniuko nuotrauka zurnale, rodo visur ne berniukus, o mergaites rolleyes.gif , bet nezinau, nenusivylsim jei bus ir trecioji mergaite, laukiam kada ehco isduos paslapti kas gyvena pilvelyje nestuke.gif niu aisku tikimes berniuko, bet tiks ir mergaite, mylesim vienodai kad ir kas bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 12 29, 14:43)
tai jau antras vaikutis, nžnia ar bus 3čias...taip norisi porelės...bet niekaip negaliu perlipti per save..dar spaudimas toks jaučiamas iš aplinkos..su vyru apie tai net nekalbu, nenoriu pradėti jokių pokalbių ta tema...tikiuosi pasikeis viskas ir bus viskas gerai... 4u.gif

gaila man jusu ir to vaikucio ,kuris gims verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mano sirdis nuo apt pirmos akimirkos jaute, kad bus berniukas, taip ir atsitiko..gyditojas pasake, kad berniukas...nors seip daug faktoriu tai atitiko. zemai pilvas, is vyro puses daug broliu,valgiau tik rugscius dalykus, padidejes plaukuotumas,ir dar cigone buvo isburus , kad gims berniukas...Bet dar nereikia simta procentu nusiteikt, kazin ar tas echoskopas visa tiesa pasako..abdruk gims mergaite.
Atsakyti
QUOTE(Angel_of_Death @ 2009 12 30, 19:12)
Sveikos mamytes. Mano sirdis nuo apt pirmos akimirkos jaute, kad bus berniukas, taip ir atsitiko..gyditojas pasake, kad berniukas...nors seip daug faktoriu tai atitiko. zemai pilvas, is vyro puses daug broliu,valgiau tik rugscius  dalykus, padidejes plaukuotumas,ir dar cigone buvo isburus , kad gims berniukas...Bet dar nereikia simta procentu nusiteikt, kazin ar tas echoskopas visa tiesa pasako..abdruk gims mergaite.



techika nevisada gali pasikliaut...mano vyras, sako nepatikeciau, kol pats nepamatyciau, jau gimusio....tai ta proga musu lialius ir nesirodo... smile.gif

p.s o va kolegei nesimate nesimate, o gime berniukas, tad nera technika 100% tiksli wink.gif
laukiam savo maziuku ir maziau galvojam apie lyti smile.gif
Atsakyti
ar jums tikrai taip svarbi yra vaikiuko lytis? as irgi buvau uzsiciklinusi ties berniuku, bet gerai pamasciusi supratau, kad nieks nepasikeistu jei gimtu ir dukryte, gi mylesiu taip pat stipriai,cia gi musu kunas ir kraujas, koks po velniu skirtumas kas ten tarp kojyciu vaikui:) dziaukimes kad sveiki gimtu, sveikti augtu, va kas svarbiausia!!! gerai cia kazkuri sake, nors ir trys mergaites is eiles, svarbiausia gi kad jos sveikutes butu:)
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2009 12 31, 13:06)
ar jums tikrai taip svarbi yra vaikiuko lytis? as irgi buvau uzsiciklinusi ties berniuku, bet gerai pamasciusi supratau, kad nieks nepasikeistu jei gimtu ir dukryte, gi mylesiu taip pat stipriai,cia gi musu kunas ir kraujas, koks po velniu skirtumas kas ten tarp kojyciu vaikui:) dziaukimes kad sveiki gimtu, sveikti augtu, va kas svarbiausia!!! gerai cia kazkuri sake, nors ir trys mergaites is eiles, svarbiausia gi kad jos sveikutes butu:)



drinks_cheers.gif pilnai pritariu!! 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti