Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(Sidabrinė @ 2009 06 07, 19:44)
zinokit mes nuo 2006m pasislinkome tik per 49vietas.o priesmus dar sotvi virs 1000seimu verysad.gif kazin ar mano proproanukiai sulauks buto




Na taip.. ir dar kai sulauksit pasiulys toki, kad geriau jau nieko netureti... kaip kai kam jau buvo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(121akela @ 2009 06 07, 16:03)
Linkiu kantrybes  4u.gif


Nuoširdus dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 06 06, 23:03)
Pirma karta kai stojome i eile su vyru mus neprirase nes virsijo musu pajamos,,,dabar bandysim dar karteli,,,,
Klasykite turiu dar klausima o issiskyrusi,su vaiku moteris gali stoti i eile del buto?

Zinoma gali mirksiukas.gif biggrin.gif tarp kitko...kartais skirybos buna iseitis gauti buta tongue.gif ypac kai tos pajamos didziules blush2.gif
Atsakyti
man tai kaip stebuklas skamba, islaukia zmones po 10 metu, gauna butuka uz kuri dar ir nuoma turi moket, ir vistiek jis juk ne tavo, svivaldybes, negali jo nei parduot nei apkeist doh.gif .tik dziaugesi, kad turi stoga virs galvos. mes ir gyvenam soc. bute, tokiam pat gyveno ir mano tevai, bet po to, kai tas patyre gaisra , tevai padare mane pagrindine nuomininke ir tokiu butu gavau butuka, kuriame dabar gyvenu su seima, planuojam su vyru vaziuot i savivaldybe, rasyt prasyma del issipirkimo, gal pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 06 11, 13:39)
man tai kaip stebuklas skamba, islaukia zmones po 10 metu, gauna butuka uz kuri dar ir nuoma turi moket, ir vistiek jis juk ne tavo, svivaldybes, negali jo nei parduot nei apkeist  doh.gif .tik dziaugesi, kad turi stoga virs galvos. mes ir gyvenam soc. bute, tokiam pat gyveno ir mano tevai, bet po to, kai tas patyre gaisra , tevai padare mane pagrindine nuomininke ir tokiu butu gavau butuka, kuriame dabar gyvenu su seima, planuojam su vyru vaziuot i savivaldybe, rasyt prasyma del issipirkimo, gal pasiseks.

sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 06 11, 13:39)
man tai kaip stebuklas skamba, islaukia zmones po 10 metu, gauna butuka uz kuri dar ir nuoma turi moket, ir vistiek jis juk ne tavo, svivaldybes, negali jo nei parduot nei apkeist  doh.gif .tik dziaugesi, kad turi stoga virs galvos. mes ir gyvenam soc. bute, tokiam pat gyveno ir mano tevai, bet po to, kai tas patyre gaisra , tevai padare mane pagrindine nuomininke ir tokiu butu gavau butuka, kuriame dabar gyvenu su seima, planuojam su vyru vaziuot i savivaldybe, rasyt prasyma del issipirkimo, gal pasiseks.

O galima juos issipirkti? As girdejau, kad privatizavimo istatymas senai sustabdytas. Idomu, kokia tvarka, ar kokie reikalavimai norint issipirkti tokius butukus?
Atsakyti
mano atveju, ta itik per teismą rinkos kaina.Kadangi gavom buta kai jau buvo sustabdytas privatizacijos įstatymas.Reikia pradet, bet tas popierizmas ir biurokratai .................... gun_bandana.gif
kai susikaupsiu ir pradesiu, papasakosiu kaip seksis victory.gif
Atsakyti
QUOTE(121akela @ 2009 06 12, 11:15)
mano atveju, ta itik per teismą rinkos kaina.Kadangi gavom buta kai jau buvo sustabdytas privatizacijos įstatymas.Reikia pradet, bet tas popierizmas ir biurokratai .................... gun_bandana.gif
kai susikaupsiu ir pradesiu, papasakosiu kaip seksis victory.gif

Butinai papasakok, manau bus merginu, kurioms idomu bus. smile.gif

O tau sekmes ir kantrybes. 4u.gif
Atsakyti
Taip, tikrai įdomu, nes niekur apie tai garsiai nekalbama g.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 06 12, 17:55)
Butinai papasakok, manau bus merginu, kurioms idomu bus.  smile.gif

O tau sekmes ir kantrybes.  4u.gif



QUOTE(curny @ 2009 06 13, 18:50)
Taip, tikrai įdomu, nes niekur apie tai garsiai nekalbama  g.gif

Sėkmės  4u.gif

ačiū , ačiū smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes.... stoviu eilej jau beveik 5metus(naslaiciu sarasas) kaip nekyla. taip nekyla, o nukrentu zemiau.... kai paklausiau man pasake kad per kele is kito saraso kuriame uzsiregistravo anksciau(o gal nusiperka vietas?)... dabar sunkus metas... pasigailejau kad nestojau i eile del bendrabucio,nes pagalvojau na gal kaip nors issilaikysim, bet dabar MB beveik negauna pinigu, o mano uztenka tik buto nuomai ir kitiems mokesciams... o neuzilgo ir antras atsibels i si pasauli...tai galvoju siandien nuleksiu i busto skyriu, gal dar galiu stot i eile del bendrabucio....
Atsakyti
na daug cia visko priskaiciau ax.gif As norejau paklausti gal kas zinote kaip Panevezio mieste su tais socialiniais bustais yra? Kokios eiles?
Atsakyti