Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas+skorpionas:)

QUOTE(red40 @ 2007 07 11, 08:39)
Sveikos. Mudu abudu gimę po skorpiono ženklu. Kartu jau beveik 20 metų. Visko būna, pasitaiko, kaip ir kiekvienoje šeimoje. Čia tikriausai viskas priklauso ne nuo horoskopo, o nuo žmogaus. Pažįstu ne vieną po tokiu ženklu gimusį. Daugelis yra puikūs žmonės. Tačiau pažįstu ir vieną vyrą, su kuriuo bendrauti nesinori...Bjaurybė ir tiek.

Aš taipat manau kad nevisi skorpijonai bjaurūs,man iš visų ženklų patys nemaloniausi yra liūtai ir avinai.Neteko pažinti nei vieno po šiou ženklu gimusio kuris nebūtų vėdmainis ir garbėtroška.....
Atsakyti
Skaiciau dabar horoskopa apie poras skorpionus.Labai idomiai rasoma,todel prisegu,cia wink.gif

Esate panašūs tarsi du vandens lašai. Tai ir gerai, ir blogai. Gerai, nes puikiai suprantate vienas kitą, o blogai, nes neigiamos jūsų savybės, trūkumai tarsi padvigubėja. Tai, kas savyje tau nepatinka, erzinamai pasireiškia ir partneryje. Laimei, ir gerosios jūsų savybės sustiprėja. Jeigu jus sieja bendri interesai, abu esate talentingi, tuomet kartu galite daug pasiekti. Geriausia būtų neskubėti “dirbtinai” kurti poros. Tapkite gerais bičiuliais, bendraminčiais, bet nesistenkite sekioti vienas kitą. Nėra reikalo lėkti į bendras ilgas keliones, “sumesti skudurus”, nes per trumpą laiką išeikvosite visas romantikos atsargas. Jeigu abu esate dvasiškai turtingi ir nuolat randate kuo stebinti, sugebate drauge kovoti su trūkumais, jūsų porelė bus puiki. Kiekvienas gausite tiek, kiek atiduosite. Mokėsite vienas kitam daug atleisti, o taip pat meilę be širdgėlos pakeisti draugyste, jei aistros išblės
Papildyta:
Musu seimai tas horoskopas kaip pirstu i aki thumbup.gif
Atsakyti
As skorpione, mano brolis ir tetis skorpionai, turiu net tris drauges skorpiones, liuks sutarem
Atsakyti
Na taip. Šitas horoskopas mums taip pat labai tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2007 07 12, 09:22)
Na taip. Šitas horoskopas mums taip pat labai tinka biggrin.gif

O sako,kad visi horoskopai-prasimanymas biggrin.gif
As ir buvau nustebinta tikslumo ax.gif
Atsakyti
Musu seimynele irgi visi skorpijonai ir dukryte gimo skorpijoniuke lotuliukas.gif sutariam gerai,bet aisku buna visko blush2.gif tik va as seimoj daznai turiu nusileisti nes maniskis 10 diena gimes matyt tikras skorpijona as 1 diena o dukryte 4 diena bus matyt kokia ji bus g.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif
Prisijungiu ir aš - skorpionė smile.gif Turiu pašonėj irgi skorpioną smile.gif Jau link vestuvių eisma, tai drąsiai sakau, kad tinka tokie du 'baisūs' ženklai porai bigsmile.gif Papildom mes vienas kitą..Bet visgi gerai, kad maniškis linkęs nusileisti..Nors yra tas vadinamasis tikresnis skorpionas smile.gif
Ir šiaip, manau, kad mes nesam tokie negeri, kaip kai kurie liūtai ar avinai..pažįstamų turiu, tai neduokdie... doh.gif
Atsakyti
As skorpionuke, taciau nesu turejusi vaikino skorpiono.

Bet visi geriausi draugai vyrukai yra skorpionai. Mano visos drauges dazniausiai ju nemegsta, na o man jie tokie mieluciai, tik reikia moket juos suprast ir tada jie nebesikandzioja smile.gif
Atsakyti
As turejau grupioke skorpiona kuri turi drauga skorpiona tai jie gyvena labai seksualiai, pas juos galvoje tik seksas!!! smileysex.gif Tarp kitko apie juos ir sako kad jiem tai ir rupi, tai pasirodo tai ir realiame gyvenime tai vyksta!!!
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2009 01 11, 19:09)
As turejau grupioke skorpiona kuri turi drauga skorpiona tai jie gyvena labai seksualiai, pas juos galvoje tik seksas!!!  smileysex.gif  Tarp kitko apie juos ir sako kad jiem tai ir rupi, tai pasirodo tai ir realiame gyvenime tai vyksta!!!



Na, ir prajuokinai lotuliukas.gif Juk vos ne kiekvienam horoskope skalambijama, kad skorpionas aktyvus meilužis, tad nėr kuo iš tikro ir stebėtis...Na, man belieka su tavo pasakyta mintim tesutikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pastebėjau, jog skorpionai labai nusiteikę pries avinus ir liūtus. Gal būtų galima sužinoti platesnę jūsų nuomonę apie tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trance: 13 balandžio 2009 - 22:23
QUOTE(Trance @ 2009 04 13, 22:19)
Pastebėjau, jog skorpionai labai nusiteikę pries avinus ir liūtus. Gal būtų galima sužinoti platesnę jūsų nuomonę apie tai?


Nusiteikę prieš avinus? Na, nežinau - berods ne. Gal tik porą avinų pažįstu.
O prieš liūtus tai tikrai nenusiteikus aš - MB liūtas, aš skorpionė. Sutariam gerai. Ir mano ex liūtas - bet išsiskyrėm tikrai ne dėl to, kad jis liūtas. Šiaip liūtai man patinka. Tik va, dėl vietos po saule pakovot tenka truputį - bet laimiu aš. biggrin.gif

Atsakyti