Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Sveikos mamytės,gal kuri gali padėti.
Mano mama susidomėjo skelbimu,kad parduodamas neprivatizuotas butas.Bijau,kad toks sandėris net negalimas,juk ar galima pardavinėti savivaldybės turtą,juk jei jis neprivatizuotas,tai jis yra savivaldybės,bent aš taip manau.
Padėkit,kas galit atsakyti,labai prašau,bijau,kad mano mama bus apgauta. verysad.gif
Atsakyti
kiek zinau negalima pardavineti neprivatizuotu butu,nes jie yra savivaldybes,o ne konkretaus zmogaus
Atsakyti
Tą patį ir aš galvoju,manau,kad net prisiregistruoti niekas neleis tame bute doh.gif Bet va mamos niekaip neįtikinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(yngaga @ 2010 03 01, 15:14)
Tą patį ir aš galvoju,manau,kad net prisiregistruoti niekas neleis tame bute doh.gif Bet va mamos niekaip neįtikinu g.gif

Tikrai taip, prisiregistruoti leidžiama TIK pagrindinio nuomininko šeimos nariams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2010 03 01, 16:23)
Tikrai taip, prisiregistruoti leidžiama TIK pagrindinio nuomininko šeimos nariams  4u.gif

Ačiū už pagalbą 4u.gif ,įtikinau pagaliau mamą thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Papildyta:
[quote=me***ta,2010 02 23, 00:29]
sveikos....yra tokia situacija......mano mama vienisa su keturias vaikais jau pries astuoniu metus gavo busta savivaldybei..........bet tas namas jau yra avarinis


zinokit, gal reikia eiti bandyti stoti i tokia eile:

,,6.Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą, sąrašą ,,

tik nezinau kaip kas ten, bet man rods, kazkur buvo rasyta, jog reikia kreiptis i savivaldybe ar tai i seniunija, komisija kogero ivetintu busta, tada gal irasytu i ta sesta eile, prie laukianciuju i busto salygu pagerinima

nenoriu kazko tai sumeluot, nes mano zinios is nuogirdu, bet manau pasidometi verta .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vestos_mama: 06 kovo 2010 - 12:27
[quote=vestos_mama,2010 03 06, 14:29]
4u.gif
Papildyta:
[quote=me***ta,2010 02 23, 00:29]
sveikos....yra tokia situacija......mano mama vienisa su keturias vaikais jau pries astuoniu metus gavo busta savivaldybei..........bet tas namas jau yra avarinis
zinokit, gal reikia eiti bandyti stoti i tokia eile:

,,6.Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą, sąrašą ,,

tik nezinau kaip kas ten, bet man rods, kazkur buvo rasyta, jog reikia kreiptis i savivaldybe ar tai i seniunija, komisija kogero ivetintu busta, tada gal irasytu i ta sesta eile, prie laukianciuju i busto salygu pagerinima

nenoriu kazko tai sumeluot, nes mano zinios is nuogirdu, bet manau pasidometi verta .
[/quote]
dekui....bandysim teirautis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(yngaga @ 2010 03 01, 16:14)
Tą patį ir aš galvoju,manau,kad net prisiregistruoti niekas neleis tame bute doh.gif Bet va mamos niekaip neįtikinu g.gif


Kada me sgavome būstą, buvome dar nevedę ir dabar norint prisiregistruoti į šį butą, turiu pateikti savivaldybei visas pažymas apie savo pajamas už praėjusius metus ir tik tada jie man leistų prisiregistruoti... Šiaip bet kas ir be savivaldybės žinios tikrai neprisiregistruos į socialinius būstus.. 4u.gif
Atsakyti
Na zinai yra seimu kurios mazus vaikus augina ir valgyt uz ka neturi, ir joms deja niekas butu nedalina, uz ka tau jis turetu priklausiti? Visi stoja i eiles, ir po 10 metu laukia to kambario blink.gif
Papildyta:
QUOTE(egluchiux @ 2010 01 04, 14:36)
Sveikos. Patarkit, ar galima kreiptis del soc busto, jei as esu vaiko prieziuros atostogose iki 3m., siuo metu laukiames antro vaikelio, o vyro alga pilnu etatu tik minimumas?

o koika tavo alga? Nuo to gi priklauso.
Atsakyti
visi eilese stovi po daug metu, niekas niekam iskart buto neduoda. mano pussesere su 4 vaikais po menesio gavo nuomuotis bendrabuti, bet tik delto, kad visiskai nieko neturejo, o taip taip ysirasai i eile ir lauki.
Atsakyti
as jau laukiu trecius metus ir eilei 734 ,tai iki pensijos gal sulauksiu doh.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Gal kas žinote, kodėl nėra kaunas.lt sąrašų? g.gif
Atsakyti