Įkraunama...
Įkraunama...

gal kam taip yra

Viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,viskas taip proporcinga ir klubai lygei stovi ir kojos visiskai vienodos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,padarem nuotraukyte ir viskas ten puikiai matosi.Dabar ir as patenkinta ir tetis ir visi laimingi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Aciu tos kurios supratot ir palaiket biggrin.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 18, 16:38)
Viskas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,viskas taip proporcinga ir klubai lygei stovi ir kojos visiskai vienodos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ,padarem nuotraukyte ir viskas ten puikiai matosi.Dabar ir as patenkinta ir tetis ir visi laimingi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Aciu tos kurios supratot ir palaiket biggrin.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif SVEIKINU, SVEIKINU, SVEIKINU yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šiaip aš pati asmeniškai su tuo nesusidūriau, bet pas masažistę mačiau mergaitę, kuriai metų gal 10, ir jos kojytė buvo šiek tiek trumpesnė nei kita. Jai daro masažus, taip pat mankštas, vaikas nešioja vieną batelį pakaltu kulniuku. Viskas būtų nieko, bet problema kilo tuomet, kai pradėjo keistis vaiko stovėsena - stuburiukas krypti ir raumenukai nugaros ne vienodai vystytis. Taigi, vėl masažai, mankštos... cray.gif

Todėl visoms mamoms, kurios įtaria kažką negero siūlau bėgti ir tikrinti savo vaikučius, kad kuo greičiau problemą pašalintų, kad vėliau nereiktų susidurti su didesnėm.

P.s. džiaugiuosi už Jurgitėlę, kad jos angelelui viskas o.k... clap_1.gif
Atsakyti
Vat tame ir reikalas,gal buvo ir nesupratusiu ko panikuoju bet seip aciu visoms mamytems kad mane palaike.Visiskai nesigailiu kad tampiau vaika ir kur reikia ir kur nereikia dabar esu rami ir laiminga kad nepasitvirtino biggrin.gif Neduok Dieve kam tokiu nesamoniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 29, 13:36)
Vat tame ir reikalas,gal buvo ir nesupratusiu ko panikuoju bet seip aciu visoms mamytems kad mane palaike.Visiskai nesigailiu kad tampiau vaika ir kur reikia ir kur nereikia dabar esu rami ir laiminga kad nepasitvirtino biggrin.gif Neduok Dieve kam tokiu nesamoniu verysad.gif


Labai gerai tave suprantu, Jurgitele, ir visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Negalima numot ranka jei yra nors menkiausiu itarimu ir sakyt isaugs. Vieni isauga, kiti ne unsure.gif Pati tampiau vaika ir i masazus ir pas ortopeda. Nors buvo tokiu kurie sake, kad nevaryciau D i medi ir palikciau vaika ramybej, atseit auginu sveika druta maziu ir dar ieskau problemu ten kur ju nera. Bet neklausiau ir dariau kaip maniau teisinga. Mums irgi nepatvirtino diagnozes, tad labai dziaugiuosi kad ir jum viskas gerai.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elenida @ 2006 10 29, 17:40)
Labai gerai tave suprantu, Jurgitele, ir visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Negalima numot ranka jei yra nors menkiausiu itarimu ir sakyt isaugs. Vieni isauga, kiti ne unsure.gif Pati tampiau vaika ir i masazus ir pas ortopeda. Nors buvo tokiu kurie sake, kad nevaryciau D i medi ir palikciau vaika ramybej, atseit auginu sveika druta maziu ir dar ieskau problemu ten kur ju nera. Bet neklausiau ir dariau kaip maniau teisinga. Mums irgi nepatvirtino diagnozes, tad labai dziaugiuosi kad ir jum viskas gerai.
4u.gif

Labai dziaugiuosi uz jus clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Labas Jurgitele25.
As ne apie savo kudikeli rasysiu,bet apie vyra.
Nors jam gimus kojytes buvo vienodo ilgio,bet kazkur tarp vaikystes ir pauglystes viena koja neuzaugo tokio pat ilgio kaip kita. Na Svedijoje nieko nedare tik israse ydekla specialu i bata. O,jis pas mane toooooks ypatingas,kad neduok dieve. Kadangi jam tas ydeklas nepatiko,nes skaudejo nugara,tai ir nenaudojo. Pasekme dabar: nugaros skausmai,stuburo iskrypimas,netaisyklinga stovesena. Kai lieciu jo nugara,tai atrodo lyg kalniukas butu isuges. I masazus ir su atomine bomba nenuvarysi,jau taip bijo skausmo.
Na jei kojytes negalima istepti,tai pas pediatra reiks keliauti.
Labai nepergyvenk,gal ir isaugs.
Atsakyti
Buvom su siuntimu Santariškėse pas Galvydienę ir nustatė, kad dukrytei kairė koja trumpesnė 2 cm verysad.gif O ėjom dėl visai kitko. Liepė pasirodyti po metų ir jei skirtumas bus didesnis, tada jau darys rentgeną ir žiūrės. Ir dar pasiūlė apsilankyti pas genetikus.
Ar susidūrėt kas su tokia problema?
Atsakyti
QUOTE(Nerilė @ 2008 12 30, 14:57)
Buvom su siuntimu Santariškėse pas Galvydienę ir nustatė, kad dukrytei kairė koja trumpesnė 2 cm verysad.gif O ėjom dėl visai kitko. Liepė pasirodyti po metų ir jei skirtumas bus didesnis, tada jau darys rentgeną ir žiūrės. Ir dar pasiūlė apsilankyti pas genetikus.
Ar susidūrėt kas su tokia problema?

O dėl ko ėjot? Dėl stuburiuko? O dubuo kai mergaitė stovi simetriškai atrodo, nepakrypęs?
Mano gerokai vyresnė. Stuburiukas krypsta. Kiek kartų ortopedui rodžiau, kad kažkas negerai, tai tik ranka numodavo - ydinga laikysena. Net kojų ilgio nematavo. Uj... Kokia aš pikta ant jo, negaliu. Ir ant savęs, aišku, kad jo 3 metus klausiau. Prieš 1,5 metų pakeičiau ortopedą. Tai ir skoliozė yra ir šiek tiek kojytė viena lyg trumpesnė. Kol kas tik kiaurus metus į mankštas ir baseiną vaikštom. Po metų pasirodė, kad procesas lyg stabilizavosi, neblogėja bent jau. Man taip labai nedrąsiai atrodo, kad lyg geriau, ortopedė tai lyg ir patvirtina. Paduko į batuką mums nerekomendavo. Bet mano mergaitės ir kojyčių skirtumas l. nedidelis, lyg ir lyginasi. O jums paduką į batuką rekomendavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Surfinija: 05 sausio 2009 - 12:45
QUOTE(Surfinija @ 2009 01 05, 14:44)
O dėl ko ėjot? Dėl stuburiuko? O dubuo kai mergaitė stovi simetriškai atrodo, nepakrypęs?
Mano gerokai vyresnė. Stuburiukas krypsta. Kiek kartų ortopedui rodžiau, kad kažkas negerai, tai tik ranka numodavo - ydinga laikysena. Net kojų ilgio nematavo. Uj... Kokia aš pikta ant jo, negaliu. Ir ant savęs, aišku, kad jo 3 metus klausiau. Prieš 1,5 metų pakeičiau ortopedą. Tai ir skoliozė yra ir šiek tiek kojytė viena lyg trumpesnė. Kol kas tik kiaurus metus į mankštas ir baseiną vaikštom. Po metų pasirodė, kad procesas lyg stabilizavosi, neblogėja bent jau. Man taip labai nedrąsiai atrodo, kad lyg geriau, ortopedė tai lyg ir patvirtina. Paduko į batuką mums nerekomendavo. Bet mano mergaitės ir kojyčių skirtumas l. nedidelis, lyg ir lyginasi. O jums paduką į batuką rekomendavo?

Ačiū už atsakymą, Surfinija. Ėjom, kad kairė pėdutė šleiva. Bet su ja kaip tik viskas lyg ir tvarkoj. Stuburo dar iš vis niekas nieko nežiūrėjo. Galvydienė liepė ateiti po metų ir kol kas nieko papildomai nedaryti: nei mankštelių, ar ko kito. Gerai, jei tas skirtumas tarp kojyčių nedidės.
Einu žiūrėti mažulės stuburo ir dubens, gal ką pamatysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerilė @ 2009 01 05, 13:04)
Ačiū už atsakymą, Surfinija. Ėjom, kad kairė pėdutė šleiva. Bet su ja kaip tik viskas lyg ir tvarkoj. Stuburo dar iš vis niekas nieko nežiūrėjo. Galvydienė liepė ateiti po metų ir kol kas nieko papildomai nedaryti: nei mankštelių, ar ko kito. Gerai, jei tas skirtumas tarp kojyčių nedidės.
Einu žiūrėti mažulės stuburo ir dubens, gal ką pamatysiu unsure.gif

Negali būti, kad kojytes sumatavo, o stuburiuko nežiūrėjo blink.gif Jei tikrai taip - keiskit ortopedą. Apžiūra ne tokia turi būti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2009 01 06, 20:16)
Negali būti, kad kojytes sumatavo, o stuburiuko nežiūrėjo blink.gif Jei tikrai taip - keiskit ortopedą. Apžiūra ne tokia turi būti schmoll.gif



Siaubas, o tai pas kokį ortopedą kreiptis? Juk Galvydienė laikoma viena geriausių ortopedžių, mes pas ją eilės laukėm 4 mėnesius.
O kaip turi vykti apžiūra? Mūsų apžiūra truko ko gero 3-5 minutes-nurengėm(liko su bodžiu ir megztiniu),paguldė, apžiūrėjo sudėjus kojas ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerilė: 06 sausio 2009 - 18:31