Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Ir as noriu pasisakyti siuo klausimu. blush2.gif
Mano mama, mane pagimdzius apsiverke, kad ne berniukas. Tevui teko ja raminti. Taip ir jauciau visa laika tevo didesne meile, nei mamos.

Kai laukiausi antro vaiko, aisku visi norejo, kad gimtu berniukas, bet man buvo tas pats, juk aplinkui tiek matai ar girdi apsigimimo atveju ar negalejimo susilaukti ir pan. Todel is tiesu svarbu man buvo sveikas vaikas. Gime nuostabi dukryte thumbup.gif . Jauciau mamos pykti, kad ne berniukas, uosvis irgi liudejo, kad pavardes nebus kam pratesti verysad.gif Buvo labai skaudu. verysad.gif Bet as nepasidaviau ir dziaugiausi sveika, grazia dukryte, kuriai atidaviau visa save. smile.gif .
Dabar laukiuosi trecio. Aisku, kad visi tikejosi jog jau si karta gims berniukas.
Bet echoskopas parode, kad pilvelio gyventojas 98 % - mergyte lotuliukas.gif thumbup.gif
Seses ir as pati tuo labai dziaugiuosi ir vel prasau dievo pagalbos, kad tik gimtu sveikute. Jau si menesi laukia didysis susitikimas su trecia dukra. thumbup.gif
Mielosios! Nesiokit ir auginkit sveikus vaikucius ir, kad jusu seimas aplenktu ivairios ligos ir nelaimes. 4u.gif
Dziaukimes savo stebuklais! wub.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pingwine @ 2008 05 04, 18:08)
Ir as noriu pasisakyti siuo klausimu. blush2.gif
Mano mama, mane pagimdzius apsiverke, kad ne berniukas. Tevui teko ja raminti. Taip ir jauciau visa laika tevo didesne meile, nei mamos.

Kai laukiausi antro vaiko, aisku visi norejo, kad gimtu berniukas, bet man buvo tas pats, juk aplinkui tiek matai ar girdi apsigimimo atveju ar negalejimo susilaukti ir pan. Todel is tiesu svarbu man buvo sveikas vaikas. Gime nuostabi dukryte  thumbup.gif . Jauciau mamos pykti, kad ne berniukas, uosvis irgi liudejo, kad pavardes nebus kam pratesti verysad.gif Buvo labai skaudu. verysad.gif Bet as nepasidaviau ir dziaugiausi sveika, grazia dukryte, kuriai atidaviau visa save. smile.gif .
Dabar laukiuosi trecio. Aisku, kad visi tikejosi jog jau si karta gims berniukas.
Bet echoskopas parode, kad pilvelio gyventojas 98 % - mergyte  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Seses ir as pati tuo labai dziaugiuosi ir vel prasau dievo pagalbos, kad tik gimtu sveikute. Jau si menesi laukia didysis susitikimas su trecia dukra. thumbup.gif
Mielosios! Nesiokit ir auginkit sveikus vaikucius ir, kad jusu seimas aplenktu ivairios ligos ir nelaimes. 4u.gif
Dziaukimes savo stebuklais!  wub.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

oi kaip as noreciau mergytes,... bet mano bernai irgi superiniai, taip, kad viskas OK drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesuvokiamas man dalykas, kai mergyte maziau vertinama. Pati gulejau ligonineje 23 sav su gresianciu, tuo metu viena moteriske pagimde mergyte, tai abu su tevu i vaiko puse ziuret nenorejo doh.gif O as laikiau apsikabinus savo dar visai nediduka pilvuka ir meldziausi, kad tik tureciau galimybe susitikt su jo gyventoju - sveiku ir isnesiotu, o vaiko lytis buvo tikrai paskutineje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(latyte @ 2008 05 06, 11:59)
Nesuvokiamas man dalykas, kai mergyte maziau vertinama. Pati gulejau ligonineje 23 sav su gresianciu, tuo metu viena moteriske pagimde mergyte, tai abu su tevu i vaiko puse ziuret nenorejo  doh.gif

dieve, kas per tėvai verysad.gif
Atsakyti
[quote=latyte,2008 05 06, 11:59]
Nesuvokiamas man dalykas, kai mergyte maziau vertinama. Pati gulejau ligonineje 23 sav su gresianciu, tuo metu viena moteriske pagimde mergyte, tai abu su tevu i vaiko puse ziuret nenorejo
si karta noreciau pasisakyti labai kategoriskai- gimdyti ar ne nusprendzia du suauge zmones, kol kas dar nei vienas vaikelis neatejo ir nepaprase pagimdomas, tai jei jau nusprendet gimdyti tai ir atsakomybe sugebekit prisiimti, nesvarbu kas gims, mergyte ar berniukas, sveikas ar ne, tai JUSU SPRENDIMAS IR JUSU ATSAKOMYBE IR MYLET PRIVALOTE JI BET KOKI...
Atsakyti
QUOTE(latyte @ 2008 05 06, 11:59)
Nesuvokiamas man dalykas, kai mergyte maziau vertinama. Pati gulejau ligonineje 23 sav su gresianciu, tuo metu viena moteriske pagimde mergyte, tai abu su tevu i vaiko puse ziuret nenorejo 

doh.gif tokiems is vis negalima turet vaiku, girdejau tokius pasakymus, gimdyciau jei tiksliai zinociau, kad bus berniukas doh.gif , kaip cia riebiu zodziu nepavadinus tokia busima mamaite, berniukas ar mergaite, tai tavo vaikas, o koks jis uzaugs, tai tavo darbas, aisku mergaites dazniausiai buna artimesnes mamai, as labai norejau mergaites, bet tik nuo mano noru nieko nepriklauso, o itikt vyrui ir pagimdyt berna, nu man taip tupai skamba, man atrodo reta kuri nori berniuko, svarbiausia gi itikt vyreliui, negaliu slykstu. Neseniai kalbejau su viena moteriske, ji suzinojus, kad turiu berna, pareiske gimdyk greiciau mergaite, jei nenori but durnes vietoj blink.gif , nesupratau ji populiariai paaiskino su pvz, kad jos motina turi 3 dukras ir gyvena kaip karaliene, dukros labai padeda, o kita moteriske 3 sunus, tai nei vieno neprisisaukia jei nutinka kokia nelaime
Atsakyti
QUOTE(EVO @ 2008 05 07, 09:34)
doh.gif  tokiems is vis negalima turet vaiku, girdejau tokius pasakymus, gimdyciau jei tiksliai zinociau, kad bus berniukas  doh.gif , kaip cia riebiu zodziu nepavadinus tokia busima mamaite, berniukas ar mergaite, tai  tavo vaikas, o koks jis uzaugs, tai tavo darbas, aisku mergaites dazniausiai buna artimesnes mamai, as labai norejau mergaites, bet tik nuo mano noru nieko nepriklauso, o itikt vyrui ir pagimdyt berna, nu man taip tupai skamba, man atrodo reta kuri nori berniuko, svarbiausia gi itikt vyreliui, negaliu slykstu. Neseniai kalbejau su viena moteriske, ji suzinojus, kad turiu berna, pareiske gimdyk greiciau mergaite, jei nenori but durnes vietoj  blink.gif , nesupratau ji populiariai paaiskino su pvz, kad jos motina turi 3 dukras ir gyvena kaip karaliene, dukros labai padeda, o kita moteriske 3 sunus, tai nei vieno neprisisaukia jei nutinka kokia nelaime

o cia jau turbut kaip isauklesi..., as pvz ziuriu i savo vyra ir jo broli ( sesers neturi) ir net neisivaizduoju kad jie nelaimeje paliktu mama likimo valioje... g.gif
Atsakyti
sveikos nestukes,
kad mama mergaites nenori tai dar galiu suprasti, bet kad tevas kaip koks sijonas i savo vaika nenori paziureti, tai jau tikrai zodziu nera.....
tikrai tokie "tevai" nenusipelno net tevu varda nesioti........

bliamba net susinervinau...... doh.gif

greitai mano uosviai atvaziuos, cia irgi "isrinktoji liaudis", kai suzinojo kad laukiames mergaites, tai abu kaip kokie oziai pradejo man i ausis pusti, va sekantis bus berniukas, pas mus seimoje visi pirmas mergaites turejo, bet antras tikrai berniukas...
liaudis apie ka cia mes kalbam , musu mergyte pakeliui tiek laukiama, o jus apie ja ne zodzio, bet apie tai kas dar ateityje bus ar nebus jau plurpiat.....
kas liecia maniskio mama , tai ji savo mergaite tik vos 5 menesius krutimi maitino, na o kai ju isvajotaas berniukas gime (mano vyras) tai net iki 2 su pusia metu ji krutimi zinde.....o jo tevas man pasakojo kaip jis visa ligonine dovanom apipyle, kai suzinojo , kad jam berniukas gime......

manau kad tokia liaudis su laiku nesikeicia tik dar labiau "nubukeja"........

geros dienos nestuke.gif
Atsakyti
Na man irgi nelabai suprantama, kaip galima maziau vertinti mergyte...na mano gimine irgi labiau lauke kad man ir mano vyrui gimtu berniukas, bet ne del to, kad jis kazkuom pranasesnis nei mergaite, o tesiog gimineje jau buvo "eile" gimti berniukui smile.gif . Na, as pati taip pat norejau pirmojo berniuko, bet tik del to, kad jis veliau turetu maza sesyte, ir butu jos stiprus, vyriskas ramstis gyvenime smile.gif . Tai va, dziaugiuosi savo berniuko, ir tyliai pasvajoju apie antraji vaikiuka, ir labai labai noreciau mergytes ax.gif
Atsakyti
Ziuriu tu seneliu nesuprasi, per visa nestuma, vyro motina zyze, kad tik mergaite butu, nes vien pas juos giminej bernai, o kai gime bernas, tai labai apsidziauge blink.gif ir pareiske nu ir gerai, maziau su bernais problemu buna, nu kazkokia tragedija, debilizmas atsiprasant kazkoks, jei kas nepatinka prasom anuko ar anukes nelankyt jei kazkokie spec uzsakymai yra ir tai isrinktajai liaudziai kazkas nepatinka
PS as vienintele pas tevus gyva is triju vaiku, tai man atrodo reikia apskritai dziaugtis kad vaika turi, o ne svarstyt ir galvot apie kazkokius ateities planus, kurie gali ir neissipildyt ir galvot mergaite ar berniukas, svarbu vaikas, o ne jo lytis, maniskiams tevams buvo nesvarbu ar mergaite ar berniukas, jie labai bijojo, kad man nepasiseks kaip ir jiems, ju patirtis su nepavykusiais gimdymais mane labai gasdino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVO: 07 gegužės 2008 - 12:04
QUOTE(latyte @ 2008 05 06, 11:59)
tuo metu viena moteriske pagimde mergyte, tai abu su tevu i vaiko puse ziuret nenorejo  doh.gif

blink.gif doh.gif siaubas kažkoks,kaip galima taip skirstyti mergaitė,ar berniukas doh.gif verysad.gif Skaudu,kad tokie,dar vaikus gimdo doh.gif Kiek šeimu,kurios nori susilaukti KŪDIKIO,bet deja.....o tokiems tai tik bash.gif box.gif Man mazyles labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Na mes su vyru ir laukiam sveiko vaiko nesvarbu kas bus,bet is aplinkiniu labai pastebejau kad tarkim kas paerzint nori tai sako ai merga bus pamatysit bet su tokia ironija net...ir kas jau turi berniukus taip didziuojas,atrodo mergaite tai nezmogus jau.
Jau menesi laiko zinau kad turesim berniuka smile.gif bet niekam nesakom specialiai tegul mala liezuviais kiek nori biggrin.gif
Atsakyti