Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(Piccola @ 2010 10 25, 11:33)
Kadaise klausiau to paties, informacijos negavau. Abejoju kad gave buta tokiu budu (jei toks budas egzistuoja) diskuotu sioje temoje.

jei ir yra nelabai tikiu, kad kas garsiai tai viešintų...man tai nepatiko, kad vienais metais pakritau eilėj, kaip paklausiau, man taip paaiškino(stoviu našlaičių eilėje), kad perkėlė iš kito sąrašo kelis asmenis, susitvarkė, kad našlaičiai ir perkėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 25, 11:44)
jei ir yra nelabai tikiu, kad kas garsiai tai viešintų...man tai nepatiko, kad vienais metais pakritau eilėj, kaip paklausiau, man taip paaiškino(stoviu našlaičių eilėje), kad perkėlė iš kito sąrašo kelis asmenis, susitvarkė, kad našlaičiai ir perkėlė g.gif

Hmmmm g.gif is vienos puses pagalvojus, gal ir keista... O gal jiems pavyko auksciau pakilt del kokiu nors kriteriju, tarkim kuriu neturite Jus g.gif Siaip nezinau, mano manymu butu teisinga jei stovi tarkim naslaiciu eileje, tai tegu ir vertinami visi vienodai, o eiliskumas sudaromas pagal istojimo i eile data....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Piccola: 25 spalio 2010 - 12:33
as stoviu gal 3 ar 4 metai bet ziuriu nelabai judu i prieki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 10 25, 13:33)
Hmmmm  g.gif is vienos puses pagalvojus, gal ir keista... O gal jiems pavyko auksciau pakilt del kokiu nors kriteriju, tarkim kuriu neturite Jus  g.gif  Siaip nezinau, mano manymu butu teisinga jei stovi tarkim naslaiciu eileje, tai tegu ir vertinami visi vienodai, o eiliskumas sudaromas pagal istojimo i eile data....

Nezinau, kokie dabar kriterijai, bet kazkada buvo taip: tarkime, jaunu seimu eile, vieni toje eileje turi vienokias gyv salygas kiti kitokias, pagal tai ir kisdavo eiles numeris. Nezinau, kuris budas teisingesnis, bet isivaizduokite, tarkime kokiu 5-8 seimos nariai grudziasi 12- 20 kv/m plote ir toje pacioje eileje stovi tokiame paciame plote gyvenantys 2-3 asmenys. Tai zmogiska butu pirmumo teise 5-8 asmenims ar ne? Is kitos puses, jei tokiu daug, tas kitas su siek tiek geresnem salygom, bet anksciau atsistojes lauks ilagai ir nuobodziai.
Taciau zinau viena, jog bustu gavimo eileje ziauri korupcija, tik reikia zinoti kur, kam ir kiek. Viesai apie tai, zinoma niekas nediskutuos, laimigas bus prasisukes ir nenores uzsitraukti seselio. As ir turbut tyleciau, jei tuo pasinaudociau.
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 10 25, 13:33)
Hmmmm  g.gif is vienos puses pagalvojus, gal ir keista... O gal jiems pavyko auksciau pakilt del kokiu nors kriteriju, tarkim kuriu neturite Jus  g.gif  Siaip nezinau, mano manymu butu teisinga jei stovi tarkim naslaiciu eileje, tai tegu ir vertinami visi vienodai, o eiliskumas sudaromas pagal istojimo i eile data....

tai jie tarkim buvo kitam sąraše(na pvz. jaunų šeimų ar, kitam.) dokumentai aišku priduoti anksčiau nei mano, na ir gal lieka našlaičiai(na su našlaičiais čia man neaišku, gi stoja i eilę jau pilnamečiai g.gif)na ir perkėlė aukščiau manęs.
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 25, 16:06)
tai jie tarkim buvo kitam sąraše(na pvz. jaunų šeimų ar, kitam.) dokumentai aišku priduoti anksčiau nei mano, na ir gal lieka našlaičiai(na su našlaičiais čia man neaišku, gi stoja i eilę jau pilnamečiai g.gif)na ir perkėlė aukščiau manęs.

Nesuprasi cia tos ju tvarkos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sweet girl @ 2010 10 25, 14:11)
Nezinau, kokie dabar kriterijai, bet kazkada buvo taip: tarkime, jaunu seimu eile, vieni toje eileje turi vienokias gyv salygas kiti kitokias, pagal tai ir kisdavo eiles numeris. Nezinau, kuris budas teisingesnis, bet isivaizduokite, tarkime kokiu 5-8 seimos nariai grudziasi 12- 20 kv/m plote ir toje pacioje eileje stovi tokiame paciame plote gyvenantys 2-3 asmenys. Tai zmogiska butu pirmumo teise 5-8 asmenims ar ne? Is kitos puses, jei tokiu daug, tas kitas su siek tiek geresnem salygom, bet anksciau atsistojes lauks ilagai ir nuobodziai.
Taciau zinau viena, jog bustu gavimo eileje ziauri korupcija, tik reikia zinoti kur, kam ir kiek. Viesai apie tai, zinoma niekas nediskutuos, laimigas bus prasisukes ir nenores uzsitraukti seselio. As ir turbut tyleciau, jei tuo pasinaudociau.

Sutinku, kad teisingai yra gausesnei seimai suteikti didesni plota, bet manau pagal tai jau skirsto priartejus prie bent pirmojo desimtuko. Tarkime pirmajame desimtuke yra 1-2 asmenu seimos ir 5-8 zmoniu seimos. Jiems jau is anksto, kiek zinau yra nustatytas reikalingas gyv. plotas. Tai va, tarkime atsirado didelis butas 5-8 zm., kurie eileje yra sekantys uz 1-2 zm. seimos. Nelogiska butu skirti 1-2 zm. seimai dideli buta, o logiska skirti 5-8 zm. seimai. Tokiu budu 1-2 zm. seimai belieka tik laukti sekancio, jiems pagal plota (ir salygas, berods toks kriterijus taip pat yra) tinkacio buto.
Gal but taip nutiko ir naslaiciu siruacijoje. Nors kas ten zino, kaip ir sakiau, mes tai jau tikrai nezinosim kaip viskas vyksta is tikruju (o be to jei yra korupcija).
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 10 25, 16:53)
Nesuprasi cia tos ju tvarkos  doh.gif


drinks_cheers.gif tikrai, kad nesuprasi.
o dėl korupcijos- yra ten, tik neviešai sad.gif
Atsakyti
sakykite, jei 4asmenu seima gyvena nuosavame mazame butuke, 26kv.m ar ta seima gali pretenduot "nuolaidai, kompensacijai" naujam bustui isigyti? zinoma su paskola. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2010 10 26, 10:30)
sakykite, jei 4asmenu seima gyvena nuosavame mazame butuke, 26kv.m ar ta seima gali pretenduot "nuolaidai, kompensacijai" naujam bustui isigyti? zinoma su paskola. 4u.gif  4u.gif

informacijapasikaitinėkit čia, Jūs mažai parašėt apie save, kad būtų galima ką komentuoti.
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 25, 21:11)
drinks_cheers.gif tikrai, kad nesuprasi.
o dėl korupcijos- yra ten, tik neviešai sad.gif

Butent doh.gif
as laukiu ojoj kiek meteliu doh.gif bet palauskiu dar metukus kiek jau xia beliko lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal galejau "duot" bet ..neeee negaus ..priklauso palauksiu bet gausiu nedavus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Pati Ta*: 27 spalio 2010 - 07:56
QUOTE(* Pati Ta* @ 2010 10 27, 08:55)
Butent  doh.gif
as laukiu ojoj kiek meteliu  doh.gif  bet  palauskiu dar metukus  kiek jau xia beliko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gal galejau "duot" bet ..neeee negaus ..priklauso palauksiu bet gausiu nedavus biggrin.gif  biggrin.gif

o gal jie patys prašė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2010 10 26, 13:53)
informacijapasikaitinėkit čia, Jūs mažai parašėt apie save, kad būtų galima ką komentuoti.

neatidaro psl, raso klaida. tik matau kad pradzia kaunas.lt
mane domina kokia situacija vilniuje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anchelika_84: 27 spalio 2010 - 09:12