Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

sveikos nestukes, na
dar papasakosiu jums,
va mano vyro prusbrolio zmona pasigimde antra mergaite ziema 2007....
tai kai pries gimdyma jos vyras suzinojo, kad antras vaikas mergaite, tiek ant jos uzsipuole , mat tai jos seimos paveldimumas, kad visi vien mergas turi, iki tokio laipsnio, kad vargsei depresijos prasidejo, o ju gimine lauke nieko nesikiso jos vyro "asilo" raminti tol kol jos ginekologas pareiske, kad ji nuo tu visu nemigu ir stresu gali 2 menesius anksciau pagimdyti, tada jau visi giminaiciai pradejo ji guosti, va sveikos ir grazios mergaites ir taip toliau.......

tikrai yr tokiu moteru ir vyru, kuriems mergaites ne vaikas, o kazkokia mat bausme, ar va nepilnavertiskumas palyginus su kitais kurie turi berniukus ....

mano asmenine nuomone, kad kai mergaites uzauga, tai jos daug daugiau dziaugsmo, rupescio ir demesio savo teciams suteikia, negu berniukai.....

geros dieenos
Atsakyti
As pati is 3-ju seseru ir vieno brolio, tai pirmojo labai norejau berniuko. Kai suzinojau, kas gims, tai mama tik pasake: "ko dziaugiesi, berna auginsi ne sau, o mergaite sau. Jei galeciau, dar tris mergaites uzauginciau nei viena berna" Pribloske tada tokie zodziai, bet mano tevai niekada nebuvo is tu kurie ceckintu ir glostytu. Visas gyvenimas yra darbas ir verslas. Antro vaiko labai norejau mergaites, bet jauciau, kad bus berniukas, nesimate iki pat gimdymo, bet iki to laiko nenusipirkau nei vieno daikto skirto mergaitei, o tik pildziau berniukiska arsenala. Gime berniukas, bet tokiu mergaitisku, svelniu bruozu wub.gif . Dabar lyg ir vel laukiames, tai siaubingai noriu seses broliams, bet kas gims ta mylesiu ir ginsiu.
Atsakyti
as irgi dar nzn kas bus unsure.gif ,bet man visai nesvarbu mylesiu ar viena ar kita vienodai...mano draugo seimoje lb mergaites visi laukia,nes vien bernai drinks_cheers.gif ,o mano moteriska intuicija kuzda man,kad bus berniukas-zirniukas wub.gif ir man visai nesvarbu kas ko nori... 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 05 08, 16:42)
sveikos nestukes, na
dar papasakosiu jums,
va mano vyro prusbrolio zmona pasigimde antra mergaite ziema 2007....
tai kai pries gimdyma jos vyras suzinojo, kad antras vaikas mergaite, tiek ant jos uzsipuole , mat tai jos seimos paveldimumas, kad visi vien mergas turi, iki tokio laipsnio, kad vargsei depresijos prasidejo, o ju gimine lauke nieko nesikiso jos vyro "asilo" raminti tol kol jos ginekologas pareiske, kad ji nuo tu visu nemigu ir stresu gali 2 menesius anksciau pagimdyti, tada jau visi giminaiciai pradejo ji guosti, va sveikos ir grazios mergaites ir taip toliau.......

tikrai yr tokiu moteru ir vyru, kuriems mergaites ne vaikas, o kazkokia mat bausme, ar va nepilnavertiskumas palyginus su kitais kurie turi berniukus ....

mano asmenine nuomone, kad kai mergaites uzauga, tai jos daug daugiau dziaugsmo, rupescio ir demesio savo teciams suteikia, negu berniukai.....

geros dieenos



siaubas kažkoks blink.gif

kaip galima kaltinti moterį ir būti tokiems neapsišvietusiems, juk vaiko lytis priklauso nuo vyro, ir tai jau seniai įrodyta...
ir iš vis kaip galima kažką kaltinti...
Atsakyti
O mane tai baigia užknist tas visų noras žinoti - "Kas toks (ta prasme, lytis) bus?" doh.gif Smalsumas vien tam, kad paskui galėtų atsidust ir "užjaust" arba nudžiugt. cool.gif Toks vaizdas, kad aš JŲ neišsipildžiusias svajones turėti vienos ar kitos lyties vaiką privalau išpildyt doh.gif doh.gif doh.gif
lotuliukas.gif
O aš tyčia mykiu: "Tai kad mes nesidomim..." arba "Nespės ir vasara pasibaigt, kai sužinosit..." lotuliukas.gif

Bet, praktiškai, nė vienos dienos nėra, kad šio klausimo nesulaukčiau doh.gif
Atsakyti
Na koks gali buti nusistatymas, kad laukio konkreciai mergaites ar berniuko??? Net nenoriu skaityti tu istoriju kaip kas reaguoja kai gimsta ne tas - ko lauke. Tai yra vaikas tevo ir motinos kunas ir kraujas - kaip vieno galima laukti, o kito - ne. Cia su galva ne viskas gerai - kito varianto as nematau.
Atsiprasau, jei ka izeidziau. Bet toks nusistatymas tikrai NEGALIMAS !!!!!
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2008 11 16, 21:35)
Na koks gali buti nusistatymas, kad laukio konkreciai mergaites ar berniuko??? Net nenoriu skaityti tu istoriju kaip kas reaguoja kai gimsta ne tas - ko lauke. Tai yra vaikas tevo ir motinos kunas ir kraujas - kaip vieno galima laukti, o kito - ne. Cia su galva ne viskas gerai - kito varianto as nematau.
Atsiprasau, jei ka izeidziau. Bet toks nusistatymas tikrai NEGALIMAS !!!!!

Taip,Negalimas. NO... Mano mama, mano tievas, paliko po to kaip suzinaujo kad gyme dukra ,o ne sunus.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 11 16, 20:43)
Taip,Negalimas. NO... Mano mama, mano tievas, paliko po to kaip suzinaujo kad gyme dukra ,o ne sunus.



mega_shok.gif be komentaru blink.gif ziauru bash.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 11 16, 21:43)
Taip,Negalimas. NO... Mano mama, mano tievas, paliko po to kaip suzinaujo kad gyme dukra ,o ne sunus.


Tai as ir sakau, kad cia jau su galva ne viskas gerai jei gali protelis surodyti kad galiu net palikti tipo mylima zmogu nes gime ne tas ko norejau. Zinai, ir ACIU DIEVUI tada kad paliko. Jos tikria bus laimingesnes (ir mama ir dukra) be tokio tevo.
Atsakyti

Nezinau, mano vyras kazkaip mergaites norejo pradzioje, pagimdziau mergaite. Kiek kalbedavom niekad apie berniuka neuzsimindavo, sake 'princeses noriu, tokios pacios grazios kaip mamyte'.

Dabar laukiuosi antra karta , tai jis pasake, kad dar viena princese butu super! Bet berniuko nori labiau........ Noretu...... nesako kad princese blogai, jis tik kukliai noretu sunelio.......... Nuejome i Ultragarsa 20 sav (praeita savaite) ir ka Jus manot? O gi gydytojas sako paziurekit kaip pimpaliukas gerai matosi, o kiausiniai dideli, nemeluoju, tai ir sake neisvaizdziai. As nuo ekrano nusisuku i vyra paziuret, o tas gi jau is dziaugsmo asarom apsipyles.

Zinau 100%, kad net jei gims mergaite (kas neimanoma, sake gydytojas-labai jau gerai ten matesi tas dalykas) jis taip pat asaromis apsipils, taip pat dziaugsis, jis pas mane auksas heart.gif

Aplinkiniai dziaugiasi labai labai, sako ideali seima, mergaite ir berniukas. Na gal jie ir teisus, bet man ideali seima yra tetis (privalomai), mama (tuo labiau privalomai) du vaikai (privalomai sveiki smile.gif ), o kokie jie ar berniukai ar mergaites ar skirtingos lyties, patikekit, nesvarbu. Dziaugiuosi del vyro, kuris labai dziaugiasi.... [SIZE=1] man gal net antra mergaite lengviau butut, nes net nezinau kaip tvarkytis su vyriskais reikaliukais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2008 11 16, 20:35)
Na koks gali buti nusistatymas, kad laukio konkreciai mergaites ar berniuko??? Net nenoriu skaityti tu istoriju kaip kas reaguoja kai gimsta ne tas - ko lauke. Tai yra vaikas tevo ir motinos kunas ir kraujas - kaip vieno galima laukti, o kito - ne. Cia su galva ne viskas gerai - kito varianto as nematau.
Atsiprasau, jei ka izeidziau. Bet toks nusistatymas tikrai NEGALIMAS !!!!!



Sutinku visu 100 % mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirmo laukiausi berniuko,kadangi is vyro puses yra 3berniukai,tai uosviene visa mano nestumo laika priekaistavo kad nesioju berniuka,o ne mergaite.
Dabar kai pastojau antra karta,vel pareiske,kad be dukters,negrisciau namo(cia kaip is parduotuves).As vel laukiuosi sunelio,bet jau nusprendziau tyleti,nes labai nemalonu,kai kiekviena karta susitikus,sitaip nusisneka doh.gif Bent kol pagimdysiu bus ramu smile.gif
Atsakyti