Įkraunama...
Įkraunama...

Skorpionas+skorpionas:)

Mes su vyru esame abu skorpionai rolleyes.gif .Kaip nekeista sutinkam sakyciau net puikiai.Kaip as sakau,jog vienas kito nuodam esame atsparus lotuliukas.gif biggrin.gif .Idomu kaip kitose seimose sutinka ar nesutinka du skorpionuksciai? g.gif smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu drauga skorpiona,jau mes tik draugai,bet du metus pradraugavom ir sakyciai viskas buvo puiku,jei dabar net draugais likome.Skorpionas skorpiona tik ir gali suprasti...
Atsakyti
Pasirodo tokiu skorpionisku poru kaip ir nera beveik cia sad.gif .Gaila... lens.gif
Atsakyti
Dabar turiu drauga skorpiona. Sutariame tikrai neblogai. Kartu bendraujam 2 metus wub.gif . Gal gerai pazistu, nes ir jaunesni broli turiu, irgi skorpiona. Randu panasumu. smile.gif
Atsakyti
Esu skorpionė, turiu draugų (vyrų) ir giminių skorpionų - sutariam nuostabiai. Bet skorpionai kaip vyrai niekad manęs neviliojo, berods, ir aš jų (visada jiems buvau "savas bičas", o ne "faina panelė") bigsmile.gif Tai esu linkus tikėt tais horoskopais, kuriuose teigiama, kad skorpionas+skorpionas=puikūs draugai, bet ne pora. Bet tikriausiai yra visokių atvejų, juk ir skorpionai vienas nuo kito gali smarkiai skirtis, ir kiti ženklai...
Atsakyti
mane visuomet trauke vyrai skorpionai - atsimenu: sutinku nauja simpatija ir net bijau klaust kada gimes - ir vel skorpionas... ir vel... ir vel... Jie turi savo sharmo. ir ash juos traukdavau. bet turi sheimoj kazkas nusileit... ishtekejau uzh vezhio turbut vienintelio ish viso didelio burio skorpionu ir keliu mergeliu bei liuto.
Atsakyti
Su skorpionu vaikinu nesu draugavus, bet viena iš mano geriausių draugių yra irgi skorpionė kaip aš, tai galiu pasakyti, kad sutariam tikrai super thumbup.gif thumbup.gif praktiškai nėra net ką šnekėt, suprantam viena kitą ir be žodžių. Vos ne iki tiek, kad viena kažką pagalvoja, o kita jau skambina ir pasakoja, kad lygiai tą patį pagalvojo bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mano senelis bei močiutė abu buvo skorpionai ir kartu 40 metų darniai pragyveno bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 01 26, 19:16)
Mano senelis bei močiutė abu buvo skorpionai ir kartu 40 metų darniai pragyveno bigsmile.gif

Oooo kaip miela bigsmile.gif ...Tikiuos,mes 41m.nugyvensim biggrin.gif mirksiukas.gif .Mes negana,kad abu skorpionai,bet ir ozkos doh.gif biggrin.gif .Zodziu,horoskopai identiski rolleyes.gif .Pasibadom,pamekenam ir toliau gyvenam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 01 26, 21:58)
Oooo kaip miela bigsmile.gif ...Tikiuos,mes 41m.nugyvensim biggrin.gif  mirksiukas.gif .Mes negana,kad abu skorpionai,bet ir ozkos doh.gif  biggrin.gif .Zodziu,horoskopai identiski rolleyes.gif .Pasibadom,pamekenam ir toliau gyvenam biggrin.gif


ak, smagu apie senelius bigsmile.gif
Mes abu skorpionai, kartu virš 2 metų, kartu gyvenam daugiau nei metus. Šiaip sutariam tikrai gerai, na kartais pazirziu ir pasnervinu dėl jo kompo profilaktiškai - žiūrėsim. blush2.gif 4u.gif Užtat liūto savęs mylėjimo negalėjau pakęsti..tiksliau buvom kartu 6,5 metų, bet matyt keičiasi žmonės, tai nieko mums ir neišėjo. - negražu taip, bet vis dar noriu jam atkeršyt už skausmą ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerda26: 28 sausio 2007 - 00:01
merginos yra dar viena tėmele skorpijonėms ir skorpijonams.
http://www.supermama...howtopic=202224
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliuke: 10 liepos 2007 - 23:50
Sveikos. Mudu abudu gimę po skorpiono ženklu. Kartu jau beveik 20 metų. Visko būna, pasitaiko, kaip ir kiekvienoje šeimoje. Čia tikriausai viskas priklauso ne nuo horoskopo, o nuo žmogaus. Pažįstu ne vieną po tokiu ženklu gimusį. Daugelis yra puikūs žmonės. Tačiau pažįstu ir vieną vyrą, su kuriuo bendrauti nesinori...Bjaurybė ir tiek.
Atsakyti