Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(kitik @ 2007 05 24, 17:29)
tik zinau viena, kad vyrams pasididziavimas pirmas sunus. Vat kaip.
g.gif labai jau individualu čia 4u.gif kai parodė II iškart pagalvojau- berniukas....pirmoji echo buvo 12 sav- norėjom pažiūrėt, ar viskas tvarkoj...aišku lyties nesimatė, bet vyras iškart pasakė, kad ten tikrų tikriausia mergaitė biggrin.gif paskui echo- 18 sav, 30 sav, 39 sav- mergaitė, mergaitė, mergaitė......Tai va- mane nuojauta apvylė, apgavo, bet aš patenkinta, vyras dar labiau thumbup.gif tik va jam sakau- o jei antra, trečia bus mergytė o jis juokiasi ir sako- jūs mano moterys- aš jūsų direktorius 4u.gif moteriško kolektyvo direktorius tongue.gif bet buvo ir mano atveju nusivylimo- visi žinojo, kad mano pilvelyje mergytė, o 5 dienas iki gimdymo uošvis paklausė, kad gal kartais berniukas blink.gif tada labai nusminiau...uošvis norėjo berniuko, nes vyras turi tik seserį ir mūsų vaikas, berniukas būtų vienintelis pavardės perdavėjas ax.gif o gimė Kotrynutė wub.gif ir uošvis ją myli labai labai labai, net nebeprisimena, kad laukė anūko ax.gif
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 18, 15:46)
Ir dar. Gal niekas nė dėmesio neatkreipė, bet man jau blogaaaaaa, nuo tokių sakinių ar požiūrio, kaip va Lietuvoj apsirikt tai gali, bet va Vokietijoj tai ne. Kokio velnio jūs čia sėdit. Kur nueisi, ten atsiranda tokių, kurios Lietuva nepatenkintos, bet va sėdi LT forumuose. Tipo, pasivaizdint ar kaip. O po to pyksta, kodėl požiūris į emigrantus toks
Abonentiene, nemanai, kad laikas baigti tas emigracijos temas, kur joms nevieta unsure.gif jau kelintoje temoje matau, kad šneki apie Lietuvą- užsienį, užsienį- Lietuvą ir taip toliau unsure.gif tam yra kitos temos, o šitoji tema ne apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 18, 16:44)
Abonentiene, nemanai, kad laikas baigti tas emigracijos temas, kur joms nevieta unsure.gif jau kelintoje temoje matau, kad šneki apie Lietuvą- užsienį, užsienį- Lietuvą ir taip toliau unsure.gif tam yra kitos temos, o šitoji tema ne apie tai mirksiukas.gif


O tai kodėl čia rašoma apie tai? smile.gif
Ten kur rašoma į temą, ten nieks nieko ir nesako.
Atsakyti
QUOTE(2SIA @ 2007 06 18, 16:09)
tik tos,kurios neisgyveno tokiu jausmu, cia skalija ir smerkia.

aš neišgyvenau, bet kad būčiau smerkusi nepastebėjau. Kitąkart musėt teks būti atidesnei... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 18, 16:19)
Su psichika susitvarkyt reikia, o ne rengtis taip kaip kiti nori. Nuoširdžiai sakau. Tavo postą skaitydama supratau kame reikalas, kad žmonės taip nori kažkokios lyties vaiko.
O ana mergina bijo vyrą nuvilt  blink.gif
Gyvenkit moterys dėl savęs ir džiaukitės ką turit, gink diev vaikai perskaitytų ką jūs čia rašot


aciu uz diagnoze. biggrin.gif ir patarimus.
mano atvejis turetu parodyti kaip svarbu rupintis ne tik savimi ir gyvent del saves (ka dare mano mama), bet ir moket pasrupinti savo vaikais,kad jie butu laimingi.
pasamonej norejos berniuko, abonentiene. ir cia nei psichikos nieks nesutvarkys, nei pats susitvarkysi wink.gif. viskas gerai ir su mergaite. augam, dziaugiames, pavargstam ir t.t.
tik va man nesuprantamas musu lietuviskas toks budas: nors ir kaip sunku, kad ir kokios problemos kamuoja, pasisakyti negali, nes TAIP NEGALI IR NETURO buti. nereikia stereotipu. buna ir gali buti visaip 4u.gif juolab kai tai JAUSMAi,o ne logika ar saltas protas. mirksiukas.gif

prasau mano posta paskaicius pamirsti ir nebediskutuot daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2004 09 30, 16:00)
Sveikos mergaites. Ejau siandien pas ginekologa ir va pasake kad gims mergaite, o taip norejau sunelio. Visdelto man pirmas vaikas, tai norejau padovanoti sunu mylimam vyrui ir draugui gyvenime.
Kazkaip keistai jauciuosi, nenoriu kad lialia jaustu jog nepatinka jo lytis bet ..........Myliu ta maziuka.vis viltis islieka o gal apsirinka gydytoja. Sapnuoju sapnus kad bus berniukas, vaistau matai vien berniukus, neneigiu kad ir mergaites mielos tiesiog toks jausma kad noriu sunaus, toks stiprus.

Koks gi skirtumas kas gims, svarbu kad būtų sveikas vaikutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2004 10 31, 20:09)
Greičiausiai, jei gydytoja tvirtina, kad "nieko" echoskopu nesimato, tai dar nereiškia, kad tas "niekas" taip ir neišlįs; o jei jau tarp kojų matosi bumbulai-tai  niekur jie nebedings.Manau, kad gimstantį berniuką yra daug tiksliau prognozuoti.


Dar ir kaip tie "bumbulai" kartais dingsta biggrin.gif . Draugei du kartus echo rode berniuka, net ir nuotrauka gavo su visom vyriskom grozybem, o trecias echo mergaite parode. Ir gime mergaite smile.gif . Pusseserei visa nestuma prognozavo gydytojai berniuka. Ji net varda tik berniukui buvo isrinkus. O gime mergyte smile.gif. Niekada negalima tiketi echoskopu 100proc schmoll.gif

QUOTE(kitik @ 2007 05 24, 16:29)
blush2.gif as uzvakar nuejau pas daktarus, padare ultragarsa ir nustate lyti 95 proc.kad mergaite...uzstrigo kazkas gerkleje, nes jauciau, kad vyras nori berniuko. Beje, kaip cia skaitau, kad echoskopai , ar daktarai gali klisti...na gal LT taip vyksta, bet nemanau kad Vokietijoje, nes cia aparatura manau nebloga...
Dar vyras paklause ar tikrai, daktaras atreze, na as negaliu nieko pakeisti:)
kai isejom...viskas susimaise...uosvienes zodziai, kad gal gims berniukas, ir siaip aplinkiniai: kad pirmas gal sunus...kai pravirkau krokodilo asaromis<<!!nezinau kas pasidare pusdieni verkiau..negalejau kalbeti, jauciausi kad kazkuria prasme nuvyliau vyra...
Paskui vyras isejo isvis is kambario...sako ka ta maza mergaite kalta ir ko tu cia verki?!ar tu cia mane kaltini?as nepagaminsiu tokiu spermiuku, kurie daro berniukus ir t.t..Bet tokie vyro zodziai:-tai norejai berniuko, tai turesim juk ir daugiau vaiku... unsure.gif siaubas! Zinau, kad be galo myliu savo vaika (vyras taip pat)tik zinau viena, kad vyrams pasididziavimas pirmas sunus. Vat kaip.


Zinai, daznai gyvenime buna taip - vyrai kaip tik labiau myli dukras, o mamos - sunus (jei seimoje yra skirtingu lyciu vaikai). Ir vyro nuvilti tu negali, nes ne nuo taves, o nuo vyro vaikucio lytis priklauso tongue.gif . Taigi, ka jau vyras tau idejo, ta ir nesioji mirksiukas.gif. Kas del pasididziavimo savo vaiku. Vat kai jis uzaugs geru, doru, protingu zmogum, mylinciu ir gerbianciu savo tevus, tada ir galesi savo vaiku didziuotis. Ir nesvarbu ar tai bus sunus, ar dukra. Juk nelabai didziuotumeisi savo sunum pijokeliu palaidunu, ane? mirksiukas.gif . Noreti mes galime daug ko, bet gyvenimas duoda tai, ka yra numates duoti. Ir auksciau bambos neissoksi schmoll.gif. Todel priimkime is gyvenimo tai, kas mums skirta, nes kitaip nebus. Juk normaliems tevams svarbiausia yra, kad vaikutis butu sveikas, geras ir gyvenime laimingas zmogus wub.gif
Atsakyti
O temos autorė sūnaus sulaukė thumbup.gif
Kažin kaip jai dabar sekasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stabilo @ 2007 11 09, 16:06)
O temos autorė sūnaus sulaukė  thumbup.gif
Kažin kaip jai dabar sekasi?  4u.gif

Didžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_v @ 2004 09 30, 16:47)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite.  tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.


Panasi situacija ir mano - vyras is pirmos santuokos turi net dvi paneles, o dabar mums vel pranashauja mergyte. Zinoma, kad nukabinau nosi, nes norejosi kad jis visiems galetu pasigirt turintis sunu. Pats vyras tvirtina, kad svarbu sveikas, bet zinau, jog abu shirdies kertelese norim berniuko. Taciau abu beprotiskai mylim ta maza auganti padareli ir zinau, kad jei noresim antro - bus berniukas - tiesiog nesuprantu is kur ir kaip, bet zinau kad taip bus. Beje, visko gali buti, kad ir dabar gims berniukas mirksiukas.gif ir ne del neigimo, o del kazkokio slapto isitikinimo, kad visi apsirinka blush2.gif
Atsakyti
Kai laukiausi pirmojo vaikelio buvau beveik 100% tikra,kad gims berniukas, net vardus tik berniuku ziurejau. Ir dauguma sake, kad bus berniukas (pagal nescios isvaizda). O echoskopu ne kart nesimate. Kai gime mergaite as sutrikau, siek tiek nusivyliau ir nusiminiau. O vyras neteike jokios pirmenybes lyciai. Bet po kurio laiko as tiesiog pradejau dievint savo mazyle wub.gif Ji buvo tokia grazi, nuostabios akytes, blakstienos - tikra grazuole. Kiek daug graziu rubeliu buna pirkt. Mergaites meilesnes, grazesnes.
Dabar kai laukiuosi vel, kol kas dar nezinau kas, bet vel labai labai noriu mergaites wub.gif Nor dabar bijau sau isikalbet kokia nors lyti. Svarbu dabar kad gimtu vaikelis sveikas ir isnesiotas.
Atsakyti
As turiu pirma sūnu dabar laukiuos vel labai laukiau mergytes ,bet gyditoja persviete vel sūnus nesvarbu svarbu sveikas 4u.gif
Atsakyti
O manes kitą savaitę laukia echo 4u.gif Nežinau, kaip patenkinti savo mylimiausių žmonių lūkesčius: dukrytė labai nori sesytės, jau atideda jai žaisliukus ir rūbelius mirksiukas.gif
O vyras laukia sūnaus - tai dabar jie abu ginčijasi, kas bus...jaučiuosiu kaip Kinder siurprizas tongue.gif
O dėl echo - mano kaimynei rodė, kad bus mergaitė (labai norėjo mergaitės), o gimė berniukas mirksiukas.gif
Atsakyti