Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė serga

QUOTE(Jovvita @ 2006 10 12, 21:02)
Aš irgi nemokėčiau  schmoll.gif  dabar sumokėsit, tai kitą kartą ji apsimes serganti, sėdės namie ir ims iš jūsų pinigus?

aš asmeniškai jei auklė būtų tikrai gera bei nepiktnaudžiaujanti ligomis ir norėčiau ją išsaugoti kažkiek pamokėčiau jos ligos atveju smile.gif
Atsakyti
Nemanau, kad ji tokia ir gera .Verčiau pagalvok ,ar ji tikrai tinka būti aukle tavo vaikui.Kiek suprantu -atsiskleidė jos tikrasis charakteris -meilė ne darbui ,o pinigams .Jūs iš savo pusės pasielgėt sąžiningai 4u.gif
Atsakyti
Būtent, kad mūsų auklė nenorėjo girdėti apie jokį "kažkiek", nes, pasak jos, visi tokiais atvejais auklėms moka 100 proc. Todėl ir pradėjau šią temą, kad norėjau sužinoti, kaip yra iš tiesų g.gif . Beje, ji dirba su verslo liudijimu, bet visi mano argumentai apie tai, kad net mokantys mokesčius sodrai ligos atveju negauna 100 proc., jos neįtikino. Šį kartą sumokėsim, bet ateičiai parengsim sutartį.

Beje, klausimas apie auklės dekretines tikrai įdomus biggrin.gif . Gerai, kad jai jau 44 smile.gif .
Atsakyti
Žinot, likau be teksto doh.gif Tokią auklę tik per bortą be išeitinių kompensacijų. Aš saviškei už 1 dieną nemokėjau ir ji puikiai mane suprato, nes aš turėjau tą dienelę pati būti namie, o savaitgalį atidirbinėt doh.gif
Man keista, kaip galima patikėt žmogui savo vaiką, kuriam būna atmonties "duobės"? Ryt ji gali pamiršti, kad vaiką prižiūri blink.gif

P.S. Atleiskit už kategoriškumą :ax:
Atsakyti
Kai sirgo mūsų auklės vaikas 2 dienas jai sumokėjau 100%, kažkaip pagalvojau, kad jai ir taip blogai vaikas serga, nors pati varydavau naktim į darbą, kai vyras grįždavo, kai auklei reikėjo "tvarkyti reikalų" 1 dieną irgi išleidau ir sumokėjau, kai sirgo mano vaikas irgi pilnai apmokėjau, bet kai ji pati tipo susirgo ir visą savaitę neatėjo, nors kai skambinau neatrodė baisus ligonis nusprendžiau nesumokėti už tas dienas- tai ji paėmė ir iš viso nebeatėjo, nes jai atrodo, kad už sirgimą reikia mokėti 100%... Aš tai supraščiau ir mokėčiau, jei auklė butų jau senai pas mus dirbanti ir tos ligos nesikartotų, bet atsiprašau, kai žmogus dirba 2,5 mėnesio ir per tą laiką sugeba kokius 5 kartus nepavėluoti ateiti iš ryto ir praleisti per visą laiką apie tris savaites.... tai už ką turiu mokėti - gal už gražias akis....
Papildyta:
P.S. pamiršau pridurti, kad prieš priimant į darbą viskas buvo apkalbėta. Sakė, kad nebus problemų, kai sirgs jos vaikas - bus kam prižiūrėti, kad kai ji neateis dėl savų priežasčių už tas dienas negaus atlyginimo, deja, kaip jos visos mėgsta pamiršti apie tai pamiršo...
Atsakyti
Abiem auklėm (turėjom tik 2) pilnai mokėjau ir už atostogas, ir už sirgtas dienas. Kažkaip kitokių minčių nebuvo kilę, kad nemokėt blush2.gif
Atsakyti
Ma_ja, manau kad jūsų pasiūlytas variantas apmokėti tik 3 dienas yra visiškai padorus, juolab kad su aukle tarėtės už ligos dienas neapmokėt.
Iš tiesų manau, kad auklei už ligos dienas reikėtų mokėt taip kaip mes gauname dirbdami samdomą darbą - tuos 85 procentus.
Atsakyti
Labai aciu uz tema. supratau, jog samdant aukle si klausima tiesiog butina aptarti smile.gif manau geriausia nuspresti kolegialiai - bendru susitarimu.
Atsakyti
Aš moku kiekvieną mėnesį pastovų atlyginimą mirksiukas.gif Nesvarbu ar auklė sirgo kelias dienas, ar mes dirbome ilgiau nei iki 18 val. Nuo Kalėdų iki Naujų metų bus man atostogos, tai taip pat mokėsiu pilną atlyginimą, nes labai gera auklytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ma_ja @ 2006 10 17, 13:17)
Būtent, kad mūsų auklė nenorėjo girdėti apie jokį "kažkiek", nes, pasak jos, visi tokiais atvejais auklėms moka 100 proc. Todėl ir pradėjau šią temą, kad norėjau sužinoti, kaip yra iš tiesų  g.gif . Beje, ji dirba su verslo liudijimu, bet visi mano argumentai apie tai, kad net mokantys mokesčius sodrai ligos atveju negauna 100 proc., jos neįtikino. Šį kartą sumokėsim, bet ateičiai parengsim sutartį.

Beje, klausimas apie auklės dekretines tikrai įdomus  biggrin.gif . Gerai, kad jai jau 44  smile.gif .

MYliu as tuos pasakymus "visi moka". Mes mokam pagal tai kiek dirba, na jei kokia valanda pasipraso anksciau iseiti tai nemazinu atlygio... Uz tai kiek atostogaujam mokam, nes jai reikia uz kazka gyventi.. Tavo atveju atsisesciau ir viska su ja issiaiskinciau, o jei lepses, kad visi ta ar ana - tai arba pas mus taip, o jei netinka eik pas visus..Ai irgi ruosiu "kaledini laiska" auklei musu, bet del kitu dalykeliu...Sekmes smile.gif smile.gif Ir geru svenciu biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi stengiamės savo auklę išlaikyti, nes labai gera. Tai mokam nustatytą sumą, nesvarbu, ar jai kokią dieną duodam laisvą, ar ji serga, ar mes ilgiau dirbam. Kartais už tą patį dar mus vakare ir pabaliavot išleidžia. Tikras deimantas 4u.gif
Atsakyti
Nu ma_ja'os atveju tai aš pakraupus blink.gif Ir ėst duoda, ir už atostogas moka, ir dar už ligas moteris nori bigsmile.gif Ir dar visų 100 procentų. Nu laba diena biggrin.gif Nemokėčiau, tikrai, nebent būčiau tikra, kad sirgo rimtai ir pati nuspręsčiau, kad ji tų pinigų verta. Jei kažko reikalautų turbūt pasiūlyčiau duris. Na ir išlepusios šiais laikais tos auklės g.gif
Atsakyti