Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(121akela @ 2009 03 30, 18:27)
kodel neturi?juk turto tai nera

bet pajamos virsija numatytas normatyvas. tad sedintys savivaldybeje asmenys greiciausia pasiulys lengvatine paskola(jei dar toke egzistuoja), todėl kad neturite savo busto, o pajamos virsija ju nustatytas normas.
Atsakyti


va va, turto gali ne lito neturet, bet jei pajamos virsyja - psio.. patys gyvenam socialiniam..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lempute-: 09 balandžio 2009 - 19:48
gal kas gales atsakyt ar is tikruju dabar yra uzdraustas orivatizavimas ir nera jokiu prelaidu, pvz mes turim maza vaika, neturim jokio turto, tik masina , vertinama 4000, gyvenam soc bute jau 2 metai o pajamos apie 4000. idomu ar verta bandyt vaziuot i savivaldybe ir rasyt prasyma
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 04 16, 13:05)
gal kas gales atsakyt ar is tikruju dabar yra uzdraustas orivatizavimas ir nera jokiu prelaidu, pvz mes turim maza vaika, neturim jokio turto, tik masina , vertinama 4000, gyvenam soc bute jau 2 metai o pajamos apie 4000. idomu ar verta bandyt vaziuot i savivaldybe ir rasyt prasyma


socialinio busto privatizavimas? Kol kas tai tik svarstoma, ar ivesti ar nea..
Atsakyti
tikrai.........o tai reik lekt i savildybe, suzinot visas smulkmenas
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 04 17, 18:07)
tikrai.........o tai reik lekt i savildybe, suzinot visas smulkmenas

nelabai ten teikia informacija schmoll.gif , bent jau as su tuo susiduriau
viska reikia savais kanalais sniukstinet ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu klausimeli...As stoviu eilei i soc busto nuoma nes esu naslaite,dbr pagimdziau antra vaika,ir noriu is naujo eiti tvarkiti dokumentus kad pastatitu i eile jau ne su vienu vaiku o su dviem.Tik nzn ar man bus galima nes gyvenu vyro bute,nors kol kas nesam susituoke bet po poros men vestuves,tai abejoju ar galima bus stoti i eila bustui jai busiu susitokus ir vyras turi savo buta...
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2009 04 20, 10:21)
Sveiki,turiu klausimeli...As stoviu eilei i soc busto nuoma nes esu naslaite,dbr pagimdziau antra vaika,ir noriu is naujo eiti tvarkiti dokumentus kad pastatitu i eile jau ne su vienu vaiku o su dviem.Tik nzn ar man bus galima nes gyvenu vyro bute,nors kol kas nesam susituoke bet po poros men vestuves,tai abejoju ar galima bus stoti i eila bustui jai busiu susitokus ir vyras turi savo buta...

ne tu jau nebegalesi pretenduoti i soc. buta.
beje o kam tau tas soc butas jei tavo vyras turi buta? g.gif blink.gif
Papildyta:
turiu klausimeli:
tarkim jei soc bute keiti langus, duris... gal priklauso is savivaldybes kokia nors kompensacija g.gif nes cia jau kaip ir nekosmetinis remontas g.gif
susigincijom su MB siuo klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2009 04 20, 13:16)
turiu klausimeli:
tarkim jei soc bute keiti langus, duris... gal priklauso is savivaldybes kokia nors kompensacija  g.gif nes cia jau kaip ir nekosmetinis remontas g.gif
susigincijom su MB siuo klausimu blush2.gif


na mes pvz keitem duris.. tau reikia, tu ir keiti.. niekas nieko nekompensuoja..
Atsakyti
azen lauko durys turit keist patis. o vat langai, tai privalo vilniaus bustas, kaip pvzpas mus, buvau su to susidurus, rasem prasyma, kad turim maza vaika, kad sla zema, tai mum gal uz kokio men jau langai visose kambariose buvo, tas pats su stogu, ir ne mum priklauso remontuot
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 04 20, 13:22)
azen lauko durys turit keist patis. o vat langai, tai privalo vilniaus bustas, kaip pvzpas mus, buvau su to susidurus, rasem prasyma, kad turim maza vaika, kad sla zema, tai mum gal uz kokio men jau langai visose kambariose buvo, tas pats su stogu, ir ne mum priklauso remontuot

na gal vilniuj taip, kaune tai niekas nekeicia.buvo kazkokios kalbos, tai gal kam ir idejo ,bet seip tai sunkus atvejis.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 04 20, 13:22)
azen lauko durys turit keist patis. o vat langai, tai privalo vilniaus bustas, kaip pvzpas mus, buvau su to susidurus, rasem prasyma, kad turim maza vaika, kad sla zema, tai mum gal uz kokio men jau langai visose kambariose buvo, tas pats su stogu, ir ne mum priklauso remontuot

oho, gaila bet as is Kauno... siaip tai neteko girdet kad kaune tokius dalykus darytu, reiktu gal i savivaldybe pasiskambint g.gif
Atsakyti