Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

is tiesu bjaurus ir neteisingas požiūris, kad mergaite tai viso labo puse vaiko... tik berniukas yra kazko vertas, karunos ir visako paveldetojas. bet šis požiūris kazkodel giliai isisaknijes, matyt kaip ilgalaikės patriarchalines visuomenes padarinys, kiekviena moteris jaucia tiesiog liguista pareiga pagimdyti tam vyrui nors viena berniuka. doh.gif
mano vyras atvirksciai, net nusimine, kad bus ne mergaite. man tai tas pats. bet paskui pamastem, dar geriau, kad vyresnelis bus berniukas (na jei ateity atsirastu jaunesnelis ax.gif). dabar pusiausvyrai noretume (gal geriau tiktu zodis reiketu biggrin.gif ) mergaites, bet neketinu uzsiciklinti konkreciuose "planuose" ir sielvartauti, jei bus kitaip. kas bebutu ta myleciau. wub.gif
nesivaizduoju schmoll.gif , kaip galima myleti viena vaika labiau uz kita, o juolabiau del jo lyties. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(trr @ 2008 04 25, 21:56)
nesivaizduoju  schmoll.gif , kaip galima myleti viena vaika labiau uz kita, o juolabiau del jo lyties.  schmoll.gif


Deja, bet tokių atvejų tikrai būna. Neaišku, kodėl, bet linksta mamos širdis link vieno vaiko labiau, nors tu ką... Na, mūsų šeimoje tokia situacija, kad mama myli kaip ir abu, bet labiau brolį. O tėtis lyg labiau mane. Tai visumoj kaip ir išsilygina smile.gif. Bet man toks elgesys irgi nepriimtinas. Tik manau, kad tėvų paklausus, jie nesugebėtų paaiškinti, kodėl taip yra, arba neigtų (mama visada neigia ir sako, kad myli abu vienodai, bet iš jos elgesio akivaizdu kas kita- brolis visada buvo labiau lepinamas, jam daugiau visko atleidžiama).

Kol nežinojau, ko laukiuosi, norėjau labiau mergaitės. Svajojau kaip rengsiu suknytėm smile.gif Paskui sužinojau, kad bus berniukas. Nereikėjo labai daug laiko kad susitaikyt su tuo faktu- juk svarbiausia, kad apskritai turėsiu vaiką, kad GALIU turėti. Kitos kiek kankinasi, o nesusilaukia...
Tai va, dabar myliu jį be proto, nors dar pilvelyje jis, ir labai laukiu pasimatymo su juo. wub.gif
Atsakyti
vat ir man sako kad bus mergaite,bet vistiek nesioju berniuka biggrin.gif nors tu mane nusauk...vadinu pilvuko giventoja -JIS biggrin.gif ,daug kas pataiso-taigi ja nesioji,o as sakau kad tegul nors pilvelyje pabuna ,,JUO,, biggrin.gif

is tikruju nesvarbu jau dabar,mylesiu ir ta ir ta tongue.gif ,bet noreciau berniuko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansa: 29 balandžio 2008 - 11:13
zhinot, man tie norai specialiai pirmo vaiko berniuko, ar snekos, kad mergaite tik puse vaiko, tai atrodo tokie jau tamsiu kaimiechiu pramanai. mamos, anytos ir visos kitos mananchios, kad berniukas geriau nei mergaite, pagalvokite - JUS GI GIMETE MERGAITEMIS. jei nebutu jusu mergaichiu, tai ir berniuku nebutu. tai dar klausimas, kas evoliucijos procese zhmonijai svarbesnis:))))))))))

o shiaip svarbu, kad gimtu sveika/sveikas, laukiamas mylimas ir nugyventu grazhu gyvenima. mes jau 16 savaite 100 proc. suzinojome, kad gims mergyte. ir laimes buvo pilnos kelnes, nors iki tol nebuvo reikshmes kokios lyties, dabar kai zinau, kad mergaite, atrodo kitaip ir buti negalejo:) o vyras jau dabar dzhiugauja, kad bus "techio dukryte".

p.s. cia netaikau toms, kurios jau turi vienos lyties vaiku. tada noras susilaukti kitos lyties zinoma suprantamas:)))
Atsakyti
man irgi atrodo, kad tas berniuko sureikšminimas yra visiška nesąmonė, net nesitikėjau, kad tiek daug žmonių yra tokių keistų.
neseniai buvau pas vieną giminaitį, tai tas atsipūtęs man porino, kad visi vyrai, kurie "padaro" mergaites, yra (atsiprašau už išsireiškimą) minkštab...biai..
kažkoks siaubas, pamasčiau, kaip jis apskirtai dar moterį žmoną susirado.
tik įdomu, ką jis būtų šnekėjęs, jei vietoj turimų dviejų berniukų, turėtų dvi mergaites.

visiška išsilavinimo stoka.
nors atrodo, žmogus ir aukštus mokslus baigęs.

žinoma, požiūrio niekam nepakeisi.
man tik gaila labai, kad tokių žmonių yra, kaip kad senovėj sakydavo: "turiu tris vaikus ir dvi mergaites (suprask, mergaitės tai ne vaikai)".....
Atsakyti
Viršūnių viršūnė. Plaukai šiaušias pasiskaičius tokius norus. doh.gif Gal geriau tokioms mamoms, kurioms labai svarbi vaiko lytis - šuniuką ar kačiuką įsigyt, tai nors nereiks nerimaut, kad augins ne tą, ko nori. Man 23 sav pasakė, kad bus sūnus - džiaugėmės su vyru, kad auginsim vyrą, 35sav, echoskopas mergytę rodė - vėl su vyru džiūgavom, kad princesę namie turėsim. tongue.gif Taip iki šiol ir lieka paslaptis ką nešioju - kartais kalbinam kaip "jį", kartais kaip "ją". Vaikas nėra daiktas. Jis mielas vien už tai, kad yra savas, pradėtas iš meilės ir labai laukiamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(latyte @ 2008 04 30, 20:57)
Viršūnių viršūnė. Plaukai šiaušias pasiskaičius tokius norus.  doh.gif  Gal geriau tokioms mamoms, kurioms labai svarbi vaiko lytis - šuniuką ar kačiuką įsigyt, tai nors nereiks nerimaut, kad augins ne tą, ko nori. Man 23 sav pasakė, kad bus sūnus - džiaugėmės su vyru, kad auginsim vyrą, 35sav, echoskopas mergytę rodė - vėl su vyru džiūgavom, kad princesę namie turėsim.  tongue.gif  Taip iki šiol ir lieka paslaptis ką nešioju - kartais kalbinam kaip "jį", kartais kaip "ją". Vaikas nėra daiktas. Jis mielas vien už tai, kad yra savas, pradėtas iš meilės ir labai laukiamas  ax.gif



Pritariu Lalyte,
o svarbiausia kad tokios mamos jei veliau tures ta "isvajota" berniuka, tai
tai turimai mergaitei gyvenimas bus tikras pragaras....
as pamenu kai mama grizo is ligonines su savo isvajotu berniuku mano broliu) tai net i mane nepaziurejo , tik po saves i miegamaji duris uztrenke mat daug sveciu buvo ir reikjo broli zindyti (man tada buvo 5 metai)... taip man tada sunku buvo, nes mamos nemaciau 10 dienu, apsiverkiau , kazkokia teta ten kiek pamenu mane kiek nuramino bet tuo viskas ir baigesi.....
siandien ^situacija ta pati 0 demesio...vyras man vis ta pati kartoja neleisk veltui laiko bandydama jos sirdi laimeti su laiskais ir dovanom , jei ji iki siol nesugebejo taves pamilti, tai jau niekada nesugebes.....


nestuke.gif

Atsakyti
QUOTE(Geneve @ 2008 05 01, 21:26)
Pritariu Lalyte,
o svarbiausia kad tokios mamos jei veliau tures ta "isvajota" berniuka, tai
tai turimai mergaitei gyvenimas bus tikras pragaras....
as pamenu kai mama grizo is ligonines su savo isvajotu berniuku mano broliu) tai net i mane nepaziurejo , tik po saves i miegamaji duris uztrenke mat daug sveciu buvo ir reikjo broli zindyti (man tada buvo 5 metai)... taip man tada sunku buvo, nes mamos nemaciau 10 dienu, apsiverkiau , kazkokia teta ten kiek pamenu mane kiek nuramino bet tuo viskas ir baigesi.....
siandien ^situacija ta pati 0 demesio...vyras man vis ta pati kartoja neleisk veltui laiko bandydama jos sirdi laimeti su laiskais ir dovanom , jei ji iki siol nesugebejo taves pamilti, tai jau niekada nesugebes.....
nestuke.gif


blink.gif siaubelis. na cia tai istorija unsure.gif

iki nestumo as kazkaip nezinau nei pati is kur biggrin.gif buvau isitikinusi, kad turesiu sunus ir tik sunus.. ir tie vadinamieji "pozymiai" rode berniuka, ir net kai persviete, gydytojas 75 proc garantavo berniuka, ir dabar (kai jau vaikui 4 metukai) paskaiciavau pagal tas nete esancias skaiciuokles ir jos man rodo, kad berniukas lotuliukas.gif

bet kai pastojau, as netikejau, tiksliau nebuvau tikra 100 proc, kad tikrai gims berniukas, man sirdy visd buvo toks netikrumas, abejone.. ir gime mergaite thumbup.gif
as galvojau, na kaip man reiks dabar ta mergaite aukleti, kasas pinti ir tt doh.gif

ir nieko ir auga ir visi laimingi.. ir kasas pinu lotuliukas.gif

negeras dalykas tas isankstinis nusiteikimas, paskui buna daugiau streso

ir nesuprantu ir nenoriu suprasti bei patirti tokiu dalyku, kurie nutiko Geneve verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga: 02 gegužės 2008 - 08:22
na nezinau, kazkokia nesamone, taip sureiksminti vaiko lyti...aisku visi mes turim siokiu tokiu lukesciu, bet..., na pvz. mes abu kartus norejom mergytes, o isejo, kad ir antro vyruko laukiames ( vyras sako nieko tokio, gal trecia bus mergyte...), o siaip tai tegu buna nors ir penki vyrukai..., tas pirmasis ( kur labai tikejomes, kad bus mergike) toks saunus ir mielas, kad jei visi jie tokie butu tai tik dziaugsmas sirdziai...
Atsakyti
o man gaila jusu,kad esat tokios piktos-cia ir islenda vyru pranasumas... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 05 02, 13:06)
o man gaila jusu,kad esat tokios piktos-cia ir islenda  vyru pranasumas... tongue.gif


įdomu pasidarė, kam sakote, kuriam čia poste pyktį įžvelgete? g.gif lens.gif
Atsakyti
Na ir temute mirksiukas.gif Linkiu visoms, besitikincioms TIK sunaus arba TIK dukros, pirmiausia surasti savyje harmonija ir ramybe 4u.gif

Mes nuo pradziu nestuke.gif galvojom, kad garantuotas berniukas bigsmile.gif Saldumynu nesinori, pilvukas anot visu berniukiskas (net pardaveja turguj neklausta pasake, kad berniuka nesioju doh.gif ) Dar MB su broliu uzauge, jo tevas irgi be sesers. Na ir ka, dziaugiuos, bus berniukas thumbup.gif Padare echo 23 sav, sako panasu i maza mergyte wub.gif Dziaugiaus, visa ishsisiepus vaiksciojau (manau, kad lygiai taip pat buciau sureagavus, jei butu pasake, kad berniukas lotuliukas.gif ) 27sav dar syki ispranasavo dukryte. pamacius 3d vaizdeli, man tas veidukas tikrai mergaitiskas pasirode (nors gi mazi berniukai daznai labai svelniu bruozu buna wub.gif ) Zodziu laukiam savo kleckiuko, nesvarbu, kas jis bus, koks gi skirtumas ax.gif MB tevas visad prikisa, kad bus berniukas, kaipgi cia pirma mergaite. Siutas ima man, mazdaug pats cia save kaip ir pagirt nori, kad du sunus pagamino, tai ir jo sunus taip pat, kaip gi kitaip... MB atkirto vienasyk (as SM buvau toki juoka perskaicius), kad berniuka pagamint tai kaip du pirstus apmyzt, o va mergaitei tai reik pasistengt, kad grazi, graksti, gudri butu ir bernams galvas apsuktu lotuliukas.gif Bet cia vien del to, kad paerzint, lygiai taip pat galeciau atkirst ir tiems, kurie vien uz mergytes eitu blush2.gif
Atsakyti