Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo planas

pagalvojau gal ir man kas galetu pagelbeti.man reiktu mokios medziagos apie vilniaus gatviu struktura,ekonominius paskaiciavimus,kiek zmones praranda laiko stovedami kamsciuose.na reik visko kas susije su transportu,gatvemis ir sankryzomis.ir sviesoforais blink.gif suprantu kad cia tema is nesamoniu skyrelio bet labai labai reikia ohmy.gif
Atsakyti
Miau , sfinkse ,Dina2 gal galit kuri nors atsiust ir man verslo plana ,busiu labaaai dekinga.
Atsakyti
GAL IR MAN GALETUMETE ATSIUST?
man dar taip kulnu nespaudzia, o ir tema esu numacius, tik noreciau pasiskaityt, kaip kiti rase, kokia struktura ir etc.
Atsakyti
Po nauju metu bus reikalingas verslo planas ( 10-12 lapu) .Prasau , gal kas galit atsiust koki nesudetinga mazdaug 10 lapu
Atsakyti
Ta prasme, cia nemokamai tau atsiusti ar perka?
Atsakyti
noreciau nemokamai , nes as lankau tik kursus ir man reikia labai paprasto be jokiu paskolu is banko ir pan ....
Atsakyti
Be kokiu paskolu is banko? Man atrodo verslo plane reikia mineti is kur gausite pinigus ir pateikti pesimistini, optimistini ir labiausiai tiketina veiklos varianta. Gal as klystu, bet kiek teko girdeti "nepastintus" verslo planus parduoda.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2004 12 29, 17:54)
Ta prasme, cia nemokamai tau atsiusti ar perka?




nemokamai cia dalinasi, padeda viena kitai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2004 12 30, 08:47)
nemokamai cia dalinasi, padeda viena kitai  biggrin.gif



O gal kas turite ne patį verslo planą, o griaučius, na, maždaug kaip šabloną, kaip reikia, pagal kokią tvarką rašyti?
Gal kas mokosi šį dalyką, tai dėstytojai duoda? Ar patiems taip ir reikia susirasti, maždaug "iš piršto laužti"?
Atsakyti
Na yra internetu tu planu sablonu. Vienas butu cia :
http://verslas_banga...l/3c0377e6ac2b7

Tie griauciai visu daugmaz panasus. Tik destytojai dazniausiai pateikia konkrecius nurodymus dar. Ta prasme ar reikia finansu pilno aprasymo ir skaiciavimu ir pan.
Atsakyti
Oi, ačiū, dabar skaitysiu! thumbup.gif
Atsakyti
Kai rašiau, tai remiausi Pačiolio išleista knyga: Jovaiša:"Kaip parengti verslo planą".
Atsakyti