Įkraunama...
Įkraunama...

gal kam taip yra

Siaubas,papasakokit gal kam irgi taip yra.Kai dukrytei buvo 3 men nuejom pas chirurga,klubukam viskas gerai,bet sako raukslytes labai nelygios,bet gal isaugs.Nu isaugs tai isaugs.Kai buvo 5 men nuejom pas nervu daktare,ji irgi sako nelygios duodu siuntima masazams.Siandien pirmas masazas ir as baisiai susikrimtus,pasipasakojau viska masazistei,ji apverte apziurejo ir sako man labai nepatinka raukslyte.Paziurim abi ogi viena kojyte trumpesne verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jatau kaip as susunervinau,jklausiu gal isaugs ar ka daryt gal tampyt kaip nors,bet ji tik numyke ir viskas.Sedziu viena susikrimtus dabar.Esu kazkada senai girdejus apie tai kad isaugama,bet gal kam taip buvo ir galit mane nuramint.Ji trumpesne trupuciuka gal kokius 3-4mm,bet man taip neramu.......Papasakokit apie tai prasau
Atsakyti
aš su šia problema nesusidūriau,bet prieš savaitę draugė sakė,kad jos mažiukei 2men tas pats.Ji šiaip į viską žiūri ramiai.Sako,kad turėtų išaugti,bet net jei ir liktų taip,tai nesikremta-mat yra spec.padukai į batukus,ir tas trūkumas net nesijaučia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 09, 12:46)
Siaubas,papasakokit gal kam irgi taip yra.Kai dukrytei buvo 3 men nuejom pas chirurga,klubukam viskas gerai,bet sako raukslytes labai nelygios,bet gal isaugs.Nu isaugs tai isaugs.Kai buvo 5 men nuejom pas nervu daktare,ji irgi sako nelygios duodu siuntima masazams.Siandien pirmas masazas ir as baisiai susikrimtus,pasipasakojau viska masazistei,ji apverte apziurejo ir sako man labai nepatinka raukslyte.Paziurim abi ogi viena kojyte trumpesne verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Jatau kaip as susunervinau,jklausiu gal isaugs ar ka daryt gal tampyt kaip nors,bet ji tik numyke ir viskas.Sedziu viena susikrimtus dabar.Esu kazkada senai girdejus apie tai kad isaugama,bet gal kam taip buvo ir galit mane nuramint.Ji trumpesne trupuciuka gal kokius 3-4mm,bet man taip neramu.......Papasakokit apie tai prasau

mes kai buvom pas daktara, mums taip pat pasake kad rauksleles nera simetriskos, tai reiskia kad nera vienos kojytes gaubtelis issivystes, jai savaime jis neuzauga tai ji uzaugina, vaika reikia laikyti prazergta, kai nesioji vaikuti ji uzsidek ant klubu, vienu zidziu kad kuo maziau butu suglaustos kojytes, daktaras sake kad yra ilgiausiai buve 3 metai kad neuzauga, tada tarp kojyciu deda toki metalini tvarsti, akd vaikas butu prazergtoj pozoj. ir js uzauga, mums uzaugo 3 men.
nebijok viskas bus gerai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Mums dabar 3,5 men. Kai buvom 2 men nuejom pas chirurga profilaktiskai. Tai jis mums aibe ligu atrado ir kreivakaklyste ir klubu displazija ir dar kojyte viena trumpesne. Tai as nieko nelaukius pasamdziau masaziste ir uzsirasiau pas ortopeda privaciai. Masaziste pasake kad, tikrai trumpeste, bet is jos dideles praktikos ji nevieno vaiko neatsimena, kuriam neatsistatytu tas ilgis laikui begant. O ortopede patikrinus pasake, kad klubu displazijos ner, kakliukas irgi tvarkoje, o kojyte kreivesne todel kad yra nedidelis jos tonusas. Po masazu ir manksteles turetu viskas susitvarkyt. Dabar jau masazuojames 1.5 men. + dar pati mankstinu ant kamuolio. Eisim po menesio vel pasitikrinsim, manau viskas bus gerai.
As nors ir ne daktare, bet beveik garantuoju, kad ir jums tesiog yra nedidelis kojytes tonusas. Viskas susitvarkys, nepergyvenk 4u.gif
Atsakyti
Nu tai as irgi esu tai girdejus is pazystamos ginekologes,ji man sake kad vaikas toki dalykeli isauga.Nu bet siandien masaziste man tik mykia apie tai.Gal norejo kad pirkciau kuo daugiau masazu...... blink.gif Nu aisku jei reiks tai ir pirksiu,bet po savaites galvoju nulekti iki ortopedo,gal jis ka protingo pasakys.Ta kojyte beveik net nesimato kad trumpesne-nu bet man vistiek stresas
Atsakyti
Be riekalo tave ta masaziste nugasdino. Nieko cia tokio, visu pirma visi zmones nera visiskai simetriski. Ir gali buti nukrypimas , kuris visiskai nesijaus. Dar gali uti kad tonusas padidejes vienos puses taig ita ojyte labaiu pritraukta. Maniskio ir viena man atrodo kad trumpesne, bet as buvau pas ortopede ji pasake sako cie niekis. Tonusas padidintas, o jei ir trumpesne tai jis to nejaus .
Atsakyti
sveika, galiu pasakyti tik nesinervuok , daug kas yra isaugam , reikia laiko, ir ipatingai geru masazu, matau kad esi is Kauno kur lankaisi? nes reikia profisionalo, o jeigu kartais liktu kojyte trumpesne, Vilniuje daro tempima, beje sitai yra naujiena ortopedams mirksiukas.gif viskas bus ok
Atsakyti
Nu gerai,jei jus taip sakot as tada rami,siandien nuejus pas masaziste net neuzsiminsiu,nes ji vel mane sudirbs.Turiu siuntima pas ortopeda,uzsiregistruosiu ir paziuresiu ka jis sakys.Tuo labiau kad vakar su vyru apziurejom ta kojyte tai net nematyt skirtumo tik tiek kad raukslytes viena auksciau.O juk po meteliu nebebus tu raukslyciu....... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 10 10, 07:34)
Nu gerai,jei jus taip sakot as tada rami,siandien nuejus pas masaziste net neuzsiminsiu,nes ji vel mane sudirbs.Turiu siuntima pas ortopeda,uzsiregistruosiu ir paziuresiu ka jis sakys.Tuo labiau kad vakar su vyru apziurejom ta kojyte tai net nematyt skirtumo tik tiek kad raukslytes viena auksciau.O juk po meteliu nebebus tu raukslyciu....... smile.gif

Sveikute na labai idomu suzinoti kaip tau sekesi g.gif
Manau cia yra maisoma du skirtingi dalykai kas liecia rakslytes tai yra klubuku displazija, tada reikia nesioti FREIKO PAGALVELE ir tai tikrai nera METALINIS TVARSTIS kaip cia kazkuri mama rase ( jei nezinot tai ir nerasykit nesamoniu ir negazdinkit su tokiais sapaliojimais mamyciu kurioms ir taip streso pilnos akys)...
O kad trumpesne kojyte tai cia visai kitas reikalas, bet manau jaudintis labai nera ko nes kiek teko girdeti masazu ir tempimu deka tai yra pataisoma smile.gif
SEKMES JUMS 4u.gif
Atsakyti
Nu praejo musu masaziukai su daug daug asaryciu.Labai jau tampo ta mano maze,bet ir poveiki matau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vakar jau po pirmo masazo pati atsisedo thumbup.gif Bet sake jokiu budu neasodinti ir nestatyti,tada gal viskas bus gerai.O seip jau apsiraminau nes manau kad daugelio taip yra kleckuciam tik pas vienus matosi pas kitus neryskiai.Juk mums irgi jei ne tos raukslytes tai nieko nesimatytu.Isaugsim raukslytes ir bus ok.O del klubuku tai viskas vietoj-tikrinomes biggrin.gif
Atsakyti
uzsiregistravau pas ortopeda,gal jis ka gero pasakys verysad.gif
Atsakyti
viskas bus ok mirksiukas.gif parasyk butinai kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti