Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

Gal kas galit ir man atsiust paprasta verslo plana
Atsakyti
oi, gelbekit ir mane 4u.gif butu idealu jei susije su jura, bet jei tokio nera tai nors ka nors, kad skolos negauciau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes!!! As cia naujoke, ir labai malonu matyt kad cia jus visos tokios draugiskos! Turiu problemele... reikia verslo plano, butu labai malonu jei galetumete man padet, atsiust man i e-mail : jurate@mail.ru Is anksto labai dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2006 01 13, 17:24)
Sveikutes!!! As cia naujoke, ir labai malonu matyt kad cia jus visos tokios draugiskos! Turiu problemele... reikia verslo plano, butu labai malonu jei galetumete man padet, atsiust man i e-mail : jurate@mail.ru  Is anksto labai dekoju.

Sveikutes!!! As cia naujoke, ir labai malonu matyt kad cia jus visos tokios draugiskos! Turiu problemele... reikia verslo plano, butu labai malonu jei galetumete man padet, atsiust man i e-mail : atraskeviciene@one.lt Is anksto labai dekoju. smile.gif
Atsakyti
sveikos turiu jusu prasyma,kiek skaiciiau tai cia nemazai kas turi verslo planu gal galetumete nepatingeti ir man atsiusti busciau labai labai dekinga wub.gif obuolysxxx@one.lt 4u.gif [COLOR=red]
Atsakyti
Na sveikutes smile.gif
As irgi noreciau gauti is ko nors verslo planu pavyzdziu .. nors ir nedega, bet net neisivaizduoju kaip jie turetu atrodyt ax.gif
Buciau begalo dekinga jei kas atsiustu (savo rasytus) smile.gif
Dekui isanksto smile.gif
Atsakyti
verslo plano rasyma baisu ir prisimint..sedejimas prie darbo per naktis, skaiciavimai blink.gif diplominio rasymas palyginus su juo - buto tikras malonumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 10 06, 18:48)
verslo plano rasyma baisu ir prisimint..sedejimas prie darbo per naktis, skaiciavimai  blink.gif  diplominio rasymas palyginus su juo - buto tikras malonumas  wub.gif



gal tau paciai teko koki planeli rasyti?gal galetum pagelbeti? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas galit padeti man reikia verslo plano, o as visiskai neisivaizduoju kaip ji rasyti, gal galit padeti?prasau.....
Papildyta:
Sveiki, gal kas galit padeti man reikia verslo plano, o as visiskai neisivaizduoju kaip ji rasyti, gal galit padeti?prasau.....mano pastas l-u-x@one.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-u-x: 17 spalio 2007 - 12:53
Sveikos,
Turiu ir aš problemėlę. Labai labai reikia verslo plano. Aš jau gatava nupirkti, kad tik jį gaučiau. Labai tikiuosi kad padėsit
Atsakyti
labutis.as taip ieskau paprasto verslo plano.lankau (darbo birzos) verslo pagriundu kursus.gerai butu kad atitiktu 2007m. algos,%,kainos...gali buti apie bet ka.buciau dekinga
Atsakyti
prasau mielosios padekit ir man man reik verslo plano.lb prasau atsiuskit i E - mail: lelkia969@one.lt
Atsakyti