Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(Rasma @ 2004 09 30, 17:15)
Papasakosiu savo istoriją..Labai norėjau ir visada buvau įsditikinusi, kad pirmas man gims sūnus..rodos kitaip ir būti negali, jokių kitų minčių nekildavo, kaip žmoėns sako "šventas įsitikinimas" rolleyes.gif Atėjo pirmos echoskopijos, kai gali pasakyti vaiko lytį diena..Nuėjom su vyru, kabinete buvo 2 gydytojai ir paklausė "ar norit žinoti ko laukiatės"..aš jau pasiruošiau "triumfui", pasiruošiau išgirsti - berniukas..o man sako "mergaitė" rolleyes.gif Aš kaip šokau, sakau kaip tai mergaitė????? man sako "mergaitė, o jūs norėjot sūnaus?". Aš jau beveik šoke, viduje viskas virpa, gumulas gerklėj, sugebėjau tik linktelt..Gydytoja nuramino "nieko, mergaitė bus gera treniruotė prieš pagimdant berniuką..dar turėsit sūnų" smile.gif Rodos buvo viskas gerai, kol su vyru, po vizito neišėjom į lauką..ten aš pratrūkau, atsisėdau prie neveikiančio fontano ir balsu užkaukiau, taip raudojau, kad net vidurius tampė, vyras nežinojo kaip ramint..Kas man pasidarę buvo iki šiol nesuvokiu, juk svarbu vaikutis sveikas, gražus, mergytė mano..Kurį laiką aš buvau labai nusivylusi..Buvo akimirkų, kai išties negalėjau mylėti savo vaiko, kurį auginu savyje

Tačiau baisiausia dabar... gal aš ir paranojikė, gal per daug prietaringa, bet dukra, kai ją pavadini mergaite ima daužyt rankutėmis per galvą ir šaukia "nepatinka mergaitė" ir isterijas sukelia tikrai rimtas..dabar raminu save, kad gal praeis, gal tik toks etapas, bet kaskart ir nukrečia koks šaltukas, kai ji rėkia, kad jai
nepatinka suknytės, sijonai..Nuraminu save, kad gal jai tiesiog pats drabužis nepatinka, jo spalva ar kažkas pan. Aplinkiniai neguodžia, atvirkščiai primena tuos mano žodžius, kad "mergą nešioju", kad labai trokštu sūnelio ir pan. Kas manęs paklausdavo ko laukiu, taio iškart sakydavau "noriu sūnaus".
Dieve, pasiguosiu kokia durne buvau..kaip dabar dievinu savo dukrą, kaip skaudu, kad ji nemyli savęs kaip mergaitės, kad ji grubi, kad ji berniukiško charakterio..Aš taip tikiu, kad dar viskas pasikeis, bet va čia pasiguodžiau..

Visgi daug tiesos tame, kad reikia laukti sveiko vaiko, o ne tam tikros lyties mažulio..mamos, mylėkit visa širdimi augančią gyvybę ir daugiau nieko nereikia wink.gif

iš dalies labai pamokanti įstorija,svarbiausia,kad gimtų sveikas 4u.gif Žinau 2 mamytes kurios labai norėjo dukrytes auginti,o pagimdė antrus ir berniukus,labai mergaitškų charaktėrių,o vyrai vis primena,kad juklabai norėjosi mergaičių g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif visai neseniai budama dar nestuke.gif rasiau,kad noriu mergytes,bet zinot ka..Visai nesvarbu,kas gimsta bigsmile.gif svarbu sveika leliukas. O savo mazylio bernuzelio nekeisciau i jokias pacias geriausias mergytes schmoll.gif niekada wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamiroquai @ 2009 02 28, 01:51)
Pasakysiu kodėl aš noriu berniuko pirmo..smile.gif Dvi mergaitės dažnai labai pešasi tarpusavy, du berniukai irgi panašiai... Kai sesuo vyresnė, tai kaip ir gina savo brolį, po to iš jo dėl to dažnai šaipomasi.. O kai vyresnis brolis gina sesę, tai mano manymu labai gražu smile.gif Ir + jis jau kažkaip pasisemia džentelmeniškumo, pagarbos moterim smile.gif Na bet čia tik aš dėl to noriu... Man labai gražu kai brolis 2-4 metais vyresnis už sese smile.gif O gal net ir daugiau  ax.gif


visuomeneje vyrauja tas supoetintas poziuris i vyresniu broliuku ir jaunesniu sesuciu santykius smile.gif kad vyresnis brolis gina mazesne sesute ax.gif as turiu tris vyresnius brolius ir galiu pasakyti, kad ne is vieno nereikejo gynybos - puikiai apsigindavau pati biggrin.gif o dzentelmeniskumo ir pagarbos moteriai nepasisemsi kartu augdamas su jaunesne sese, nes gi visko buna - mustyniu pestyniu, o ne tik grazus asistavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
gydytojai ne visada teisus...as va irgi turejau gimti berniuku.o gimiau mergaite.
todel nepraraskit optimizmo wink.gif
Atsakyti
Tiesa sakant,net nesuprantu tokiu, kurie nori konkrecios lyties... juk tai ne preke, o mazas zmogutis, kuriam reikia silumos,meiles. Mano nuomone tikrai jokio skirtumo ar berniukas ar mergaite, tikrai svarbiausia,kad vaikiukas butu sveikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panelee: 23 kovo 2009 - 22:24
Mes su vyru labai stebejomes, kai jo draugo zmona pagimde mergaite ir ziauriai nusivyle. Ir tos zmonos motina ir anyta taip pat nusivyle. Vyras sake, kaip jos taip gali, taigi pacios kazkieno dukros yra...

Tikiuosi, jos visos trys pakeite savo nuomone, nes labai jau gaila kudikelio butu, jeigu tiek motina, tiek mociutes nuolat jaustu nusivylusios ja vien del to, kad ji mergaite...
Atsakyti
Aš irgi labiau noriu berniuko, bet taip sąžinė užgriaužia, kai apie tai pagalvoju. O jei bus mergaitė? Tuomet bus visiškai taip pat. Tik kažkodėl labiau noriu berniuko. Po savaitės eisiu darytis echo ir tikiuosi pasirodys, kad ir kas ten bebūtų ... Svarbiausia, kad sveikas. Jaučiu, jei sužinočiau, kad mergaitė, tai džiaugčiausi lygiai taip pat, tik dabar dar prisigalvoju ...
Atsakyti
Mano svajone nuo vaikystes turet pirma berniuka ir antra mergyte.Atejo laikas kai tapau nestuke.gif ir kazkaip nuomuone pasikeite pradejau gyliai sirdyje noreti mergytes blush2.gif bet vis vydavau tokias mintis salin kad kai suzinosiu kad berniuka nesioju kad nebutu didelio nusivilymo nes istikruju juk mylesiu nesvarbu kokios lyties bebutu.Na stai ne perseniausiai su vyru ejome daryti echo o mano burbuliukas pasirode visu grazumu tongue.gif parode koks vyrukas bus lotuliukas.gif na ir man tai buvo isgirsti nesunku ir nenusivyliau nes pamaciau kaip mano vyrelis nudziugo wub.gif na ir man to uzteko ax.gif Man jau rupi ne vaikystes svajone o dabartis kad vaikelis butu sveikas.
Be to as dabar dar labiau pradejau myleti savo burbuliuka wub.gif nes kai anyta suzinojo kad bus berniukas ji neslepe didelio nusivilimo o netgi atvirai ji rode tai mane labai iskaudino nes lelius juk nekaltas kad jai jo lytis neitinka. Juk svarbu kad sveikas ir geras zmogutis uzaugtu mirksiukas.gif

Tai manu reikia vertinti ir myleti tai ka turi, nes kaikurios negali isvis tokio dzaiugsmo nestuke.gif tureti kuri mes turime 4u.gif
Atsakyti
Kol neturėjau vaikų maniau, kad turėsiu tik vieną dukrytę (pati esu vienturtė), pastojau ir pagimdžiau dukrytę rolleyes.gif panorau antro, bet būtinai berniuko, širdimi jaučiau, kad taip ir bus. Ir kai echoskopijos metu su vyru išgirdome jog bus sūnus švytėjome iš laimės biggrin.gif Ir štai beldžiasi trečias... dar nežinau kas, o jau kaip ir nesvarbu, bet gal tai nuojauta, kad bus mergytė, net vardą jau žinau ax.gif bet jeigu bus sūnus bus gerai smile.gif kad tik sveikutis ax.gif bet mintyse išvien mergaitė...
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio norejau berniuko, visgi pirmas vaikas, o kai pasake jog tikriausiai bus mergaite, tai biski nuliudau, bet veliau tapo nesvarbu juk pirmas vaikas!svarbiausia butu sveikas. Tai va gime nuostabi mergyte, dabar vel laukiuosi ir dabar be galo noriu sunaus. Iki ehoskopijos dar labai toli, bet jauciu jog vel bus mergyte. Labai bijau jog ne taip mylesiu antra vaikiuka jei bus vel mergaite:oh bet gal praeis ta paranoja g.gif
Atsakyti
Na manir atrdo, kad didžiausia nesmaonė norėt tik vienos lyties ir nuliūst, jei visgi gimsta kita. Kita vertus kai pagalvoju, gal ir aš nuliūščiau, jei turėčiau visus vienos lyties vaikučius... Na bet pirmo vaikelio lytis tikrai nesvarbi.
Atsakyti
Niera nieko svarbiau uz vaiko sveikata. Kai laukiausi pirma karta buvo nuojauta, kad bus berniukas, taip ir yra. Dabar irgi laukiuosi, bet man visai nesvarbu, kad butu mergyte (aisku nieko pries). Svarbiausia vaikas butu sveikas.
Atsakyti