Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Sveikos, mielosios smile.gif Ieskojau panasios temeles, bet neradau, todel tikiuosi nepyksite, kad sukuriau nauja smile.gif
Taigi, prie esmes. Situacija tokia, kad esu 19metu studente, nedirbu, tevai issiskyre, mamai suteiktas IIgr nedarbingumas. Norejau paklausti, ar man priklausytu socialinis bustas (nuomuotis), ar tektu stot i vadinamaja bendraja eile? Kokiu dokumentu reikia? Aciu labai uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
konkreciai nerandu istatymo,bet pries 10metu as irgi norejau socialinio busto(nuomotis).buvom jauna , besilaukianti pirmagimio seima.tai mums seniunijoje liepe rasytis i eile ir gal kada nors gausim socialini busta.bet mes tokios minties atsisakem kai nusipirkom savo busta.viena pazystama gavo soc busta,bet ji yra daugiavaike.todel siulau pasidometi savo miesto seniunijoj.
Atsakyti
QUOTE(Nicitta @ 2009 12 28, 18:18)
Sveikos, mielosios smile.gif Ieskojau panasios temeles, bet neradau, todel tikiuosi nepyksite, kad sukuriau nauja smile.gif
Taigi, prie esmes. Situacija tokia, kad esu 19metu studente, nedirbu, tevai issiskyre, mamai suteiktas IIgr nedarbingumas. Norejau paklausti, ar man priklausytu socialinis bustas (nuomuotis), ar tektu stot i vadinamaja bendraja eile? Kokiu dokumentu reikia? Aciu labai uz atsakymus  4u.gif

Zinoma gali, reikia nueiti i miesto savivaldybe ten gausi info apie tai.Dokumentu reiks nedaug, pazyma apie turima(neturima) turta nekilnojama, seimos sudetis, deklaracijos vieta ir pajamos jei nera ??? cia paklausi. Jei mokaisi tada pazyma is mokym,o istaigos. Na suzinosi nuejus .

Sekmes .Laukti teks nemazai ... 10m tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicitta @ 2009 12 28, 17:18)
Taigi, prie esmes. Situacija tokia, kad esu 19metu studente, nedirbu, tevai issiskyre, mamai suteiktas IIgr nedarbingumas. Norejau paklausti, ar man priklausytu socialinis bustas (nuomuotis), ar tektu stot i vadinamaja bendraja eile?

O tai dabar visiems studentams socialinį būsta skiria? Kaip faina... man bendrabutyje reikėjo gyventi, o čia iš kart būstą....
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 12 28, 21:39)
O tai dabar visiems studentams socialinį būsta skiria? Kaip faina... man bendrabutyje reikėjo gyventi, o čia iš kart būstą....


apie tą patį pagalvojau...
Atsakyti
Sveikos. Patarkit, ar galima kreiptis del soc busto, jei as esu vaiko prieziuros atostogose iki 3m., siuo metu laukiames antro vaikelio, o vyro alga pilnu etatu tik minimumas?
Atsakyti
QUOTE(egluchiux @ 2010 01 04, 14:36)
Sveikos. Patarkit, ar galima kreiptis del soc busto, jei as esu vaiko prieziuros atostogose iki 3m., siuo metu laukiames antro vaikelio, o vyro alga pilnu etatu tik minimumas?

Zinoma galima mirksiukas.gif
Atsakyti
labas mergaitės,
tai kaip, su tuo butų privatizavimu?gal yra kokių naujienų?gal kuri ką girdėjote?
Atsakyti
Mes esame keturių asmenų šeima ir laukiame trijų kambarių soc.būsto.Norėjau pasiteirauti ar galime mes pirkti būstą ir jeigu taip,kelių kambarių,kad neprarastume eilės butui?Ar tai turėtų būti medinis namas?
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 01 28, 18:33)
Mes esame keturių asmenų šeima ir laukiame trijų kambarių soc.būsto.Norėjau pasiteirauti ar galime mes pirkti būstą ir jeigu taip,kelių kambarių,kad neprarastume eilės butui?Ar tai turėtų būti medinis namas?

o is kur jus zinote,kad bus 3kambariai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vadovė @ 2010 01 28, 19:56)
o is kur jus zinote,kad bus 3kambariai  ax.gif

pas mus dukra ir sūnus auga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 01 28, 19:00)
pas mus dukra ir sūnus auga 4u.gif

ir pas mus 4u.gif bet mums nesake,kad trys kambariai priklauso
Atsakyti