Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

sveiki, gal kas netycia rase verslo plana automobiliu plovyklai irengti? blush2.gif pasirinkau tokia temike, kurioje zalia esu, man reiketu, kaip pavyzdzio.
Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2005 01 08, 10:37)
turiu ir as kelis verslo planus, jei domina...

Atsakyti
QUOTE(VilmaM @ 2005 01 08, 10:37)
turiu ir as kelis verslo planus, jei domina...

labas,nemoku as cia dar naudotis,bet gal galit kas nors atsiusti uab verslo plana.gal kas turi susijusi su vandens slidem?butu gerai,kad butu rimtas ir geras darbas.aciu
Atsakyti
Sveiki,as naujoke ir dar nelabai zinau kaip cia susirasineti.Man labai reikia gero verslo plano.Idealiausiai butu su vandens slidemis.mano emeilas kamyla@one.lt.Is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(naila @ 2005 09 29, 17:40)
Sveiki,as naujoke ir dar nelabai zinau kaip cia susirasineti.Man labai reikia gero verslo plano.Idealiausiai butu su vandens slidemis.mano emeilas kamyla@one.lt.Is anksto dekoju


Ta tema yra jau atidaryta, todel ten ieškokis. 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Na as esu naujoke ir noreciau paprasyti jusu visu pagalbos, na jei kas galit. Skaiciau, kad kai kurios cia is jusu turit verslo planu pavyzdziu. Man labai labai reikia UAB verslo plano, bet jau tokio rimtesnio, kad nebutu paprastutis. Turiu savo ideja, bet nezinau, na ka ten nezinau, tiesiog nezinau kaip parasyti ir nuo ko pradeti. Man labai svarbus sitas darbas, nes esu studente. Labai reikia gero pavyzdzio. Reikia, kad butu paciu rasytas, o ne kazkur is interneto. Labai prasau padekit. Mano el. pasto adresas: ingosiukas@gmail.com. Iš anksto dekuju.
Atsakyti
Man vis dar labai labai reikia cry.gif cry.gif
Atsakyti
Moterys labai labai prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingosiukas @ 2005 10 23, 19:37)
Man vis dar labai labai reikia cry.gif  cry.gif

Tai Tu paskaitynėk pirmus puslapius, parašyk kokiai moterytei į AŽ, kuri siūlė kam verslo planą, tai gal ir Tau atsiųs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 spalio 2005 - 22:15
Siguciux ir VilmaM skaiciau, kad turit verslo planu, gal galit ir man atsiusti? Prasau labai, merginos padekit 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, jei nesunku atsiųskit ir man kokį verslo planą, mane domina struktūra, ačiū jums labai, mano paštas: neringa10@one.lt
Atsakyti
sweikuciai!perskaiciau jusu foruma ir susigundziau parasyti...nes ir man reikia verslo plana parasyti..tai nutariau jusu pagalbos paprasyti..
tai buciau labai dekinga jei kas nors atsiustu man "verslo planu", zinoma kas galit...ACIU... bigsmile.gif bigsmile.gif jeyni@one.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jeyni: 27 lapkričio 2005 - 17:39