Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

sakykit ,o keliu kambarių butą skiria šeimai su dviem vaikučiais. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2007 03 21, 17:58)
1. Jaunų šeimų sąrašą.
2. Našlaičių ir likusių be tėvų globos asmenų sąrašą.
3. Neįgaliųjų asmenų (šeimų) sąrašą.
4. Bendrąjį sąrašą.
5. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą, sąrašą.

Čia bent Kaune, apie socialinį būstą Kaune galite čia psiskaityti 
Socialinis būstas Kaune

didelis ačiū,tam puslapiukį ir radau tuos prašymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2007 03 21, 19:05)
sakykit ,o keliu kambarių butą skiria šeimai su dviem vaikučiais. blush2.gif

na as cia nelabai gal i tema,todel kad Uk gyvenu,bet cia pas mus seimai su vienu vaiku bustas skiriamas ne mazesnis kaip 2-u miegamuju +salonas.Cia salonas(livingroom)neisskaito kaip kambaryts kaip Lt.Tai su dviem vaikuciais 2-3miegamieji turetu buti(neiskaitant Salono).LT zinau,kad nesvarbu,kas kaip gyvena.Zmones vieno kambarelio butuke su 2-3 vaikais gyvena arba tiesiog bendrabuti mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip su socialinio būsto privatizavimu? Vyro tėvai butą gavo dar tarybiniais laikais, kai butai buvo dalinami. Per privatizaciją dėl kažkokių nesutarimų, ar apsileidimo, jie to buto neprivatizavo. Taigi dabar gaunasi taip, kad tą butą nuomojamės iš savivaldybės (tėvai jau mirę). Norėtume tą butą privatizuoti, bandėm kreiptis į savivaldybę, ir į advokatą. Nelabai kas ir padeda. Gal advokatą rimtesnį susirast? g.gif Ar patiems teks pradėti landžioti po įstatymų džiungles? doh.gif Gal tiesiog kam nors teko susidurti su panašia situacija?
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 02 12, 09:34)
Oj o as stoviu jau 14 metuku  doh.gif  doh.gif ,jauciu cia gauti kaska jau as nesitikiu  schmoll.gif  dukrai jau 17 eina ,o stojau kada dar buvo 2 metuku doh.gif ,na dabar jau ir 3 gime vaikutis ,arba keisti eilereikia arba tiesiog pradeti juodau spausti ir tt. doh.gif  doh.gif
As negaunu joio laisko ,ar reiktu dok atnaujinti ar eile pasikeite g.gif  g.gif .Zodziu as manau del saves reike eiti rekti mustis ir ikireti tiek kad gautum doh.gif  nes kitaip ... anukai gal gaus ir tai gal.. unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Eina sau, sitiek daug metu laukiate... Ar radote savo pavarde sarase? Gal jau greit gausite?
Atsakyti
QUOTE(Renytė @ 2007 05 07, 14:31)
Eina sau, sitiek daug metu laukiate... Ar radote savo pavarde sarase? Gal jau greit gausite?

Na taip daug jau... esame sarase 4u.gif bet kada bus ...na nesitikiu labai ..na gal... galll.. mirksiukas.gif ax.gif ax.gif
is ties sake dabar labai pajudejo eiles,,ir ko gero gal yra prosvaisciu ax.gif
Atsakyti
o kaip idomu del busto su dviem mazais vaikais serganciais bronhine astma,esu naslaite,gyvename 18kvadratu kambareli keturiese,ta kambari man ir suteike savivaldybe kai dar buvau viena.tai kiek zinau su vaikais serganciais astma gal yra kokios isimtys,nes tam kambary labai blogos saligos.tai galvoju ar ir mums reikes laukti daug metu.gal kas zinote?
Atsakyti
pries daug metu mano mama kai as sirgau astma tai pristate is daktaru pazyma i savivaldybe ir jai suteike buta,bet kadangi jos nebera gyvos tai negaliu paklausti ar reikejo laukti eileje.
Papildyta:
as is panevezio
Atsakyti
kadangi mes gyvemane keturiese 18kvadratu kambari,ir ta kambari man suteike savivaldybe kaip naslaitei,o dabar gyvenu sukurusi seima,vaikams pripazino bronhine astma,saligos prastos,dregme,pelesis,maista gaminame tam paciam kambary kuriame ir miegame.tai gal kas zinote kaip man butu del busto,ar tai pat reiketu laukti daug metu ar butu kokia isimtis.mano mama senais laikais gavo buta,kad as sirgau bronhine astma,bet ji mire tai negaliu paklausti ar reikejo stoveti eileje.mes is panevezio.idomu kokios galimybes?
Atsakyti
gyvename 4 18kvadratu kambari,kuri man suteike savivaldybe kaip naslaitei,dabar turiu seima,pajamos nedideles,saligos prastos,dregme,pelesis,skersvejis,kokia tikimybe kad su sergaciais vaikais bonhine astma gausiu busta,ar reikes tai pat laukti daug metiu eileje? g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti

 i 
Sveiki,

Pranešame, kad Jūsų tema bus sujungta su jau anksčiau forume atidaryta analogiška tema. Nuo šiol savo komentarą bei atsakymus į jį rasite temoja: Socialinis (savivaldybės) būstas. Čia
Primename, kad prieš atidarydami naują temą, turėtumėte pasinaudoti „Paieška“ ir pasidomėti, ar forume nebuvo diskutuota jus dominančiu klausimu. Labai prašome nedubliuoti temų. Ačiū.

Taip pat Forume galioja temų skelbimų taisyklės, kurios matomos atidarant naują temą:
Primename, kad:

® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.

Ši tema užrakinta!

Moderatorė
Atsakyti