Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlių, kaktusų auginimo knygos, žurnalai

QUOTE(peliukas77 @ 2006 01 10, 23:24)
Man geriausia knyga yra i-netas.

gerai, kad tu žinai kur ieškoti. Aš va tik pora adresų žinau. o geriausiasbajeris tai, kad užsiregistravau kažkokiam gėlininkų forume ten apie kambarines gėles, ir dabar užmiršau adresą internetinį doh.gif Apie kambarines gėles. Ir lyg kažkur rašiau.. Žodžiu gerai, kad nors vardus savo, vyro ir vaikų dar pamenu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 01 11, 09:36)
gerai, kad tu žinai kur ieškoti. Aš va tik pora adresų žinau. o geriausiasbajeris tai, kad užsiregistravau kažkokiam gėlininkų forume ten apie kambarines gėles, ir dabar užmiršau adresą internetinį  doh.gif Apie kambarines gėles. Ir lyg kažkur rašiau.. Žodžiu gerai, kad nors vardus savo, vyro ir vaikų dar pamenu laugh.gif

Vėtružei-Gal kartais čia:
http://geles.nkkm.lt/
http://www.rojaussodai.lt/forumas/
http://www.1001orchid.com/
rolleyes.gif


Atsakyti
Aš irgi turiu daug knygų apie gėles, bet pasakyti, kuri iš jų geriausia tikrai negaliu. Vienose knygose būna aprašyta daug augalų, bet trumpai, kitose - atvirkščiai. Prenumeruoju gal visus lietuviškus žurnalus apie augalus, bet ir juose nevisada būna išsamių straipsnių. Kartais visuose dominuoja kokia nors tema ir kartojasi vienas ir tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Braške @ 2006 01 11, 09:55)

ačiū Braškele, pirmoji nuoroda tiko... 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

Dėl visa ko užsirašiau keliose vietose ir į favoritus įrašiau.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėtružė: 11 sausio 2006 - 11:09
nusipirkau knyga "kaktusai.mažoji enciklopedija" (V.Sneškienė, E.Stasiulionienė, V.Sasnauskas). galvojau, gal ką gero rasiu... ir ką? o gi nieko sad.gif radau vos du kaktusus, kokius turiu doh.gif o kiti taip ir liko be pavadinimų, be išsamesnės info... vis dėl to - internetas - geriausia knyga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laputaityte @ 2006 01 13, 22:51)
nusipirkau knyga "kaktusai.mažoji enciklopedija" (V.Sneškienė, E.Stasiulionienė, V.Sasnauskas). galvojau, gal ką gero rasiu... ir ką? o gi nieko sad.gif radau vos du kaktusus, kokius turiu  doh.gif  o kiti taip ir liko be pavadinimų, be išsamesnės info...  vis dėl to - internetas - geriausia knyga smile.gif

aš irgi pagalvojau apie tą knygą, bet prieš pirkdama aš šiaip tai mėgėja vietoj pavartyt knygas. tai dabar jau ir nesvaigsiu daugiau. internetas yra ir užteks...
Atsakyti
As irgi turiu mazaja kaktusu enciklopedija. Bet joje per mazai info schmoll.gif Kolkas geriausia knyga apie kaktusus radau "Kakatusu enciklopedija". (libor Kunte, Rudolf Subik)
Atsakyti
Knygynuose daugybė knygų apie gėles. Labai sunku išsirinkti, o patarimų reikia (juk ne visada supermama šalia). Kartais gražus viršelis neatitinka turinio. Todėl siūlau išsakyti savą nuomonę.

P.S. vis dar ieškau Dambrauskienės knygelės apie sanpaulijas, nes turiu keletą knygų apie sanpaulijas, kurios mažai ko vertos. (pvz. Puzyriovos, Uzambarskije fialki, rusu kalba; gražios nuotraukos, informacijos - minimum. Turiu dar vieną egzempliorių, jei kam reikia, paveikslėlius pažiūrėti)
Atsakyti
Daug daugiau gali rast informacijos internete,susisteminti kas naudinga ir pasidaryti sau ne knyga-brosiuna,bet tikslinga.Net ir geriausioj knygoj nebus tiek info,kiek gali jos susirinkt is specializuotu internetiniu saitu:is vieno pasiima viena,is kito-kita ir turi "perliuka"..As irgi augindama klivijas svajojau kokiu budu isigijus tokia knyga.Dabar jau net nemastau,kadangi is daugybes tinklapiu ta tema atsirinkus po sakini,pastraipa naudingiausio..Jokioj knygoj manau tiek nebus kiek turiu pati..Taip ir tavo atveju.Perziurek 10-50tinklapiu,kur patarimus rasytu augintojai(ne tinklapiai apie geles)-siu mintys tikresnes,nes jie taip naudojasi patys augindami.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 02 02, 18:15)
Daug daugiau gali rast informacijos internete,susisteminti kas naudinga ir pasidaryti sau ne knyga-brosiuna,bet tikslinga.Net ir geriausioj knygoj nebus tiek info,kiek gali jos susirinkt is specializuotu internetiniu saitu:is vieno pasiima viena,is kito-kita ir turi "perliuka"..As irgi augindama klivijas svajojau kokiu budu isigijus tokia knyga.Dabar jau net nemastau,kadangi is daugybes tinklapiu ta tema atsirinkus po sakini,pastraipa naudingiausio..Jokioj knygoj manau tiek nebus kiek turiu pati..Taip ir tavo atveju.Perziurek 10-50tinklapiu,kur patarimus rasytu augintojai(ne tinklapiai apie geles)-siu mintys tikresnes,nes jie taip naudojasi patys augindami.


Sutinku. Tačiau yra atvejų kai knyga labai labai labiausiai reikalinga.
Atsakyti
Atrodo neradau tokios temos ax.gif
Suprantama, mūsų forumas ne blogiau už kokį žurnalą, bet visvien manau, kad ne tik internete randate reikalingų žinių.
Aš prenumeruoju "Sodo spalvas", anksčiau pirkdavau, bet žiūriu, kad kol turinys nenuvylė verta užsiprenumeruoti.
dar retkarčiais nusiperku tokį laikraštuką Daržas+Sodas+Namai, nors ir laikraštinės kokybės, bet turinys man visai nieko, į sezoną vis taiko su patarimais
dar paskaitinėju tokią iš vokiečių kalbos verstą knygą "Kasdieninis darbas sode" - ten suskirstyta mėnesiais ir trumpais patarimais aprašyta kada ką ir kaip daryti.

Pasidalinkit savo atradimais mirksiukas.gif
Atsakyti
"Sodo spalvas" ir aš prenumeruoju. Turiu jau nemažai komplektų susirinkusi. Labai neblogas dalykas, kad šį žurnalą galima prenumeruoti kartu su "Gėlių spalvomis", gaunasi gerokai pigiau. Abu žurnalai kartais būna geresni, kartais prastesni, bet vistiek man patinka. Kartais visai įdomiai rašo "Sodo idėjose" ir "Mano gėlyne", bet dažniausiai visuose kartojasi tos pačios temos. Šiuos irgi prenumeravau iki šių metų, o dabar vis tiek neiškenčiu nenusipirkusi. Perku ir "Sodo kraitę", nors jau ne kartą sau sakiau, kad gana, jau nebetelpa į lentynas visa ta mano literatūra, nes ir knygų apie augalus dar nemažai turiu.
"Kasdieninis darbas sode" tikrai nebloga knyga, mėgdavau ją dažnokai paskaitinėti, tik pastaruoju metu kažkaip ją buvau primiršusi.
Atsakyti