Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

aciu labai -bandysiu paskambint gal ka patars ax.gif
Atsakyti
Mano teta stojo į eilę,ji augina dukrą viena ir yra 2-os grupės invalidė.Tai žiūrėsim kiek laiko stovės toje eilėje.Na bet ji pati nelabai nori eiti į tą butą jei gautu,nes nenori palikti mamos pencininkės .Ar ji galėtų užleisti tą butą pvz.giminaičiams? g.gif Ar ten gali patikrinti kas gyvena ir reikės išsikraustiti g.gif
Atsakyti
Labas,
norejau pasidometi ar imanoma issipirkti busta, kuri gautume is savivaldybes kaip jauna seima. Ji reikia visa rekonstruoti, nes ten nei sildymo, nei normaliu langu nera. Galima sakyti, kad ten tik plikos sienos yra. Bet nesinori ten investuoti (nes investuoti tikrai nemazai reiktu), jei nera galimybes issipirkt. Tad noriu kad pasakytumet ar imanoma toki busta kada ateity issipirkt.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
man rodos galima, bet reikia jame pragyventi 3 ar 5 metus, ten kazkaip sudetingai tas reikalas yra.. pasiskambink i savivaldybe aprupinimo bustu skyriu ir tau pasakys, va! smile.gif
Atsakyti
O tai tada iskylo kitas klausimas. Ar gali buti taip, kad mes susitvarkom busta, o po to sugalvoja mus is ten iskraustyti?
Atsakyti
gali jei sutartis pasirasoma naujomis salygomis, o naujos salygos tai kas 3 metus turit pristatyti pajamas, jei virsijat normas - atlaisvinat buta. as cia tiksliai nzn, bet man atrodo taip. o senosiomis salygomis tik perrasyt sena sutarti galima, ta prasme, jei kazkada anksciau issinuomave esat
Atsakyti
sveiki,
mes pagaliau su vyru susitvarkėme visus reikiamus dokumentus ir jau padavėm viską,tai dabar lauksime iš savivaldybės laiško thumbup.gif
Atsakyti
Sutarti rekia pratesti kas metus.Buto neatims kol neisigysi kito nekilnojamo turto.Del pajamu tiksliai nezinau,bet lyg ir neturi reiksmes dideles,nebent nerealiai dideles butu.Mano pazistami gyvena jau nemazai metu tokiame bute.Pasidare remonta,susidejo plastikinius langus,sarvuotas duris,o dabar isvaziavo keliems menesiams i uzsieni ir buta isnuomavo.Taigi,butu naudojasi lyg savo!
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2006 05 31, 11:29)
O tai tada iskylo kitas klausimas. Ar gali buti taip, kad mes susitvarkom busta, o po to sugalvoja mus is ten iskraustyti?

Šiaip jau, jei jūs neįsigysit kito nekilnojamojo turto, o jūsų metinės pajamos neviršys nustatytos ribos(Kėdainiuose apie 20000 per metus,bet kiekvienoj savivaldybėj skirtingai) tuomet iškeldinti jūsų niekas negali. Tas būstas vadinamas "nuomojamu", tačiau net jūsų mirties atveju, o jūsų vaikams neturint kito nekilnojamojo turto, šis butas liktų kaip palikimas. Taip aiškino mums savivaldybėj....
Išsipirkti būstą galima, tačiau sudėtinga, reikia aiškintis savivaldybėj.
Mes jau stovim eilėje, tačiau ir patys taupom pinigus nuosavam būstui, tad žiūrėsim, kas greičiau, nes sąrašai toookio ilgio blink.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 09 01, 21:43)
sveiki,
mes pagaliau su vyru susitvarkėme visus reikiamus dokumentus ir jau padavėm viską,tai dabar lauksime iš savivaldybės laiško thumbup.gif



Labutis... nuo ko pradeti poperizma? mes norim
isnuomoti buta is savivaldybes. O jeigu mano deklarota vieta ne Vilniuje, o dirbam mes cia.. kur eiti reikia? ir kokius dokumentus reikia?
Mes nuomojam buta, o vakar paskambino seimininke ir pasake, kad mums po metu reikes isvazioti is buto.
Atsakyti
QUOTE(veronika79 @ 2006 11 30, 11:11)
Labutis... nuo ko pradeti poperizma? mes norim
isnuomoti buta is savivaldybes. O jeigu mano deklarota vieta ne Vilniuje, o dirbam mes cia.. kur eiti reikia? ir kokius dokumentus reikia?
Mes nuomojam buta, o vakar paskambino seimininke ir pasake, kad mums po metu reikes isvazioti is buto.


dėl socialinio būsto, reikia kreiptis į tą saviavldybę, kurioje esi deklaravęs (registruotas) savo gyvenamąją vietą.

Valstybės parama būstui išsinuomoti
Atsakyti
gal kuri žinote kada tvarkomos eilės dėl soc. būsto?
Atsakyti