Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(domiliuk @ 2010 02 09, 22:52)
o kaip siauliuose juda eiles? gal kas zinot? kiek mazdaug per metus galima tiketis, kad pasislinks eile? as rugseji ysirasiau ir dabar gavau laiska, kad esu 259 eileje. kazi kiek cia metu reiks laukt

kokia trumpa eilutė šiauliuose bigsmile.gif
Atsakyti
mano mama irgi stovejo eileje del soc. busto ir po 20 metu gavo,ja kazkaip jie susirado o kaip nepamenu nes tai buvo pries 3 metus,jai leido pasirinkti ar nauja buta pilaiteje(mes is vilniaus) ar sena buta,tai ji pasirinko senesni fabijoniskese,ir nesigailim(as su vyru ir vaikais gyvenam su mano mama,nes ji gavo 4 k buta),is pradziu mokejom buto nuoma uz kvadrata po 0.20 ct,o naujuose jei neklystu po 1.70 mokejo,po to mums pakele po 1.70,tai naujuose buvo po 2.50,o dabar ir mes mokam po 2.50 uz kvadrata,tai belieka tik speliot kiek moka uz naujus butus kurie gavo!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(jurgute86 @ 2010 02 12, 16:05)
mano mama irgi stovejo eileje del soc. busto ir po 20 metu gavo,ja kazkaip jie susirado o kaip nepamenu nes tai buvo pries 3 metus,jai leido pasirinkti ar nauja buta pilaiteje(mes is vilniaus) ar sena buta,tai ji pasirinko senesni fabijoniskese,ir nesigailim(as su vyru ir vaikais gyvenam su mano mama,nes ji gavo 4 k buta),is pradziu mokejom buto nuoma uz kvadrata po 0.20 ct,o naujuose jei neklystu po 1.70 mokejo,po to mums pakele po 1.70,tai naujuose buvo po 2.50,o dabar ir mes mokam po 2.50 uz kvadrata,tai belieka tik speliot kiek moka uz naujus butus kurie gavo!!!!!!!!!!!!!

O, kaip saunu! Sveikinu, tikrai gerai, o dar ir leidzia is dvieju variantu pasirinkti! thumbup.gif Bet tikrai siaubinga, kad tiek lauket, ir visi kiti laukia...
Atsakyti
na taip pasirinkt galima,kiek girdejau tai jai yra svarbi priezastis gali net rajona pasirinkt ar gatve pvz:.jei vaikas lanko darzeli ir ji kaip diena aisku sunku butu perkelt i kita nes reik ilgai laukt kol priims tai jie jums ieskos toi gatvej buto kur pageidaujat...
Atsakyti
Sveiki,
ar teko kam siuo metu privatizuoti buta,kuris buvo pradetas privatizuoti senais laikais ir neuzbaigtas, del tam tikru kliuciu.Manyciau turetume burtis sioje temoje ir bandyt kazka pakeisti,kreiptis i seima ir pan.

zmones,nebukit abejingi,buriames,nes pats laikas siuo metu issireikalauti,kad leistu privatizuoti,nes jie patys leido sau privatizuoti butus kaip tik dabar.
Atsakyti
QUOTE(sonatukė @ 2010 02 16, 13:32)
Sveiki,
ar teko kam siuo metu privatizuoti buta,kuris buvo pradetas privatizuoti senais laikais  ir neuzbaigtas, del tam tikru kliuciu.Manyciau turetume burtis sioje temoje ir bandyt kazka pakeisti,kreiptis i seima ir pan.

jei jau buvo pradeta privatizacija, turite kreiptis i teisma ir bus leista privatizuot.
daug sunkiau tiems kurie gavo veliau kai buvo sustabdytas privatizavimo istatymas.
Atsakyti
QUOTE(awietea @ 2010 02 17, 18:47)
jei jau buvo pradeta privatizacija, turite kreiptis i teisma ir bus leista privatizuot.
daug sunkiau tiems kurie gavo veliau kai buvo sustabdytas privatizavimo istatymas.


teisingai, kurie buvo pradėję privatizaciją, turi kreiptis į teismą ir bus baigtas procesas, o tie kurie nepradėjo privatizuoti, vat taip ir liko...ir negalima jau privatizuoti...
Atsakyti
tai kreipemes i advokatus,tai dabar ziuresim kas iseis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(domiliuk @ 2010 02 09, 22:52)
o kaip siauliuose juda eiles? gal kas zinot? kiek mazdaug per metus galima tiketis, kad pasislinks eile? as rugseji ysirasiau ir dabar gavau laiska, kad esu 259 eileje. kazi kiek cia metu reiks laukt




20 m maziausiai doh.gif biggrin.gif
o jei rimtai, mes siaulieciai. tai per 2009 metus jei neklystu paslinkom tik per 4 vietas g.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos....yra tokia situacija......mano mama vienisa su keturias vaikais jau pries astuoniu metus gavo busta savivaldybei..........bet tas namas jau yra avarinis nettuo adresu seniune neperregistravo...........nera jokiu patogumu(nei toleto neikur vaikus maudyti) o blogiausia kad tam name didziule dregme....visos jau sienos apipelyjo.............gal kas gali patarti kur ji gali kreiptis....nes karta buvo nuejus i seniunija taj jai pasake butu kitu nera ir uzdare duris g.gif
Atsakyti
QUOTE(me***ta @ 2010 02 23, 01:29)
sveikos....yra tokia situacija......mano mama vienisa su keturias vaikais jau pries astuoniu metus gavo busta savivaldybei..........bet tas namas jau yra avarinis nettuo adresu seniune neperregistravo...........nera jokiu patogumu(nei toleto neikur vaikus maudyti) o blogiausia kad tam name didziule dregme....visos jau sienos apipelyjo.............gal kas gali patarti kur ji gali kreiptis....nes karta buvo nuejus i seniunija taj jai pasake butu kitu nera ir uzdare duris g.gif

?
Atsakyti
QUOTE(me***ta @ 2010 02 23, 19:21)

labai apgailėtina situacija bet tikrai niekas jums nepades siuo atveju,bent as taip manau verysad.gif
Atsakyti