Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 21, 21:22)
Įdomu, gal kas žinot KIEK??? Domina didmiestis. O ar TAI nunešus ar gali garantuoti kokia nors sėkme? iš vis kaip tai daryti, niekada nesu nešusi niekam  doh.gif

Man ir įdomu, ir su kuo ten tartis reiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 21, 22:22)


Įdomu, gal kas žinot KIEK??? Domina didmiestis. O ar TAI nunešus ar gali garantuoti kokia nors sėkme? iš vis kaip tai daryti, niekada nesu nešusi niekam  doh.gif

Garantiju nera ... siais laikais tik ir prass duoti ir duoti tai tas negerai bus tai anas.. zodziu kaip i kaiuryme pinigai o jeiir gausit tai ne pati super varianta smile.gif Didmietis mnau kainuoja nemazai. stoviu jau labai daug metu bet net neketinu kisti savo pinigu jiems .. palaukiau tiek palauksiu dar o atsidurus pirmam 10 jau netures kur dingti duoti visvien tures biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 01 24, 21:44)
Garantiju nera ...  siais laikais tik ir prass duoti ir duoti tai tas negerai bus tai anas.. zodziu kaip i kaiuryme pinigai o jeiir gausit tai ne pati super varianta smile.gif Didmietis mnau kainuoja nemazai. stoviu jau labai daug metu bet net neketinu kisti savo pinigu jiems .. palaukiau tiek palauksiu dar o atsidurus pirmam 10 jau netures kur dingti duoti visvien tures biggrin.gif  biggrin.gif

Stoviu eilėje beveik 8 metus, dar nė pusės nepajudėjau... doh.gif . O nuomotis labai brangu, tai galvoju jei susimokėčiau KAŽKAM tai vis vien gyvenant jau savo bute atsipirks greitai, o tikėtina ir kompensacijas gaučiau, dabar gi nieko... visos pajamos atitenka butui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 24, 22:19)
Stoviu eilėje beveik 8 metus, dar nė pusės nepajudėjau...  doh.gif . O nuomotis labai brangu, tai galvoju jei susimokėčiau KAŽKAM tai vis vien gyvenant jau savo bute atsipirks greitai, o tikėtina ir kompensacijas gaučiau, dabar gi nieko... visos pajamos atitenka butui  verysad.gif

taigi gavus tą butą, vis tiek reikės nuomos mokestį mokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 01 25, 00:07)
taigi gavus tą butą, vis tiek reikės nuomos mokestį mokėti  g.gif

Bet , manau, mažesnį. Ir kompensacijas galima susitvarkyti.
Atsakyti
MAno artimas žmogus gyvename soc. būste tai nuoma yra 70 lt per mėn. 2 kambarių butas 55 kvadr.
Atsakyti
Tai va, kad pati gyvenu soc.būste, tai nuoma 232 Lt. Kvadratų truputį daugiau.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 01 25, 14:01)
Tai va, kad pati gyvenu soc.būste, tai nuoma 232 Lt. Kvadratų truputį daugiau.

Ko gero nuo miesto priklauso nuo namo galbut senumo , aisku gyvenant soc buste butu siek tiek lengviau ir moraliskai ( neateis seimininkai nepasakys kad nebenuomuoja) doh.gif Ir kompensacijos priklausytu. Na , palauksim dar kazkiek, as tai jau is principo neduosiu nes eilute nebetoli tai neapsimoka schmoll.gif o koki duos toki bele tik duotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 01 25, 22:26)
Ko gero nuo miesto priklauso nuo namo galbut senumo , aisku gyvenant soc buste  butu siek tiek lengviau ir moraliskai ( neateis seimininkai nepasakys kad  nebenuomuoja) doh.gif  Ir kompensacijos priklausytu. Na , palauksim dar kazkiek, as tai jau is principo neduosiu nes  eilute nebetoli tai neapsimoka schmoll.gif  o koki duos toki bele tik duotu doh.gif

Jei jau matosi finišas, tai be abejo neapsimoka. Įdomu, kiek laiko"ATSTOVĖJOT".
Mano kaimynė už sienos už 3 k. soc. butą moka 180 lt, mano nuomojamas kainuoja 400 lt. Skirtumas jau yra, jiems nekainuoja jokie namo remontai, o juos jau nori priverstinai daryti, kadangi gaunu soc. pašalpą, tai gaučiau ir kompensacijas, o dabar bijau net voką su sąskaitom atplėšti, kad infarktas neištiktų...Be to kaimynų požiūris į tokius nuomininkus visada ne koks, karts nuo karto tenka kraustytis kitus, tai mane žiauriai vargina, nusibodo, norisi savo kampelio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 25, 23:27)
Jei jau matosi finišas, tai be abejo neapsimoka. Įdomu, kiek laiko"ATSTOVĖJOT".
Mano kaimynė už sienos už 3 k. soc. butą moka 180 lt, mano nuomojamas kainuoja 400 lt. Skirtumas jau yra, jiems nekainuoja jokie namo remontai, o juos jau nori priverstinai daryti, kadangi gaunu soc. pašalpą, tai gaučiau ir kompensacijas, o dabar bijau net voką su sąskaitom atplėšti, kad infarktas neištiktų...Be to kaimynų požiūris į tokius nuomininkus visada ne koks, karts nuo karto tenka kraustytis kitus, tai mane žiauriai vargina, nusibodo, norisi savo kampelio  bigsmile.gif

Stazas mano netrumpas biggrin.gif biggrin.gif pavasari 19m doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 01 26, 21:56)
Stazas mano netrumpas  biggrin.gif  biggrin.gif  pavasari 19m doh.gif  doh.gif

o tu, ssss..., sventas doh.gif , nu verkti norisi
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 01 25, 23:27)
Mano kaimynė už sienos už 3 k. soc. butą moka 180 lt, mano nuomojamas kainuoja 400 lt. Skirtumas jau yra, jiems nekainuoja jokie namo remontai[SIZE=7],  bigsmile.gif

Jei as teisingai supratau jusu posta, tai jus ne visai tiksliai rasote. Kainuoja remontai ir jiems(savivaldybes nuomininkams), nebent jus busite apsileides ir visiskai nerupetu aplinka, atmosfera kurioje gyvenate. Savivaldybe, nors jai, kaip bustu savininkei priklauso daryti visus remontus ir bet ka, ka name reikia remontuoti. Jie ima nuompinigius, kaupiamasias lesas, bet realiai nieko nedaro ir arba gyvensite baisioje netvarkoje, arba desites savo lesas ir kazka keisite. Zinau ne viena atveja, kai zmones gyvenantys savivaldybes bustuose praso pakeisti baisius langus, laiptiniu duris neuzsidarinejancias ir panasiai. Kad ir del aplinkos tvarkymo, savivaldybe netvarko jos, tvarkosi patys zmones, o tai taip pat kainuoja. Kad aplinka tvarkytu kazkas ir to islaidas per mokescius proporcingai paskirstytu visiems gyventojams, kaip kad budavo kazkada, neimanoma, nes reikia 100 proc gyventoju sutikimo, to niekada nebus. Todel dedesi pinigus ir vienaip ar kitaip dazniausiai tvarko vos keli gyventojai ir kadangi tokiu, kuriems ne tas pats kaip gyvename yra nedaug, jiems visa tai kainuoja pakankamai daug. O juk tai savivaldybes turtas, bet jiems dzin. Pieva iki keliu gali buti jie neatsius nieko nupjauti zole. Kazkada gyventojai, prase pakeisti laiptines duris, kuriu praktiskai nebuvo, jos suluzusios stovejo salia, nekeite, maksimaliai pasiule paremontuoti tas pacias, o kad ten jau nebuvo ko remontuoti. Gyventojai, tie patys gyv savivaldybes butuose, metesi nemazus pinigus ir state duris. O jau nekalbu apie kitu savininku poziuri i gyventojus, kurie gyvena savivaldybes bustuose. Jei namas priklauso bendrijai, tai savininkai moka uz viska bendrijai, kaupia lesas, keicia langus, duris ir kt. Savivaldybes nuomininkai moka nuoma ir kaupiamasias lesas savivaldybei ir nemoka mokesciu bendrijai. Visu remontu atveju savivaldybe turi dengti remontu islaidas, bet to nedaro. Ir kiti gyventojai pyksta, nes viskas daroma ju saskaita. Tai jie suprasdami pyksta ant savivaldybes nuomininku. O kuo jie kalti, tuo, kad savivaldybe nevykdo savo isipareigojimu,nepriziuri savo turto is nuomininku pinigus tai gauna. Juk nuomininkas negali moketi du kartus kaupiamojo mokescio, vieno savivaldybei, kito bendrijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweet girl: 27 sausio 2011 - 20:27