Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Sveiki,esu 4 kuso psichologijos studentė. Rašau bakalaurinį darbą apie nėščiųjų emocinės sveikatos ir demografinių rodiklių ryšį. Apie nėščiųjų sveikatą psichologijoje labai mažai tyrimų, todėl labai susidomėjau šia imtimi. Labai prašau visų būsimų mamų nepagailėti 5 minučių ir užpildyti anoniminę anketą, kurios duomenys bus naudojami moksliniams tikslams.

Anketą rasite šiuo adresu: http://www.apklausa.....php?form=18063

Iš anksto dėkoju už nuoširdžius atsakymus smile.gif
Atsakyti
As tai net pykstu ant saves,kad taip noriu mergaites,nors zinau,kad bus berniukas. Juk svarbiausia sveikas vaikas,o ne jo lytis,bet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2009 02 26, 18:39)
As tai net pykstu ant saves,kad taip noriu mergaites,nors zinau,kad bus berniukas. Juk svarbiausia sveikas vaikas,o ne jo lytis,bet... verysad.gif

Noreti yra normalu...As kai laukiausi pirmojo,taip pat norejau mergaites,bet kai gime sunus,tai tapo visiskai nesvarbu.Siai dienai savo berniuko nekeisciau i jokias mergaites.Mamos pamilsta savo vaikucius besalygiskai,jiems gimus,ir nesvarbu sunus tai ar dukra smile.gif
Atsakyti
Pirmaja turiu dukrele, kazkaip nebuvo svarbu. dabar labai labai noriu sunaus. nes geda, jog sapnuoju, kad gimsta mergaie, o as jos nemyliu, sakau turejo bvut sunus blush2.gif myleciau, aisku ir mergaite.kaip gali nemylet savo vaikiuko nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2009 02 10, 12:07)
O dar nesuprantu: kodel taip daug zmoniu kaip pirmo vaiko nori butent berniuko? Arba kaip kazkas sake- kad daug kam mergaite jau ne vaikas, ar panasiai issireiksta. As kazko cia nesuprantu  g.gif

Pasakysiu kodėl aš noriu berniuko pirmo..smile.gif Dvi mergaitės dažnai labai pešasi tarpusavy, du berniukai irgi panašiai... Kai sesuo vyresnė, tai kaip ir gina savo brolį, po to iš jo dėl to dažnai šaipomasi.. O kai vyresnis brolis gina sesę, tai mano manymu labai gražu smile.gif Ir + jis jau kažkaip pasisemia džentelmeniškumo, pagarbos moterim smile.gif Na bet čia tik aš dėl to noriu... Man labai gražu kai brolis 2-4 metais vyresnis už sese smile.gif O gal net ir daugiau ax.gif Šiaip aš kaip augusi be tėvo, tai galiu pasakyt, kad visad norėjau vyresnio brolio, kažkaip manau jis dalinai atstotų tėvą smile.gif Ir šiaip apie berniukus su juo galima būtų pasikalbėti ir jis nebūtų toks griežtas kaip tėvas biggrin.gif Nes pastebėjau dažniau sesuo kreipiasi į brolį asmeniniais klausimais, negu brolis į seserį.. Vyrai yra labiau užsisklendę savyje, o mes pleputės tongue.gif
Atsakyti
Na aš tiesą pasakius taip pat truputį labiau norėčiau berniuko, bet koks skirtumas? Nebent ketini turėti tik vieną vaikutį, nors net ir tuo atveju ... koks skirtumas? Suprantu, kad galima norėti labiau berniuko arba mergaitės, bet nereikia taip užsiciklinti, nes kai jau tai pradeda kelti nusivylimą ...
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 02 11, 17:56)
Toks tamsus mąstymas, bet kadangi tai kaip ir patriarchalinės giminystės pagrindas, ne taip lengva išgyvendinti iš visuomeninės sąmonės. Plius ir seneliai praktiškai priklauso tai pokario kartai dabar, auklėti buvo kaip sakant tom vertybėm kad žmona ir apskritai moteris yra žemesnis padaras.

Mano anyta 4 vaikas seimoje ir visos moteriskes. Godesi moteris jau nekarta, kad tevas nekente jos, kadangi ji jauniasnioji, o jis iki paskutines minutes tikejosi, kad gims berniukas.
Atsakyti
QUOTE(jura0531 @ 2009 02 26, 18:55)
Noreti yra normalu...As kai laukiausi pirmojo,taip pat norejau mergaites,bet kai gime sunus,tai tapo visiskai nesvarbu.Siai dienai savo berniuko nekeisciau i jokias mergaites.Mamos pamilsta savo vaikucius besalygiskai,jiems gimus,ir nesvarbu sunus tai ar dukra smile.gif


Mane mb irgi ramina,jog kai pamatysiu savo maziuliuka gimusi bus nebesvarbu jo lytis wub.gif taip ir bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte'09 @ 2009 03 01, 10:00)
Mane mb irgi ramina,jog kai pamatysiu savo maziuliuka gimusi bus nebesvarbu jo lytis wub.gif taip ir bus wub.gif

As irgitaip pat manau, laukiau is pradziu mergates, bet suznojau, kad vel turiu sunu, bet dabar mum nesvarbu, svarbu, kad sveikas gimtu
Atsakyti
Tikrai thumbup.gif as kazkaip jau pradejau dziaugtis,kad berniuka turiu ax.gif uzauginsiu gera,merginas gerbianti vyra blush2.gif
Atsakyti
Pirmajo laukiantis suzinojus kad bus berniukas negaliu pasakyt kad nuliudau, jog vietoj mergytes bus berniukas. Zinojau, kad antra gali but dukryte biggrin.gif doh.gif Bet vat vietoj antros lauktos dukrytes turiu du zavius sunelius biggrin.gif Pirma buvo sokas, nes privacio apsilankymo metu gydytojas patikino, kad bus dvi mergytes, o sekantis poliklinikoj echo garantavo kad bus du berniukai, deja genetikai irgi tik patvirtino kad turesim dar du sunelius. Bet sokui praejus suvokiau, kad svarbiausia yra tai, kad butu sveiki vaikai. O kartais ir sunus buna svelnesnis uz mergyte wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 02 kovo 2009 - 11:24
QUOTE(knielita @ 2009 03 02, 12:22)
Pirmajo laukiantis suzinojus kad bus berniukas negaliu pasakyt kad nuliudau, jog vietoj mergytes bus berniukas. Zinojau, kad antra gali but dukryte  biggrin.gif  doh.gif Bet vat vietoj antros lauktos dukrytes turiu du zavius sunelius  biggrin.gif Pirma buvo sokas, nes privacio apsilankymo metu gydytojas patikino, kad bus dvi mergytes, o sekantis poliklinikoj echo garantavo kad bus du berniukai, deja genetikai irgi tik patvirtino kad turesim dar du sunelius. Bet sokui praejus suvokiau, kad svarbiausia yra tai, kad butu sveiki vaikai. O kartais ir sunus buna svelnesnis uz mergyte  wub.gif  wub.gif



Mano anytai lygiai taip pat nutiko- ir vaiku amzius beveik toks pat biggrin.gif sunkiausia buvo, kai visi trys uzsimane su savo merginomis pabandyti kartu gyventi, ir beveik vienu metu, o kur gi kitur, jei ne pas mama biggrin.gif buvo tragiska, bet kartu ir linksma tongue.gif Bet uz tai vyrai uzaugo rupestingi, tvarkingi, darbstus- nes juk mamai kazkas turejo padeti ir darze, ir namuose... smile.gif tik dar vienas dalykelis- paskui sunku mamai atprasti, kad sunus rupinasi jau ne jos poreikiais, o kitos moters...
Atsakyti