Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Taip, aš nuomoju būstą iš savivaldybės. Eilėj stovėjau 2,5 metų. Tiesa, aš turiu negalią, gal dėl to taip greit ir gavau, nes, pavyzdžiui, mano kaimynė savo buto laukė 23 metus... Tiesa, kad šitas butas nėra mano nuosavybė, bet išpirkimo galimybė ateityje vis tiek lieka - jei būtų iš ko. Man tai socialinis būstas ir jį gauna mažų pajamų žmonės. Kiek girdėjau šeimose vienam asmeniui pajamos turi neviršyti 1000 lt. mėnesiui - 12000 lt metams. Šiaip tai reikia skambinti į savivaldybę ir ten viską paaiškina.
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2005 12 26, 11:22)
Taip, aš nuomoju būstą iš savivaldybės. Eilėj stovėjau 2,5 metų. Tiesa, aš turiu negalią, gal dėl to taip greit ir gavau, nes, pavyzdžiui, mano kaimynė savo buto laukė 23 metus... Tiesa, kad šitas butas nėra mano nuosavybė, bet išpirkimo galimybė ateityje vis tiek lieka - jei būtų iš ko. Man tai socialinis būstas ir jį gauna mažų pajamų žmonės. Kiek girdėjau šeimose vienam asmeniui pajamos turi neviršyti 1000 lt. mėnesiui - 12000 lt metams. Šiaip tai reikia skambinti į savivaldybę ir ten viską paaiškina.

Jie duoda patys,koks yra ,o pasirinkti rajono negalima tikriausia g.gif .
Ir koks maždaug nuomos mokestis?
O jeigu gaunu tą buta pasidarau remonta,ir ateina pasako išsikraustyk,ar gali taip būti(na aišku aš moku už jį tvarkingai,bet tiesiog kažkam gal daugiau jo reikia).
Atsakyti
Na, teoriškai gal ir galima rinktis butą, rajoną ir pan., bet praktiškai kai tos eilės lėtai juda - na, aš ėmiau nesirinkdama, nes man to buto tikrai labai reikėjo. Tiesa, gavau naują, naujam name. Nuomos mokestis 1,70 lt už kvadratą (man maždaug 60 lt) plius komunaliniai patarnavimai. Dėl iškeldinimo. Oficialiai yra viena priežastis: jeigu padidėja pajamos. Bet deklaracijos apie jas gali paprašyti savivaldybė nerečiau kaip kartą į tris metus, o gali ir nepaprašyti. Kiek kalbėjau, tai jai jau gauni butą ir tvarkingai gyveni niekas ten nemėto lauk. Jeigu finansinė padėtis pasikeičia, galima galvoti apie lengvatini kreditą ir to buto išpirkimą.
Atsakyti
Vailingo didelis AČIŪ už info notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti(aisku jei dar reikia ) telefona kuriuo pasiskambinusi suzinosi viska. (kokiu dokumentu reikia, ar gali i ja stoti, kada pristatyti dokumentus ir t.t )Parasyk i eva88@meganet.lt
Atsakyti
QUOTE(eva88 @ 2006 01 03, 14:28)
Galiu pasakyti(aisku jei dar reikia ) telefona kuriuo pasiskambinusi suzinosi viska. (kokiu dokumentu reikia, ar gali i ja stoti, kada pristatyti dokumentus ir t.t )Parasyk i eva88@meganet.lt

O gal pati stovi eilėje blush2.gif
Atsakyti
mergaites-esu cia naujoke,bet skaitydama foruma atradau,kad jus cia visos tiek daug zinote-ohoho-esate tikros saunuoles!!!taigi noreciau jusu visaziniu paklausti-gal galite man patarti-kaip elgtis norint atvaziuot gyventi i vilniu?paskolos turbut neiseina paimt,vyro alga-600lt,plius moka pirmai zmonai alimentus,as auginu-mazyli,niekur nedirbu.Taigi ko gero paskola atkrenta?o kaip su lengvatine nuoma is savivaldybes-ar galetu jos prasyti ir stoti i eile,jei esam visai is kt.rajono?bukit geros mergaites,patarkit,man neismanelei tokioje situacijoje.ACIU!!!!!!!!
Atsakyti
mergaites,negi nieks negalite nieko patarti-prasau!!!!!!
Atsakyti
Stoviu jau trecius metelius smile.gif
Atsakyti
mergaites,norejau JUSU visu paklausti-gal kas zinote-ar galima issinuomoti buta is savivaldybes,jei gyvename visai kt rajone?LABAI LAUKSIU ATSAKYMO IR ACIU!
Atsakyti
Merginos,bukit geros atsakykit,ar as galiu pretenduoti i toki buta,jeigu esu nevedusi,bet vaikas turi tevo pavarde.Bet mes negyvenam kartu.Gyvenu su mama.Kokiu man dokumentu reiketu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze34 @ 2006 01 08, 20:40)
mergaites-esu cia naujoke,bet skaitydama foruma atradau,kad jus cia visos tiek daug zinote-ohoho-esate tikros saunuoles!!!taigi noreciau jusu visaziniu paklausti-gal galite man patarti-kaip elgtis norint atvaziuot gyventi i vilniu?paskolos turbut neiseina paimt,vyro alga-600lt,plius moka pirmai zmonai alimentus,as auginu-mazyli,niekur nedirbu.Taigi ko gero paskola atkrenta?o kaip su lengvatine nuoma is savivaldybes-ar galetu jos prasyti ir stoti i eile,jei esam visai is kt.rajono?bukit geros mergaites,patarkit,man neismanelei tokioje situacijoje.ACIU!!!!!!!!


Sveika,
is Savivaldybes galima gauti lengvatinę paskola būstui arba socialinio būsto nuomą. Manau, gali pretenduoti į abi galimybes. Bet konkrečiai skabinkik į Vilniaus Savivaldybės būsto skyrių (852112724), detaliai paaiškink situaciją ir paklausk, į ką galėtum pretenduoti. Ten labai maloni moteris sėdi smile.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti