Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(anchelika_84 @ 2010 10 27, 10:12)
neatidaro psl, raso klaida. tik matau kad pradzia kaunas.lt
mane domina kokia situacija vilniuje  ax.gif

(Pas mane Word nėra, negalėjau pacituot)
na taip čia Kaune, sąlygos man rodos tos pačios(didmiesčiai) va radau ir Vilniuje
http://www.vilnius.l...1/?itemID=89513
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 27, 10:21)
(Pas mane Word nėra, negalėjau pacituot)
na taip čia Kaune, sąlygos man rodos tos pačios(didmiesčiai) va radau ir Vilniuje
http://www.vilnius.l...1/?itemID=89513

dekui smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2010 10 14, 14:48)
Gal kas zinos - neseniai sukureme seima, vaiku kolkas neturime, ar galime stoti i eile del socialinio busto nuomos?

pas mus situacija tokia pati, neseniai susituokėme ir mąstome ar verta stoti į tą eilę g.gif ar gauna kas nors tuos būstus?
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 11 02, 17:39)
pas mus situacija tokia pati, neseniai susituokėme ir mąstome ar verta stoti į tą eilę g.gif  ar gauna kas nors tuos būstus?

Jei turit laiko ir esat stiprių nervų tai aišku eikit ir susitvarkykit dokumentus.Eilė valgyt neprašo smile.gif
mes jau ne vieni metai stovime jau ir du vaikus sugyvenome.Vyresnėlis jau ir į mokyklą kitais metais eis,o butą gausim pagal mano paskaičiavimus po kokiu 160metelių.Jei tokiais tempais judės eilės.Per 6-7metus pajudėjome per 19vietų jei neklystu.Prieš mus dar virš 1000 šeimų stovi.....
Atsakyti
Pažįstami po 20m ar po 25m gavo būstą, laukė jaunų šeimų sąraše...
Aš, našlaičių sąraše, per 5 metus pajudėjau, gal, per 20 vietų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 11 03, 09:29)
Pažįstami po 20m ar po 25m gavo būstą, laukė jaunų šeimų sąraše...


doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledinė @ 2010 11 03, 10:05)
Jei turit laiko ir esat stiprių nervų tai aišku eikit ir susitvarkykit dokumentus.Eilė valgyt neprašo  smile.gif
mes jau ne vieni metai stovime jau ir du vaikus sugyvenome.Vyresnėlis jau ir į mokyklą kitais metais eis,o butą gausim pagal mano paskaičiavimus po kokiu 160metelių.Jei tokiais tempais judės eilės.Per 6-7metus pajudėjome per 19vietų jei neklystu.Prieš mus dar virš 1000 šeimų stovi.....

o įdomu po kiek būtų jie per metus apskritai pvz. Kauno mieste išskiria? g.gif
Atsakyti
issituokiau kovo menesi. norejau tada paduoti dokus. pasirodo - metu pajamu reik buvusiu IR MANO EX VYRO!!! nors gyvenam su vaiku, dzin - nes pernai ir tas dar buvo salia... tai turiu pramest metelius ir tik tada dokus nest...
Atsakyti
O kokios salygos, kad galetum stot i ta eile bustui gaut? g.gif Turi mazos pajamos but ar kaip? Paskaiciau, kad zmones po 12m laukia ir nesulaukia, tai per tiek metu gi tos pajamos gali dar ir kaip svyruot (vienus metus tu turtingas, kitus jau nebe) g.gif
Atsakyti

QUOTE(Požiūris @ 2010 11 15, 00:04)
O kokios salygos, kad galetum stot i ta eile bustui gaut? g.gif  Turi mazos pajamos but ar kaip? Paskaiciau, kad zmones po 12m laukia ir nesulaukia, tai per tiek metu gi tos pajamos gali dar ir kaip svyruot (vienus metus tu turtingas, kitus jau nebe) g.gif

čia surašyta ko reikia norint stot į eilę būstui gauti(Kaunas) irčia(Vilnius), ir dar čia (Anykščiai)žiūrint iš kur miestuose didesnės pajamos gali būti, kaimeliuose, mažuose miestuose mažesnės... Laukia ir ne po 12 metų ir po daugiau. O jei pajamos didelės ir gavus būstą reik išsikraustyti.. (Kaži ar ne per tv girdėjau šitą situaciją), o kiekvienus metus nereikia jiems nešti savo pajamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zzitukass: 15 lapkričio 2010 - 07:42
QUOTE(zzitukass @ 2010 11 15, 07:42)
čia surašyta ko reikia norint stot į eilę būstui gauti(Kaunas) irčia(Vilnius), ir dar čia (Anykščiai)žiūrint iš kur miestuose didesnės pajamos gali būti, kaimeliuose, mažuose miestuose mažesnės... Laukia ir ne po 12 metų ir po daugiau. O jei pajamos didelės ir gavus būstą reik išsikraustyti.. (Kaži ar ne per tv girdėjau šitą situaciją), o kiekvienus metus nereikia jiems nešti savo pajamas.

Mes is Klaipedos, bet jei 3 asmenu pajamos per metus apie 54000, turbut nieks i eile nerays g.gif

p.s. Maciau buvo kalba apie "nesvaria" eille ir pan. Tai tikrai tai vyksta. MB draugas dirbo savivaldybej ir susiorganizavo ta socialini busta be jokiu eiliu, o paskui su ta valstybes remiama paskola ji ir issipirko. Parama irgi nepriklause, bet kam tai rupi, kai tu dirbi savivaldybej ir kolege, kuri tvarko siuos reikalus pro pirstus i viska paziuri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2010 11 15, 10:46)
Mes is Klaipedos, bet jei 3 asmenu pajamos per metus apie 54000, turbut nieks i eile nerays g.gif

p.s. Maciau buvo kalba apie "nesvaria" eille ir pan. Tai tikrai tai vyksta. MB draugas dirbo savivaldybej ir susiorganizavo ta socialini busta be jokiu eiliu, o paskui su ta valstybes remiama paskola ji ir issipirko. Parama irgi nepriklause, bet kam tai rupi, kai tu dirbi savivaldybej ir kolege, kuri tvarko siuos reikalus pro pirstus i viska paziuri doh.gif

šiaip nepriklausytų.
p.s. "nešvarumų" visur pilna... sad.gif
Atsakyti