Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(zitukas24 @ 2010 04 15, 10:12)
labas rytas 4u.gif
Gal kas žinote, kodėl nėra kaunas.lt sąrašų? g.gif

Sveiki 4u.gif Na pavyzdziui vilnius.lt taip pat neleidzia paziureti sarasu, o apacioje parasyta "Šiuo metu visos eilės yra peržiūrimos. 2010 metų eilės bus patvirtintos iki 2010 metų balandžio 1 d.". Tikriausiai dar nespejo idet jau perziureta/patikrinta eile doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 15, 10:38)
Sveiki 4u.gif Na pavyzdziui vilnius.lt taip pat neleidzia paziureti sarasu, o apacioje parasyta "Šiuo metu visos eilės yra peržiūrimos. 2010 metų eilės bus patvirtintos iki 2010 metų balandžio 1 d.". Tikriausiai dar nespejo idet jau perziureta/patikrinta eile doh.gif

blush2.gif
g.gif tikriausiai, lauksim gegužės mėn, tada, manau, tikrai bus jau sąrašai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2010 04 15, 10:45)
blush2.gif
g.gif tikriausiai, lauksim gegužės mėn, tada, manau, tikrai bus jau sąrašai smile.gif

Na tikekimes geriausio, bet tai zinot kaip su musu valdzia doh.gif Zinoma kuo greiciau - tuo geriau smile.gif (nors man tai laukt ir laukt toje eileje blink.gif )
Atsakyti
aš tai radau tik sausio mėn.sąrašus
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 04 24, 14:13)
aš tai radau tik sausio mėn.sąrašus

Vilnius.lt tai iki siol nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 24, 15:04)
Vilnius.lt tai iki siol nera doh.gif

aš tai va ką radau kaunas.lt "Šeimų ir asmenų, įrašytų į sąrašus dėl socialinio būsto nuomos, asmens duomenys vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804) ir atsižvelgiant į gautą Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos raštą viešai neskelbiami." tai kiek suprantu nebeskelbs sąrašų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2010 04 24, 15:19)
aš tai va ką radau kaunas.lt "Šeimų ir asmenų, įrašytų į sąrašus dėl socialinio būsto nuomos, asmens duomenys vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804) ir atsižvelgiant į gautą Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos raštą viešai neskelbiami." tai kiek suprantu nebeskelbs sąrašų? g.gif

hmmmm.... tai tikriuasiai taip ir reikia suprasti g.gif O kaip dabar pasitikrinti, nejau reikes vazinet i savivaldybe doh.gif Vilnius.lt tokio uzraso nera, tikriausiai dar atsiras. Nesamone kokia schmoll.gif
Atsakyti
reikės kitą savaitę nepatingėti,nuvažiuoti ir patikrinti sąrašą g.gif ,gal kokį žingsnį į priekį būsime paėją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 04 24, 15:40)
reikės kitą savaitę nepatingėti,nuvažiuoti ir patikrinti sąrašą g.gif ,gal kokį žingsnį į priekį būsime paėją 4u.gif

Tikekimes, nuosirdziausiai to visoms linkiu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Piccola @ 2010 04 24, 15:35)
hmmmm.... tai tikriuasiai taip ir reikia suprasti g.gif O kaip dabar pasitikrinti, nejau reikes vazinet i savivaldybe doh.gif Vilnius.lt tokio uzraso nera, tikriausiai dar atsiras. Nesamone kokia schmoll.gif

doh.gif va nesąmonė ir aš taip sakau, ką, kai geresnis oras bus reiks keliauti ir mums pasižiūrėti, nors dar kokius 5metelius teks palaukti, jei nedaugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2010 04 24, 16:04)
doh.gif va nesąmonė ir aš taip sakau, ką, kai geresnis oras bus reiks keliauti ir mums pasižiūrėti, nors dar kokius 5metelius teks palaukti, jei nedaugiau doh.gif

Mum jauciu daug daugiau doh.gif Kai dar buvo sarasai visiems prieinami, buvom beveik 800 verysad.gif Na ka padarysi, su tokiais tempais, kaip anksciau rasiau, gal proanukai mano ir sulauks to buto biggrin.gif
Atsakyti
buvau nuvykusi,deja,stendas kur turi būti sarašai tuščias,tik popiergalis užkištas,kad negalima skelbti gyventojų sąrašų gun_bandana.gif
Atsakyti