Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas+skorpionas:)

Mes su MB abu skorpionai, tai labai gerai sakyčiau, nes vienas kitą skorpioniškuose dalykuose suprantam.. Bet ir abu valdingi, vieną kartą vienas nusileidžia, kitą-kitas..Bet šiaip jis valdingesnis......Minusų labai nematau, tiek, kad dar ir nuo žmogaus priklauso daug kas...KArtu virš 5m
Atsakyti
kažkur skaičiau, kas skorpionas + skorpionas tai arba viskas arba nieko. Pas mus jau daug metų viskas puiku, suprantame vienas kitą net be žodžių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(severa @ 2011 10 26, 16:41)
kažkur skaičiau, kas skorpionas + skorpionas tai arba viskas arba nieko. Pas mus jau daug metų viskas puiku, suprantame vienas kitą net be žodžių thumbup.gif


Super 4u.gif man irgi daznai, tai, kad esu skorpione, padeda, nes gerai ji suprantu tam tikromis situacijomis, zinau, ko laukti ir kaip pats jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
Draugaujame beveik penkis metus. Santykiai beveik tobuli.Minusas-abudu nemokame kalbėtis, o skyrybos dažniausiai dėl to ir būna. Bet skorpionui skorpionė partnerė ideali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 12 13, 23:05)
Minusas-abudu nemokame kalbėtis, o skyrybos dažniausiai dėl to ir būna.


abiems ir nereikia kalbeti. nes tada ir neisgirstat vienas kito. jei vienas kalba, tai kitas uztenka, kad 'isgirstu'.
Atsakyti
QUOTE(Sypsokites @ 2011 12 17, 01:06)
abiems ir nereikia kalbeti. nes tada ir neisgirstat vienas kito. jei vienas kalba, tai kitas  uztenka, kad 'isgirstu'.

Aš tai visada kalbu,bet ne tai, ka reikia biggrin.gif Labiau visada nutyliu,jei kas blogai...Bet skorpionas su skorpionu ideali pora biggrin.gif
Atsakyti
Mes su vyru taip pat abu skorpionai smile.gif Siaip labai skirtingi esam, jis ramesnis, jam nereikia nuolat su kazkuo bendrauti, kazkur eiti, keliauti, gali skaityti dienu dienas ar pan., o as is proto einu namie, reikia draugu, kelioniu, aktyvios veiklos, ir niekad nepasakysiu, kad as jau per sena naktiniams klubams(gerai, kad mane supranta ir isleidzia) biggrin.gif Bet nepaisant skirtumu, suprantam vienas kita be zodziu, kartais isvis atrodo telepatija, nerealiai lotuliukas.gif Gyvenam jau 7 metus, piktumai tik buitinio pobudzio, nieko rimto. Pirmi 4 metai super smagus buvo. Taip pat abu labai principingi, nelinke nusileisti, teisybes ieskotojai.
Atsakyti