Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(dzese @ 2009 07 26, 13:34)
o gal kas galite apsviesti,kaip panevezy yra su eilem ir kiek per metus mazdaug gaunama butu

Mane ir tai domina
Atsakyti
QUOTE(Redula @ 2009 09 12, 21:22)
Mane ir tai domina

mane domina vilniaus mieste eiles.ir kokios salygos kad patekt i ta eile.esam jauna seima auginam pusantru metu berniuka gyvenam pas anyta
Atsakyti
QUOTE(JolitaS. @ 2009 09 14, 23:46)
mane domina vilniaus mieste eiles.ir kokios salygos kad patekt i ta eile.esam jauna seima auginam pusantru metu berniuka gyvenam pas anyta

va čia galite eiles pasižiurėti
http://www.vilnius.l...ex.php/9/?env=3
Atsakyti
O kiek mokate už nuomą? Vakar Klaipėdoj kai gavau sąskaitą, tai beveik nukritau swoon.gif Žinojom, kad nuo liepos mėn. kils nuomos įkainis, bet kad dvigubai blink.gif schmoll.gif Bet kaip suprantu, turėtų būti ir sutartis perrašoma tokiu atveju g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 09 17, 09:13)
O kiek mokate už nuomą? Vakar Klaipėdoj kai gavau sąskaitą, tai beveik nukritau  swoon.gif Žinojom, kad nuo liepos mėn. kils nuomos įkainis, bet kad dvigubai  blink.gif  schmoll.gif Bet kaip suprantu, turėtų būti ir sutartis perrašoma tokiu atveju  g.gif

Taigi nuoma pakilo kai kam net dvigubai, kitiems kaip ir buvo zadeta 60 proc.
O sutartis turi buti perrasyta, kad nuoma pakilo?
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 17, 10:47)
Taigi nuoma pakilo kai kam net dvigubai, kitiems kaip ir buvo zadeta 60 proc.
O sutartis turi buti perrasyta, kad nuoma pakilo?

Na taip, turėtų būti perrašoma, nes sutartyje juk nurodytas nuomos įkainis. Susiradau vakar tą savivaldybės nutarimą, tai jame irgi parašyta, kad sutartys turi būti perrašytos g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 09 17, 11:02)
Na taip, turėtų būti perrašoma, nes sutartyje juk nurodytas nuomos įkainis. Susiradau vakar tą savivaldybės nutarimą, tai jame irgi parašyta, kad sutartys turi būti perrašytos  g.gif

gali imesti savivaldybes nutarima.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 17, 16:35)
gali imesti savivaldybes nutarima.


Nutarimas
Atsakyti
o gal kas buvo pasinaudoję šituo:
Dėl valstybės remiamų kreditų būstui įsigyti

įdomu ar teikia kokį kreditą valstybė vienišai mamai įsigyti būstą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 09 23, 22:28)
įdomu ar teikia kokį kreditą valstybė vienišai mamai įsigyti būstą? g.gif

Jūs gi butą turit. Ir nesate vieniša mama. nebent planuojate vaiko tėvo mirtį...
Atsakyti
jei ne paslaptis kiek ta nuoma klaipdoj?
pvz kaune mes uz 61 kvadrato buta 3kamb. mokam 158lt gyvenam 20m senumoname.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 09 23, 21:33)
Jūs gi butą turit. Ir nesate vieniša mama. nebent planuojate vaiko tėvo mirtį...


mirties neplanuoju biggrin.gif bet tapus vieniša tai kažkur reiks žiūrėtis kur gyventi
Atsakyti