Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Sveikos mergaites. Ejau siandien pas ginekologa ir va pasake kad gims mergaite, o taip norejau sunelio. Visdelto man pirmas vaikas, tai norejau padovanoti sunu mylimam vyrui ir draugui gyvenime.
Kazkaip keistai jauciuosi, nenoriu kad lialia jaustu jog nepatinka jo lytis bet ..........Myliu ta maziuka.vis viltis islieka o gal apsirinka gydytoja. Sapnuoju sapnus kad bus berniukas, vaistau matai vien berniukus, neneigiu kad ir mergaites mielos tiesiog toks jausma kad noriu sunaus, toks stiprus.
Atsakyti
Labas Erika,

As irgi labai noriu berniuko. Net paciai pries kitus geda, bet noriu ir tiek smile.gif . O va mano vyras isitikines, kad bus mergaite, sako, kad jaucia. O as jauciu, kad jis teisus, nes jis visada teisus buna smile.gif . Ir dar manau, kad butinai suveiks Merfio desniai - gauni atvirksciai nei nori biggrin.gif . Man dar mazas nestumas, dar anksti iki nustatymo, bet ka darysi, mergaite tai mergaite - juk svarbiausia sveikas vaikiukas.
Papildyta @ [mergetime]1096550896[/mergetime]
beje, juk galima bus bandyt dar karteli smile.gif.
Atsakyti
Kol neturejau dar vaiku, visada sakydavau, kad noriu tik berniuko, o kai pastojau uzsimaniau mergaites, taip ir buvo..O antros irgi noriu mergytes smile.gif
Atsakyti
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite. tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.
Atsakyti
niu jau baikit,cia taip kalbeti as visada norejau berniuko,net mama sakydavao dar pati buvau vaikas,eidama pro vaiku parduotuves pasakodavau mamai kaip bus mano vaikas apsirenges kokioje lovyteje gules ir svaiciojau jau tada tik apie berniuka biggrin.gif kaip suzinojau kad laukiuosi labai uzsimaniau mergaites,bet kaip gyditojas pasake kad berniukas,labai apsidziaugiau,nors vis dar manaiu kad apsiriko,zinot kaip buna biggrin.gif ,ir antras vizitas pas daktara parode kad berniukas ir dabar labai dziaugiuosi svarbu kad butu sveikas ir grazus i mane panasus biggrin.gif tada bus bicas mergu numyletas thumbup.gif jau ir varda isrinkau nu jau labai dziaugiuosi,o jus ir nesikrimskit del tokiu daliku wink.gif koks skyrtumas kas berniukas ar mergaite juk svarbiausia kad sveikas butu biggrin.gif
Atsakyti
mum ir vakar pasake kad bus mergaite smile.gif nors galvojom kad berniokas tongue.gif
papasakosiu viena istorija, kuri nutiko mano pazistamiem smile.gif visi sake kad gims mergyte 2.gif ultragarsa dare 5 kartus ir visus kartus gydytoja uztyikrino : simtaprocentine mergaite rolleyes.gif . atejo gimdymo data clap.gif gydytojai istraukia....simtaprocentinis berniukas g.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo istoriją..Labai norėjau ir visada buvau įsditikinusi, kad pirmas man gims sūnus..rodos kitaip ir būti negali, jokių kitų minčių nekildavo, kaip žmoėns sako "šventas įsitikinimas" rolleyes.gif Atėjo pirmos echoskopijos, kai gali pasakyti vaiko lytį diena..Nuėjom su vyru, kabinete buvo 2 gydytojai ir paklausė "ar norit žinoti ko laukiatės"..aš jau pasiruošiau "triumfui", pasiruošiau išgirsti - berniukas..o man sako "mergaitė" rolleyes.gif Aš kaip šokau, sakau kaip tai mergaitė????? man sako "mergaitė, o jūs norėjot sūnaus?". Aš jau beveik šoke, viduje viskas virpa, gumulas gerklėj, sugebėjau tik linktelt..Gydytoja nuramino "nieko, mergaitė bus gera treniruotė prieš pagimdant berniuką..dar turėsit sūnų" smile.gif Rodos buvo viskas gerai, kol su vyru, po vizito neišėjom į lauką..ten aš pratrūkau, atsisėdau prie neveikiančio fontano ir balsu užkaukiau, taip raudojau, kad net vidurius tampė, vyras nežinojo kaip ramint..Kas man pasidarę buvo iki šiol nesuvokiu, juk svarbu vaikutis sveikas, gražus, mergytė mano..Kurį laiką aš buvau labai nusivylusi..Buvo akimirkų, kai išties negalėjau mylėti savo vaiko, kurį auginu savyje

Tačiau baisiausia dabar... gal aš ir paranojikė, gal per daug prietaringa, bet dukra, kai ją pavadini mergaite ima daužyt rankutėmis per galvą ir šaukia "nepatinka mergaitė" ir isterijas sukelia tikrai rimtas..dabar raminu save, kad gal praeis, gal tik toks etapas, bet kaskart ir nukrečia koks šaltukas, kai ji rėkia, kad jai
nepatinka suknytės, sijonai..Nuraminu save, kad gal jai tiesiog pats drabužis nepatinka, jo spalva ar kažkas pan. Aplinkiniai neguodžia, atvirkščiai primena tuos mano žodžius, kad "mergą nešioju", kad labai trokštu sūnelio ir pan. Kas manęs paklausdavo ko laukiu, taio iškart sakydavau "noriu sūnaus".
Dieve, pasiguosiu kokia durne buvau..kaip dabar dievinu savo dukrą, kaip skaudu, kad ji nemyli savęs kaip mergaitės, kad ji grubi, kad ji berniukiško charakterio..Aš taip tikiu, kad dar viskas pasikeis, bet va čia pasiguodžiau..

Visgi daug tiesos tame, kad reikia laukti sveiko vaiko, o ne tam tikros lyties mažulio..mamos, mylėkit visa širdimi augančią gyvybę ir daugiau nieko nereikia wink.gif
Atsakyti
Nu jau, Erika, kai isgyvensi visus 9 menesius su lialka pilve, nebebus minciu, kad labiau norisi berniuko. As nezinau ko laukiuosi ir man vis taip svaigiai smagu pagalvot, kad suzinosiu tai tik po mazylio gimimo. wub.gif Myliu as ta mazyli, ir nuolat spelioju- berniukas ar mergyte... mylesiu bet kuri... wub.gif heart.gif
Atsakyti
Tikiu kad buna stebuklu bet va man tokia nuojauta kad bus berniukas ir visi kas paziui sako bernas bernas. Pilvas zemai o va sesuo kai laukesi tai pilvas buvo aukstai,aj bet cia jau mano fantazijos kalba.
Tiesiog jauciu begalini troskima berniuko, irgi va kaip LIGUTE noriu tik berniuko ir kai pasako kad mergaite tai taip nefaina. Net nezinau kodel. Bijau kad galiu nemyleti. Nors ka as cia sneku. Dabar is tiesu jauciuosi nusiminusi. Svarbu kad vaikiukui butu gerai, bet kai turi nora ir nezinai kas bus o kai suzinai tai nusivili tada atrodo kad viskas griuva.
Atsakyti
QUOTE (Erika_v @ 2004 09 30, 15:48)
ot man va kazkaip kitaip. Net nuotaika darbe sugedo. Suprantate, jis turi viena dukra is anos santuokos, tai norejau padovanoti sunu. Kazkaip gaila jog taip nera. Obandyti galime aisku, bet va jeigu pas ji tik mergaiciu fabrikelis tai kiek ju prisigaminsi? Gal tiek to.
Aisku, svarbu kad butu sveikas bet kazkaip va nuliudau ir tiek. Man skauda sirdi, jog negaliu tureti sunelio. Mergaite grazu, banteliai, suknytes. Aisku, kas yra tas, jau nebeprisiusi nieko jei mergaite. tongue.gif
Vyras sako, kad gerai svarbu kad butu sveikas. Man nezinau kas yra, tiesiog jauciu kad nelabai gerai jauciuosi.

Eik tu, Erika-v, tau gal kvankst? wink.gif smile.gif

Uzsirasyk ant kaktos ir tu ir kitos "SVARBU SVEIKAS VAIKUTIS!!!" 2.gif smile.gif



Linkiu sekmes!!!
Atsakyti
Zinau kad negaliu taip kalbeti, bet va kai kas tikriausiai suprasite mane nes panasiai jautetes. Esu tokioje padetyje, kad nelabai noriu galvoti kas bus. Noriu berniuko, bet dabar kai kas mane itikino kad nesvarbu kasm svarbu kad sveikas. Jus mane labai palaikote. aciu Jums mergaites. Ogal apsirinka daktare. nesake kad 100 procentu, sake 90 tai gali buti kad netikslu tai.
Atsakyti
gerai zinau ta jausma, kai lauki berniuko wink.gif
bet jeigu gyvenimas taip ismete kortas, kad bus mergaite, ieskok tame privalumu - grazute, svelnute, galesi visaip puosti, bus tau artimesne,bus ramesne, todel maziau nervu prisigadinsi tongue.gif ka tie bernai isauga ir iseina savais keliais, o va su dukryte galesit pakalbet tarp musu mergaiciu rolleyes.gif
Atsakyti