Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Labutis visoms 4u.gif turiu ir aš klausimėlį. Šiuo metu esu ištekėjusi, bet jau ruošiamės skiryboms. Vyras dar prieš vedybas turėjo turto (miškas, automobiliai...), skirybų metu nieko nežadu iš jo imti, nes žinau kad ir neduotų, o per teismus nenoriu eiti. dabar laukiuosi nuo savo kito gyvenimo draugo, mano pajamos 1100 ant popieriaus į mėnesį, turto neturiu tik mašiną kurios vertė gal tik kokie 5000 biggrin.gif , jo pajamos gaunasi tik 300 lt pašalpa iš sodros kaip bedarbio(dirba nelegaliai, stovi darbo biržoje). Ar aš galėčiau pretenduoti išsiskyrus su ex vyru į socialinį būstą. Ir kaip būtų jei susituoksiu su dabartiniu draugu, būsimo vaiko tėvu. ir jei priklausys ar galima kreiptis laukiantis vaiko, ar pirma reikia pagimdyti?
Atsakyti
del vaiko tai galiu tik pasakyt is savo patirties,kad reik pirma pagimdyt ir tik tada su gimimol iudijimu reik eit.Mums taip buvo kai laukiausi antro
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2009 06 03, 10:25)
del vaiko tai galiu tik pasakyt is savo patirties,kad reik pirma pagimdyt ir tik tada su gimimol iudijimu reik eit.Mums taip buvo kai laukiausi antro


Labukas,

smagu būtų, kad nors kelios mamytės parašytų iš kokio miesto yra ir kiek laiko jau laukia soc būsto, o jei jau sulaukė - kiek metelių pralaukė 4u.gif
Aš ir mano šeima šiauliečiai, o eilėje telaukiame 6 mėnesiukus verysad.gif kogero dar ilgai ilgai lauksime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2009 06 05, 20:46)
Labukas,

smagu būtų, kad nors kelios mamytės parašytų iš kokio miesto yra ir kiek laiko jau laukia soc būsto, o jei jau sulaukė - kiek metelių pralaukė  4u.gif
Aš ir mano šeima šiauliečiai, o eilėje telaukiame 6 mėnesiukus  verysad.gif  kogero dar ilgai ilgai lauksime  doh.gif

sveika,
mes is viniaus.eileje stovime nuo 2006m.ir dar apie 100metu lauksime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2009 06 05, 20:46)
Labukas,

smagu būtų, kad nors kelios mamytės parašytų iš kokio miesto yra ir kiek laiko jau laukia soc būsto, o jei jau sulaukė - kiek metelių pralaukė  4u.gif
Aš ir mano šeima šiauliečiai, o eilėje telaukiame 6 mėnesiukus  verysad.gif  kogero dar ilgai ilgai lauksime  doh.gif

Sveikutes. Nuo gimimo gyvenau Šiauliuose ir būčiau norėjus toliau ...bet kai ištekėjau prisiregistravom pas uošvius rajone,tai teko stot i eilę rajono savivaldybej .Maniau kas čia tokio gausim kur nors netoli miesto,pasiūlė Kuršėnuose,kaip nenorėjau verysad.gif .bet kai pamačiau buta thumbup.gif iškart sutikau.persikraustimas skausmingas cry.gif tiek man tiek vaikam.Išlaukėm dvylika metų g.gif .
Atsakyti
Kaunas.Laukem apie 7 metus.
Atsakyti
Pirma karta kai stojome i eile su vyru mus neprirase nes virsijo musu pajamos,,,dabar bandysim dar karteli,,,,
Klasykite turiu dar klausima o issiskyrusi,su vaiku moteris gali stoti i eile del buto?
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2009 06 06, 23:03)
Pirma karta kai stojome i eile su vyru mus neprirase nes virsijo musu pajamos,,,dabar bandysim dar karteli,,,,
Klasykite turiu dar klausima o issiskyrusi,su vaiku moteris gali stoti i eile del buto?

Zinoma gali,juk gali net vienas asmuo stoti i eile smile.gif
Atsakyti
Siaubeli. 7, 12 metų, baisu ir pagalvoti kiek mums dar daug reikia laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2009 06 07, 13:54)
Siaubeli. 7, 12 metų, baisu ir pagalvoti kiek mums dar daug reikia laukti  doh.gif

Linkiu kantrybes 4u.gif
Atsakyti
O idomu, jeigu dabar prisiregistravus...? g.gif ar ilgai tektu stoveti eileje Vilniuje... lotuliukas.gif kazkaip paskaiciau tai juokas pro asaras, pamacius, kad zmones laukia 17 metu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2009 06 07, 20:38)
O idomu, jeigu dabar prisiregistravus...? g.gif  ar ilgai tektu stoveti eileje Vilniuje... lotuliukas.gif  kazkaip paskaiciau tai juokas pro asaras, pamacius, kad zmones laukia 17 metu... doh.gif

zinokit mes nuo 2006m pasislinkome tik per 49vietas.o priesmus dar sotvi virs 1000seimu verysad.gif kazin ar mano proproanukiai sulauks buto
Atsakyti