Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

QUOTE (kava @ 2004 08 04, 10:28)
Na, kai skausmas užeina, tai 20 lašų nelabai gelbsti, priepuolio metu jų galima gerti daugiau, ir dažniau, tai aš taip ir darau rolleyes.gif O ir šiaip juos galima pagerti profilaktiškai. Nuo tada, kai jų pagėriau, nebeturėjau priepuolio (spjaunu per kairį petį). tikrai rekomenduoju ir aš šituos lašiukus, nes jie, be to, homeopatiniai wink.gif

As nuo ju apsinesu. Visas kunas apgirtes, lieka tik pulsuojantis skausmas galvoje sad.gif
Atsakyti
mano vyra kankina migrena jau 10 metu......prasidejo pauglysteje ir kankina iki siol........"imitrex'as" nepadejo visai......vieninteliai vaistai padeda tai "excendrin migraine"....kiti vaistai.... "advil migraine" ar "tylenol migraine" nepadejo....ir labai keista padeda tik kieta tablete....ne kapsule......ir ne skysta tablete.....ir visai neseniai nustojo vyras valgyti rytais kiausinius.....galvos skausmas zymiai apmazejo.....
Atsakyti
Ir as jusu gretose, galvos skausmus kenciu nuolat, nuo kokiu 8-9 metu kai dar buvau mazyte sad.gif deja, negalima pasakyti kad sergu migrena, nes pakolkas korteleje irasyta, kad diagnoze nenustatyta sad.gif niekas nezino, kas man yra...
Isbandziau visokius nuskauminamuosius, deja padeda tik citramonas ir kuo toliau tuo vis didesnes dozes huh.gif kazkada mane gyde pramistarú, xanaxu ir dar kazkokiais, truputi padejo, bet ... gydytoja enebnorejo man daugiau ju prirasyti, nes pasak jos prie situ vaistu greit priprantama....
geriu ir as Capadol, deja man nelabai padeda, o dar tas slykstus skonis blink.gif blink.gif blink.gif turiu viena pazystama homeopata, jis sako, kad capadolis skirtas paprastiems galvos skausmams, o ne migreniniams....
Man nuolat kauda galva, buna net taip, kad as miegu ir jau jauciu kaip ji man skauda!!!!! atsikeliu, paravaikstau pakenciu keleta valandu be vaistu, bet galu gale vistiek isgeriu sad.gif zinau, kad citramonas lab stiprus ir lab kenkia, bet...skausmai didziuliai, kartais norisi ta galva trenkti i siena frusty.gif norisi kazka padaryti, kad net rankos niesti, nerandu sau vietos...geriausia man guleti vyro gleby, kai jis mane ramina, glosto man galva, uzsidedu suslapinta ranksluostuka ir guliu guliu guliu...dazniausiai susirietus, tamsoj, kad butu tylu tylu...................................
o siaip galva sveika, be patologiniu pakitimu g.gif
as maniau, kad pamazu tas skausmas dings, bet...prarandu vilti...taciau vistiek tikiuosi pasveikti kad ir kaip bebutu thumbup.gif
Atsakyti
Per nestuma man buvo dinges. Gydytoja sake, kad gamta taip sutvarkiusi. Vadinasi, vaistas yra. Nuolatos pilvelyje nesiotis beibi rolleyes.gif
Atsakyti
O mane sitai, kieusiniene, ir labai neramina...Bijau, kad kai nuspresiu pastoti mane ir toliau vargins tokie baisus galvos skausmai, kad teks ryti saujomis ta citramona, bet juk kiek esu girdejusi jis labai kenkia inkstams ir/ar kepenims, zinoma gali pakenkti ir maziukui.....Tai ka reiks daryti? zinoma, dar ankstoka jaudintis, nes maziuka planuosim veliau, bet jau pradedu apie tai galvoti...stai ir dabar galva neskauda, bet taip sukasi, kad regis pakrisiu as tuoj prie kompo....gal cia kraujo spaudimas mazas ar didelis....
anyway, kaip as esu vidj sau pasakius, tai mano gyvenimo kryzelis- ta galva... rolleyes.gif ka padarysi unsure.gif
Atsakyti
Vakar nauja straipsni perskaiciau, tai negaliu nepasidalinti su kencianciom... Siai dienai veiksmingiausi vaistai migrenai gydyti yra taip vadinamieji triptanai ( Relpax, Naramig, Maxalt, Imigran, Zomig ir kt. ) Efektyvu, bet brangu. Taciau keletas tyreju grupiu nustate, kad siu vaistu efektyvumas migrenai gydyti yra praktiskai toks pats , kaip banalaus ASPIRINO. Tyrimai bus tesiami, bet kodel gi jums nepabandzius ?
Atsakyti
Yra gera nemokama pagalba telefonu,bet as ieskojau pagalbos www.migrena.lt ir gavau atsakyma is gydytojo kokius vaistus naudot ir kvietima gyd.konsultacijai KAK.Bandykit zmones tikrai pades thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 25 rugpjūčio 2004 - 16:43
O ka jus darot jei uzeina darbe ir jokie vaistai nepadeda, ar gydytojas israso nedarbingumo lapeli siai ligai?
Atsakyti
QUOTE (PUka @ 2004 08 25, 18:44)
O ka jus darot jei uzeina darbe ir jokie vaistai nepadeda, ar gydytojas israso nedarbingumo lapeli siai ligai?

Visada nesiojuos vaistus gerai nuskausmina VIOXX Forte 50mg(tik viena kapsule i diena) ir isgeriu labai stiprios kavos is aparato dviguba doze(perpus vandens o dvigubai kavos),nors nelabai skanu smile.gif
Atsakyti
.............na man i menesi karta-pora tai buna migrena,ypac pries tas dienas,va jau pusmetis tai taip normaliau- skauda vis reciau,nezinau nuo ko cia priklauso,nevalgau fermentinio surio,negeriu sampano, raudono vyno -beja jis man pats skaniausias,na atsisakau produktu,kurie gali sukelt migrena,ale vistiek pasikartoja,tik va visa laime,kad jau tie stiprus priepuoliai nepasikartoja...........nors vasara buvo vienas toks priepuoliukas,kaip net i draugo jubilieju negalejom vaziuoti,nu nepasikeliau is lovos,skausmas iki silpnumo,aisku vyras prunkste,bet ka padarysi,jei nepasikeli sad.gif
...vaistu as tai jokiu negeriu,man reikia tylos,vesaus kambario,bet kaip vaikas ant galvos lipa,tai nepagulesi cia....... 2.gif
Atsakyti
ir as turiu tokia "dovanele" mad.gif
kankina tai jau nezinau kiek metu.....o viskas prasidejo nuo paprasciausios plytos uzkritimo ant galvos....poto as tiesiog sienom laipiodavau is skausmo ir su angelais kalbedavau, o apie visokius vemimus net nesneku.....
va siandien man jutau migrena....galvoju,gal reikia prasytis kad kokia smegenu tomograma padarytu, paziuretu ar ten viskas ok tongue.gif rolleyes.gif
gal jau kas esat dariusios ja, gali ka nros papasakoti, kur ejo, pas ka prase ir pan.?smile.gif
Atsakyti
Ech, likimo draugės, stoju aš į jūsų klubą. Man paauglystėje buvo diagnozuota migrena. Priepuoliai būdavo reti, bet gana stiprūs. Paskui jie retėjo, nėštumo metu visai nepasireiškė. Na, o praėjus kažkiek laiko po gimdymo pradėjo kankinti keista liga: pykindavo, kartais vemdavau ir nežmoniškai skaudėdavo galvą. Taip skaudėdavo, kad tegalėdavau tik gulėti - jokio garso, jokio kvapo ir jokio judesio, ypač lipimo laiptais, kad smilkiniai "neišsprogtų". Ėjau pas gydytoją, nes man vis atrodė, kad aš kažko užsivalgydavau: skilandžio, fermentinio sūrio ir t.t. Gydytoja skirdavo viršinimo fermentų ir cerukalio. Kartą, kai vėl buvo labai stiprus galvos skausmas, pati pradėjau ieškoti atsakymo į klausimus, kuriuos man keldavo mano negalavimas ir kurių neišgirsdavo šeimos gydytoja. Taip atsidūriau svetainėje www.migrena.lt. Tada ir supratau, jog mane kankina menstruacinė migrena. Šią diagnozę patvirtino gydytoja, kai po to pas ją apsilankiau. Kol kas IMIGRAN'o neprireikė. Kai pajuntu silpnus migrenos požymius, pakanka PARACETAMOL'io, bet geriausias mano atveju yra CITRAMON FORTE STIROL. 6 tabletės kainuoja apie 70 centų. kartais tenka vieną po kitos išgerti dvi tabletes. Dabar jaučiuosi nepalyginamai geriau, kai galiu "sutarti" su liga.
Atsakyti