Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

4u.gif labai prasau jei nesunku atsiuskit verslo plana 4u.gif bet koki unsure.gif 10-15psl ax.gif buciau labai dekinga rasa11@langasiateiti.lt arba angelas321@riendsclub.lt
Atsakyti
Laba vakara ! Turiu problema su verslo planu. Tiksliau su jo tema apie plastikiniu langu gamyba. Gal kartais jus turite kazka panasaus smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif gal galima man butu pagelbeti ir galetut atsiusti verslo planu pavyzdukus i dot@email.lt buciau dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elissima @ 2008 04 23, 00:16)
Laba vakara ! Turiu problema su verslo planu. Tiksliau su jo tema apie plastikiniu langu gamyba. Gal kartais jus turite kazka panasaus smile.gif



Turiu, parašyk e-pašto adresiuką į až. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 11 04, 13:21)
Turiu, parašyk e-pašto adresiuką į až.  mirksiukas.gif

tai gal galite ir man padeti ir atsiusti ir man verslo planiuka.... baigiu prazut.......sad.gif
bukite geri........

mano pasto dezute audrachemija@one.lt
Atsakyti
Gal kas nors darot verslo planus prieinama kaina?

Parasykit man i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes ir man labai reikalinga Jusu pagalba su tuo verslo planiuku verysad.gif gal kas galetumet atsiusti? blush2.gif Labai pagelbetumete mirksiukas.gif mano pastas vikucita@yahoo.com
Atsakyti
Buciau labai dekinga tam, kad mesteltu i mano pasto dezute viena verslo plano pavyzdziuka aciuks.gif aciuks.gif nessa4@yandex.ru P.S.labai labai reikia.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas galite pagelbeti su verslo planu verysad.gif
Net minciu neturiu koki versla sukurti tame plane wacko.gif
Mamkos, prasau, gelbekite.... cry.gif
Atsakyti
Negi nieks nieko neturi..... verysad.gif
Atsakyti
Gal kas turite pavyzdį verslo plano?
Būčiau dėkinga jei atsiųstumėte el. paštu 4u.gif Kozete21@yahoo.com
Atsakyti
labas, aš taip pat su prašymu, man taip pat reikia verslo plano,labai prašyčiau jei kas turite atsiukite man 4u.gif sandra.mackeviciute@gmail.com
Atsakyti