Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(kaledu feja @ 2010 12 13, 14:32)
ukmergeje gyvenam

http://www.ukmerge.l...x.php/lt/29750/
Atsakyti
dekui jums labai pasirodo yra pirmenybe
Atsakyti
Mes istojome i eile del busto gavimo. stovime eileje pirmieji. kiekviena menesi eisim ziuret ar nesurado busto. bet iskilo keletas klausimu.
1, ar gave busta jiai jis mums patinka gelesim mes ji pirkti ?
2, Jiai gausime busta ir mes jame gyvensime, kaip su gyvenimu, ar nebuna taip kad poto namo kokie savininkai ismeta, kada jiems palanku?
3, I metus pasiulo tik viena busta ?
Atsakyti
4u.gif jei as registruota ignalinos raj. o vyras cia vilniuje,ar galime stoti i eile del busto vilniuje?gal zinote tel.nr. savivaldybeje kur butu galima suzinoti visa info?
Atsakyti
QUOTE(bumbuliene @ 2011 01 14, 10:51)
4u.gif jei as registruota ignalinos raj. o vyras cia vilniuje,ar galime stoti i eile del busto vilniuje?gal zinote tel.nr. savivaldybeje kur butu galima suzinoti visa info?

Man atrodo, kad ir Jūs turit būti deklaruota Vilniaus mieste
Čia visa informacija http://www.vilnius.l...ex.php/9/?env=3
Atsakyti
Sveiki.
Kilo man keletas klausimu,gal kas galetu padet susigaudyt
Gyvenu socialiniam buste,mokam nuoma ir t.t. Buta gave dar tevai,kuriu jau nebera.Esam 4 asmenu seima.Gyvenam 4 kambariu bute.Mokesciai doh.gif galit isivaizduot,o jokiu kompensaciju neturim ir negalim susitvarkyt,nes vyras pusmeti nerades cia darbo isvaziavo i uzsieni.
noriu pabandyt prasyt,kad pakeistu buta i mazesni.Klausimai butu tokie
*Tikriausiai tokiu atveju turesiu is naujo irodinet,kad turiu teise i socialini busta?

**Dabar mano sutartis yra neterminuota,jeigu pakeistu busta,tikriausiai pataps terminuota ir turesiu vis irodinet kas kazkiek laiko?

***Skaiciuojasi bendros seimos pajamos.Jeigu mano vyras legaliai dirba uzsienyje ir yra deklaraves isvykima,jo ten uzdirbtus pinigus irgi skaiciuos?kaip?

***gal kas galit pasakyt kokios sumos pajamos neturetuu virsyt? ir kaip ten del turimo turto?Nes turim truputi zemes (uz kuria vis dar mokam),bet ji zemes ukio paskirties


Aciu jeigu kas padesit 4u.gif
Atsakyti
Atstovėjau 12 metų- iš jaunų šeimų išaugau, kai 35 metai suėjo, palikau bendram sąraše ...galų gale 25-ta.
Per tą laiką dukra tapo pilnamete doh.gif - viskas, per daug uždirbu ant dviejų žmonių- nebepriklauso. blink.gif
Galų gale su draugu paėmėm paskolą ir nusipirkom 3 kambarių butą skolon...vat, kaip pasibaigė stovėjimo eilėj istorija...absurdo teatras, ne kitaip... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Netikėta: 17 sausio 2011 - 15:26
Paskaiciau truputi... na zmoniu naivumas stebina doh.gif , na nepykit, bet ar tikrai kam nors pavyko susilaukti eiles ir gauti socialini busta be $ g.gif ?
p.s. man asmeniskai nereikia, bet pazistu daug zmoniu, kur desimtmeciais stovi eilese, ir nieko negauna, o yra kur per metus apsisuka cool.gif .
Atsakyti
sveiki.Ieskau siemet Klaipedoj eiles sarasiuku savivaldybes puslapyje ir nerandu g.gif Pernai buvo o siemet nerandu. Gal kuri pametesit nuorodele.Aciukas
Atsakyti
QUOTE(ritutele @ 2011 01 19, 19:53)
sveiki.Ieskau siemet Klaipedoj eiles sarasiuku savivaldybes puslapyje ir nerandu g.gif Pernai buvo o siemet nerandu. Gal kuri pametesit nuorodele.Aciukas

Šiemet ir neberasit, nes negali jie skalbti viešai asmens duomenų.
Atsakyti
laba diena.taip jus busite pirmoje eiles wietoje.ten 3 iswiso yra jos.nes as turiu maza waika,tai kai ejau twarkytis del buto,kad i eile atsistoti,tai kai atsistojau y eile,atejo laiskas,kad pastate i pirma wieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritutele @ 2011 01 19, 20:53)
sveiki.Ieskau siemet Klaipedoj eiles sarasiuku savivaldybes puslapyje ir nerandu g.gif Pernai buvo o siemet nerandu. Gal kuri pametesit nuorodele.Aciukas

Keliaukit į savivaldybę, ten 1-mame aukšte info skyriuje pasiteiraukite ir jums labai greit pasakys. Aš likau labai nustebusi (pati darbuotoja paklausė, kodėl taip nustebau) - per 2 paskutinius metus pasistūmėjau tik per 3 vietas doh.gif doh.gif doh.gif . Eilėje stoviu jau 7,5 metų, jaučiu dar 10 stovėsiu ir tuomet nieko negausiu, nes vaikai bus suaugę verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Netikėta @ 2011 01 17, 16:25)
Atstovėjau 12 metų- iš jaunų šeimų išaugau, kai 35 metai suėjo, palikau bendram sąraše ...galų gale 25-ta.
Per tą laiką dukra tapo pilnamete doh.gif - viskas, per daug uždirbu ant dviejų žmonių- nebepriklauso.  blink.gif
Galų gale su draugu paėmėm paskolą ir nusipirkom 3 kambarių butą skolon...vat, kaip pasibaigė stovėjimo eilėj istorija...absurdo teatras, ne kitaip... unsure.gif

Nu žinokit jūsų negalėjo perkelti iš vienos eilės į kitą, pati domėjausi šiuo klausimu, svarbiausia, kad iki 35 metų jūs spėtumėt užsirašyti į tą jaunųjų sąrašą ir taip jame liekate iki finišo... Vat įdomu - jūs savo noru išėjot ar jums taip "rekomendavo"?
Papildyta:
QUOTE(Leonsija @ 2011 01 18, 01:07)
Paskaiciau truputi... na zmoniu naivumas stebina  doh.gif , na nepykit, bet ar tikrai kam nors pavyko susilaukti eiles  ir gauti socialini busta be $  [/b][SIZE=7] g.gif ?
p.s. man asmeniskai nereikia, bet pazistu daug zmoniu, kur desimtmeciais stovi eilese, ir nieko negauna, o yra kur per metus apsisuka  cool.gif .

Įdomu, gal kas žinot KIEK??? Domina didmiestis. O ar TAI nunešus ar gali garantuoti kokia nors sėkme? iš vis kaip tai daryti, niekada nesu nešusi niekam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 21 sausio 2011 - 21:24