Įkraunama...
Įkraunama...

Migrena

Man irgi daktarai nesenai pripazino sia liga: migrena su aura. Todel labai pradejau dometis sia liga, daug informacijos perskaiciau internete. Tai vieni daktarai rekomenduoja vesti detalius dienorascius ka valgei, gerei, ka darei, ar teko nervintis del kazko ir t.t., nes taip sako galima atsekti kas sukelia tuos priepolius. O vaistai padeda kiekvienam individualiai.
Atsakyti
QUOTE (Gugaicia @ 2004 03 10, 22:34)
Man irgi daktarai nesenai pripazino sia liga: migrena su aura. Todel labai pradejau dometis sia liga, daug informacijos perskaiciau internete. Tai vieni daktarai rekomenduoja vesti detalius dienorascius ka valgei, gerei, ka darei, ar teko nervintis del kazko ir t.t., nes taip sako galima atsekti kas sukelia tuos priepolius. O vaistai padeda kiekvienam individualiai.

O kaip suprast pripazino???? Kazkaip istyre??? Ar priepolio metu ligoninej atsidurei???? Ir dar - jei pripazino, tai gal vaistukus kompensuojamus israse????
Atsakyti
Ir as turiu ta "dziaugsmeli" sad.gif .Kiekviena menesi buna, kai tik nustoju gerti kontraceptikus, bet priepuoliai buna gana lengvi, uztenka 2-3 analgino isgert.
Bet 2-4 kart i metus tai jau mane aplanko DIDYSIS SKAUSMAS. Man kartais padeda 2 ampules leidziamo ketanovo (nes geriamus visus isvemiu) ir butinai reikia uzmigti tyloje ir patamsyje. Per preitus metus 3 kartus buvau neisejusi i darba - negalejau atsikelt. ohmy.gif
Labai bjauri liga, vos tik pradeda mausti galva iskarto puolu gerti tabletes saujom, o vyras pyksta, sako pakentek, negerk tiek daug mad.gif . Aha, jam taip nors karta paskaudetu tongue.gif
Atsakyti
To kaukei2.
O buvo taip. Dvi savaites rytais paskaudedavo galva, pykindavo, bet uzvalgydavau ir praeidavo viskas. Nekreipiau i tai jokio demesio. Tiesa pasakius pagalvojau, kad vel laukiuosi, bet testas buvo neigiamas. O viena diena taip suriete, kad nebegalejau is lovos atsikelti. Isigandau nejuokais, nes niekada gyvenime nieko panasaus nebuvo. O dar sestadienis. Paskambinau i poliklinika, tai pasake vaziuoti i ligonine. Nuvaziavau i greitosios pagalbos ligonine, esancia Lazdynuose. Pasakiau kaip viskas yra, tai jie man pasake kad esu greiciausiai nescia ir liepe kreiptis i ginekologa. Vienu zodziu pro pirstus paziurejo ir nieko nepasake. Vos ne taip, kad mergina psichologiniu problemu turi sau ligu iesko. Pasijauciau tiesa pasakius tokia kvaila, kad as cia sveika budama ligu sau ieskau. Vakare skausmai nurimo ir buvau toliau patenkinta. Taciau kita ryta vel tas pats, bet daugiau niekur nesikreipiau, kentejau ir visa diena gulejau lovoj. Pirmadieni nuejau pas ginekologa pasake, kad nesu nescia. tada apsilankiau pas terapeuta, papasakojau kaip jauciausi, kaip viskas buvo, tai jis iskarto pasake, kad migrena, bet paliko sia diagnoze su klaustuku ir nusiunte pas neurologa. Neurologas ta patvirtino. Ir pasiule pasidaryti galvos kompiuterine tomografija ir kraujagysles pasitikrinti, del viso pikto. KT jau pasidariau, tai rado kazkokius intrakranijines hipertenzijos pozymius. Ka tai reiskia nezinau, taciau pasake kad nuo migrenos taip buna ir kad galvos slegis padidejes. O vaistu jokiu man neprirase, nes as vaikuti dar krutim maitinu. O jei priepolis pasikartos, tai dvi paracetamolio tabletes leido isgerti. Tai va, kita savaite eisiu dar kraujagysles pasitikrinti ir pas savo neurologa, paziuresim ka jis pasakys.
Atsakyti
Gugaicia, jei tau ta tikroji migrena, tai gali net negerti tu paracetamolio tableciu - vis tiek nepades.......
Atsakyti
Zinau, kad nepades, nes tada isgeriau Saridon tablete nuo galvo ir vis tiek nepadejo. Kai visada padedavo. O ar tikra ar netikra, tai nezinau, bet zinau kad migrena su aura.
Atsakyti
Sveikutės. Nežinau kas yra migrena ir tikiuosi niekada nesužinoti. Bet mano dvi geriausios draugės kankinasi dėl šios ligos. Nesenai iš Maskvos vyro pažįstamas
atvežė amerikietiškų vaistų ,skirtų Rusijos rinkai " MIGRENOL " . Kainuoja 65 rublius. Dėžutėje yra 8 nemažos tabletės. Draugėms labai padėjo. Bet Lietuvoje jų nėra. Dar šį kartą atvežė " MIGRENOL " tabl.,skirtas nakčiai . Kolkas jų dar nebandė.
unsure.gif
Atsakyti
Kai nebemaitinsiu, reiks paprasyt, kad is Maskvos atsiustu biggrin.gif
Atsakyti
Gugaicia ka parode tyrimai wink.gif
Kita savaite ir as keliauju tokius tyrimus darytis. Tik va terapiautas su niaurologu kraipo galvas ir niekaip diagnozes nenustato g.gif Butu migrena, bet kad jau ne tokie skausmai doh.gif Ir kai pradejo pries tris savaites skaudeti, tai taip iki siol ir kankinuos. Svarbiausia jokie vaistai nepadeda huh.gif Pirma savaite galvojau isprotesiu nuo staigiu priepoliu (net kelis kartus per diena), o stai jau dabar pripratau blink.gif Tikiuosi ka nors vis tik nustatys ir paskirs koki tai gydyma kol koju neuzverciau cool.gif
Atsakyti
Priimkite ir mane i savo gretas smile.gif Mane migrena kankina septinti metai: dvi dienas per savaite (paprastai penktadienis ir sestadienis) vaikstau dantis sukandusi.

Isbandziau saridona, ketanova, solphadeina, ir dar kazkasu kodeinu, kazkokius homeopatinius lasus ir dar bala zino kiek ir kokiu tableciu. Paprastai prisigerus ju vaikstai kaip apdujusi, kuno beveik nejauti, uztat skausmas galvoje taaaaaip pulsuoja blink.gif blink.gif blink.gif
Vienu metu labai padedavo stipri kava, veliau kavos ir citramono kokteiliai (patare vienas diedukas). Mano kolege, prasidejus skausmams, ropineja namuose suniuku nuleidusi galva. Sako, padeda g.gif Kazkas rekomendavo balto vyna su citramonu ir silta dusa ant nuleistos galvos g.gif

Nestumo metu, aciu dievui, visos migrenos isgaravo clap.gif clap.gif Gal nuo nestumo pradzios gertos padidintos magnio dozes? Dabar vel mano "istikimiausia drauge Migrena" grizta mad.gif
Atsakyti
As nuo migrenos naudoju homeopatini vaista Capadol, jeigu tik jauciu, kad skausmas uzeina-isgeriu 20 lasiuku-ir man praeina...
Atsakyti
QUOTE (Gudri lape @ 2004 06 29, 22:01)
As nuo migrenos naudoju homeopatini vaista Capadol, jeigu tik jauciu, kad skausmas uzeina-isgeriu 20 lasiuku-ir man praeina...

Na, kai skausmas užeina, tai 20 lašų nelabai gelbsti, priepuolio metu jų galima gerti daugiau, ir dažniau, tai aš taip ir darau rolleyes.gif O ir šiaip juos galima pagerti profilaktiškai. Nuo tada, kai jų pagėriau, nebeturėjau priepuolio (spjaunu per kairį petį). tikrai rekomenduoju ir aš šituos lašiukus, nes jie, be to, homeopatiniai wink.gif
Atsakyti