Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlių, kaktusų auginimo knygos, žurnalai

As turiu "Kambariniu augalu prieziuros vadova" - Jane Bland ir Williamas Davidsonas . Man ji l.patinka thumbup.gif Rinkausi ja todel, kad prie kiekv.rusies yra nuotraukos: kaip atrodo sveikas augalas, kaip atrodo iv.kenkeju pakenktas augalas (nuotraukos - nes kitose knygose - tik piesinukai). Va tu nuotraukyciu su kenkejais ties kiekv.augalu galetu buti dar daugiau...
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 10 05, 17:18)
O kada tu uzsisakei?????As penktadieni,bet dar negavau? sad.gif sad.gif sad.gif

Ketvirtadieni velai vakare. Nepergyvenk, manau ryt turetum gaut wink.gif
Atsakyti
kashkada senai senai pirkau tokia knyga, "geliu enciklopedija" brangei tais laikais kainavo, cia ta kur ant virshaus ciklamenai ar kas ten numieshta, neacimenu, o ir knygos ner shalia kad paveiziet. tai va cia ta ish serijos kur da buvo sodo geles ir t.t. tokia stora.
o sheip mano nuomone knygose apie geles kaip ir betkuriose kitose knygose paimkim ar kulinarija ar zvejyba ar galu gale dar bala zino ka, ten niekad nesuzinosi viso to iki galo... tai va mano nuomone gereusia knyga yra gyvenimas, kai augini ir ziuri kas jom tinka kas ne, zinoma pasitaiko klaidu bet augalu auginimo principai lieka vis tie patys. o vis leidziamos knygos yra brangios ir kaip nebutu gaila vis mazeu informatyvios... pasitenkinama kaip maziems vaikams prikraut spalvotu foto ir lyg tuo viskas butu baigta. kas augina ir domisi tuo manau suprato wink.gif tai va.
didzeusias info kiekis manau butu gautas ish bendra uzsiemima turinciu zmoniu nei ish knygu, juolab kad ju info ir $ santykis labai jau skiriasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WodaLaznik: 06 spalio 2004 - 10:30
QUOTE (Sniegute @ 2004 10 05, 17:54)
Jua gavau ta knygele biggrin.gif galetu joje vien apie kaktusus rasyt laugh.gif dar apie agavas smile.gif dar dovanu ir uzrasu knygute buvo prideta smile.gif

As irgi jau vakar pasiemiau is knygyno siuntinuka wink.gif clap.gif

P.s. o tau nebuvo ideta i vokeli nario kortele?
Atsakyti
...............o as negavau dar sad.gif sad.gif sad.gif
................kazi kodel veluoja pas mane??Man turi pristatyti i pasta!
Atsakyti
Man geriausia enciklopedija - vyro močiutė thumbup.gif tongue.gif Gėlių pilni kambariai, vasarą dar ir balkonas žieduose skęsta smile.gif Kiek klausiau apie kokią gėlę, tiek gavau išsamų ir teisingą atsakymą thumbup.gif
Beje pas ją kaktusai super auga - tai aš vis pasitaikius progai vaikų parsinešu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 10 06, 11:47)


P.s. o tau nebuvo ideta i vokeli nario kortele?[/color]

Buvo smile.gif tik dar nesuprantu kam jin reikalinga g.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Sniegute @ 2004 10 06, 21:53)
QUOTE (viksrelis @ 2004 10 06, 11:47)


P.s. o tau nebuvo ideta i vokeli nario kortele?[/color]

Buvo smile.gif tik dar nesuprantu kam jin reikalinga g.gif blush-anim-cl.gif

Gali naudoti atsiimant, nereiks paso nestis wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 10 06, 15:14)
aš vis pasitaikius progai vaikų parsinešu rolleyes.gif

ir man prigriebk kokiu nors graziu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 10 07, 07:49)
QUOTE (Sniegute @ 2004 10 06, 21:53)
QUOTE (viksrelis @ 2004 10 06, 11:47)


P.s. o tau nebuvo ideta i vokeli nario kortele?[/color]

Buvo smile.gif tik dar nesuprantu kam jin reikalinga g.gif blush-anim-cl.gif

Gali naudoti atsiimant, nereiks paso nestis wink.gif

Aaaaaaaaaa, aisku rolleyes.gif dekui uz info wink.gif
Atsakyti
...........o as dar knygos negavau! sad.gif Nu virsune,visi kas uzsisake jau turi,o man dar jokiu ziniu is pasto,daugiau pastu nepasikliausiu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE (remka @ 2004 10 11, 16:14)
...........o as dar knygos negavau! sad.gif Nu virsune,visi kas uzsisake jau turi,o man dar jokiu ziniu is pasto,daugiau pastu nepasikliausiu gun_bandana.gif

blin vakar uzsukom i knygyna su zmona... ir kiekvienas pasuko sawo keliu, ji vienokiu ieshkot o ash aisq pas kaktusus laugh.gif biggrin.gif laugh.gif tai va tik viena beda, tos knygos tokios brangios, vot ir nusprendom su zmona kad kas menesi pirksim po viena gera knyga thumbup.gif super ideja... tikimes sukaupt dydele biblioteka smile.gif tada statysim tokia spyyynta kad kopeciu reiketu laugh.gif biggrin.gif laugh.gif


tiesa, kaip jus cia visi per pashta perkat? kiba pigeu buna? ar kame cia spyglys? g.gif
Atsakyti