Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

blush2.gif gal žinot kiek kainuoja pažyma iš registro, kad turto neturi?
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 06 22, 12:57)
blush2.gif gal žinot kiek kainuoja pažyma iš registro, kad turto neturi?

buvo apie 7 lt. Bet pazymos reikalingos ne tik suaugusiam, bet ir uz vaikus.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 06 22, 19:09)
buvo apie 7 lt. Bet pazymos reikalingos ne tik suaugusiam, bet ir uz vaikus.

zinau, as bel buto stoviu eilej, bet dabar galvoju kad kvailai padariau, kad nestojau i eile del bendrabucio pries tris metus doh.gif doh.gif
Atsakyti
tai nejaugi cia nera mamu is Panevezio kurios laukia ar jau sulauke socialinio busto biggrin.gif ? O gal jus labai nekalbios g.gif ? Na nuraminkite mano smalsuma,per kiek metu imanoma sulaukt? Va laikrasti skaiciau apie viena paneveziete su4 vaikuciais,ji pora metu tik kai laukia ir po nauju rase kad tikrai gaus. Tai nejau tiek neilgai tenka laukti?
Atsakyti
QUOTE(dzese @ 2009 06 25, 19:47)
tai nejaugi cia nera mamu is Panevezio kurios laukia ar jau sulauke socialinio busto biggrin.gif ? O gal jus labai nekalbios g.gif ?  Na nuraminkite mano smalsuma,per kiek metu imanoma sulaukt? Va laikrasti skaiciau apie viena paneveziete su4 vaikuciais,ji pora metu tik kai laukia ir po nauju rase kad tikrai gaus. Tai nejau tiek neilgai tenka laukti?

kai su 4 ar daugiau vaiku man atrodo, kad gauna greiciau...
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 06 23, 06:43)
zinau, as bel buto stoviu eilej, bet dabar galvoju kad kvailai padariau, kad nestojau i eile del bendrabucio pries tris metus doh.gif  doh.gif



o mes kai buvome isirasyti i eile (jaunu seimu sarasa), tai mums iskart pasake rasyti, kad siulytu TIK buta.
kazkur dar esu girdejusi, kad jaunoms seimoms - butai, o naslaiciams, tremtiniams, buvusiems kaliniams-bendrabuciai yra siulomi. Iskarto persiprasau, jei mano girdetos zinios neatitinka tikrovės, tai tik nuogirdos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curny: 26 birželio 2009 - 20:14
Merginos gal kuri girdėjote, kad reikės privatizuoti soc.būstus. Kaži kiek čia teisybės
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2009 06 26, 21:10)
o mes kai buvome isirasyti i eile (jaunu seimu sarasa), tai mums iskart pasake rasyti, kad siulytu TIK buta.
kazkur dar esu girdejusi, kad jaunoms seimoms - butai, o naslaiciams, tremtiniams, buvusiems kaliniams-bendrabuciai yra siulomi. Iskarto persiprasau, jei mano girdetos zinios neatitinka tikrovės, tai tik nuogirdos  4u.gif

teisingai girdejote, as ir skaitausi naslaite... galiu stoti tiek del buto ar bendrabucio tik iki 35metu. bendrabuti siulo laikinai gyventi, iki tol kol paskirs busta

QUOTE(bialetti @ 2009 06 26, 21:54)
Merginos gal kuri girdėjote, kad reikės privatizuoti soc.būstus. Kaži kiek čia teisybės

as girdejau, kad galima privatizuoti tuos bustus, kuriuos jau savivaldybei neapsimoka remontuoti,kurie nusidėvėjo, tik nezinau kiek procentu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zitukas24: 27 birželio 2009 - 07:37
privatizuoti galite lengvatinėmis sąlygomis tuos butus, kurių nusidėvėjimas daugiau nei 60 proc., kitus privatizuosite tik rinkos kaina.
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2009 06 22, 11:57)
blush2.gif gal žinot kiek kainuoja pažyma iš registro, kad turto neturi?

nuo 6 iki 10 lt,ziurint per kiek dienu padaro mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
as kreipiausi tiksliau rasiau kelis laiskus visokioms istaigoms.is triju laisku i du gavome neigiamus atsakymus,o va vakar gavom laiska is socialines savivaldybes tai jie mums gali pasiulyti bendrabucio tipo kambariuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kroska19 @ 2009 06 27, 09:51)
privatizuoti galite lengvatinėmis sąlygomis tuos butus, kurių nusidėvėjimas daugiau nei 60 proc., kitus privatizuosite tik rinkos kaina.

taip ir aš girdėjau,kad privatizuoti galima mažesnėmis kainomis, kai nusidėvėjimas daug.nei 60proc. 4u.gif o rinkos kainomis tai daugoka sakyčiau, nors dabar kainos ženkliai kritusios. 4u.gif
Atsakyti