Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

sveikos,man labai idomus klausimas,gal jus ka zinotumete,as turiu bendrabucio kambari suteikta savivaldybes isnomavo.taciau tame kambaryje as nebegyvenu,ten labai prastos saligos mano vaikams,jie serga bronhine astma,ir tarkim mano sesuo kuri stovi eileje gauti busta,siuo metu visiskai neturi kur gyventi,ar as galiu jai leisti gyventi tam mano kambaryje.sutarti siaip rasoma kad gali gyventi seimos nariai tevai vaikai ir panasiai. tai gal ir sese gali gyventi.ka jus manot???
Atsakyti
sveikos,man labai idomus klausimas,gal jus ka zinotumete,as turiu bendrabucio kambari suteikta savivaldybes isnomavo.taciau tame kambaryje as nebegyvenu,ten labai prastos saligos mano vaikams,jie serga bronhine astma,ir tarkim mano sesuo kuri stovi eileje gauti busta,siuo metu visiskai neturi kur gyventi,ar as galiu jai leisti gyventi tam mano kambaryje.sutarti siaip rasoma kad gali gyventi seimos nariai tevai vaikai ir panasiai. tai gal ir sese gali gyventi.ka jus manot???
siuo metu mano bjauri kaimyne daro viska kad atimtu is manes ta kambari,siuncia rastus,kad as jame negyvenu ir panasiai.nenoriu as to kambario atsisakyti,galetu juk sese su dukryte gyventi,nes toj eilej dar daug metu ji lauks normalaus buto.
lauuksiu jusu pasisakymu,po to manau bandysiu eiti i savivaldybe su sese,gal neatims man to kambario,kad tam bendrabutu visokiems pijokams suteikia tuos kambarius tai ir mano ta kambari atiduos,o mano sese liks be nieko. verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
labai laukiu jusu nuomones,kokios galimybes ir ka man patarumete daryti.
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 02 19, 09:52)
sveikos,man labai idomus klausimas,gal jus ka zinotumete,as turiu bendrabucio kambari suteikta savivaldybes isnomavo.taciau tame kambaryje as nebegyvenu,ten labai prastos saligos mano vaikams,jie serga bronhine astma,ir tarkim mano sesuo kuri stovi eileje gauti busta,siuo metu visiskai neturi kur gyventi,ar as galiu jai leisti gyventi tam mano kambaryje.sutarti siaip rasoma kad gali gyventi seimos nariai tevai vaikai ir panasiai. tai gal ir sese gali gyventi.ka jus manot???

bet tu ten registruota? tai pas save man rodos gali prisiregistruot seimos nari... bet i savivaldybe turit eit su kruva dokumentu.
Atsakyti
ir dar idomu butu suzinoti,jai vaikams pripazinta bronhine astma,tam bendrabuti vaikams kenkia sveikatai,dregme pelesis.ar galeciau kreiptis del busto pagerinimo,ir gauciau greitai,ar tai pat reiketu stoveti eileje keleta metu???
Atsakyti
jo as ten registruota.tai jai reiketu dokumentu taii gautusi kad ta kambari perrasytu mano sesei???
Atsakyti
kaip ten su perrasymu tai nezinau, bet tiesiog ji ten galetu gyventi tipo "kartu su tavim" butumet registruotos abi o gyventu tik ji... na cia butu savivaldybes apgavimas blush2.gif
jei paaisketu kad perrasyti negalima.

siaip tai jei tu ten negyveni, ir savivaldybe tai suzinos gali is vis ta buta atimti ir viskas - as taip manau. g.gif
Atsakyti
tai aisku kad atims,uz sienos turiu priese kaimyne,kuriai gal to kambario reikia tai su bendrabucio komendante daro viska kad atimti is manes.nu pavydus zmogus.
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 02 19, 10:25)
ir dar idomu butu suzinoti,jai vaikams pripazinta bronhine astma,tam bendrabuti vaikams kenkia sveikatai,dregme pelesis.ar galeciau kreiptis del busto pagerinimo,ir gauciau greitai,ar tai pat reiketu stoveti eileje keleta metu???

Taip gali prasyti salygų pagerinimo, bet tikrai reikes laukti ilgai ir nuobodziai...

QUOTE((salotiene) @ 2009 02 19, 11:10)
jo as ten registruota.tai jai reiketu dokumentu taii gautusi kad ta kambari perrasytu mano sesei???


del perrasymo tai bandykit kreiptis i savivaldybe ir viska suzinosit.Nors labai abejoju tuo, bet viskas nuo ten dirbanciu geranoriskumo kartais priklauso.Tiesiog reikia kalbetis.

QUOTE(azen @ 2009 02 19, 13:16)
kaip ten su perrasymu tai nezinau, bet tiesiog ji ten galetu gyventi tipo "kartu su tavim" butumet registruotos abi o gyventu tik ji... na cia butu savivaldybes apgavimas  blush2.gif
jei paaisketu kad perrasyti negalima.

siaip tai jei tu ten negyveni, ir savivaldybe tai suzinos gali is vis ta buta atimti ir viskas - as taip manau. g.gif

daugybe zmoniu taip daro, tik ne visi turi tokias kaimynes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 02 19, 10:57)
sveikos,man labai idomus klausimas,gal jus ka zinotumete,as turiu bendrabucio kambari suteikta savivaldybes isnomavo.taciau tame kambaryje as nebegyvenu,ten labai prastos saligos mano vaikams,jie serga bronhine astma,ir tarkim mano sesuo kuri stovi eileje gauti busta,siuo metu visiskai neturi kur gyventi,ar as galiu jai leisti gyventi tam mano kambaryje.sutarti siaip rasoma kad gali gyventi seimos nariai tevai vaikai ir panasiai. tai gal ir sese gali gyventi.ka jus manot???
siuo metu mano bjauri kaimyne daro viska kad atimtu is manes ta kambari,siuncia rastus,kad as jame negyvenu ir panasiai.nenoriu as to kambario atsisakyti,galetu juk sese su dukryte gyventi,nes toj eilej dar daug metu ji lauks normalaus buto.
lauuksiu jusu pasisakymu,po to manau bandysiu eiti i savivaldybe su sese,gal neatims man to kambario,kad tam bendrabutu visokiems pijokams suteikia tuos kambarius tai ir mano ta kambari atiduos,o mano sese liks be nieko. verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
labai laukiu jusu nuomones,kokios galimybes ir ka man patarumete daryti.

Jei savivaldybe suzinos, kad tam kambaryje negyveni, tai ji atims is taves. Del busto pagerinimo taip pat yra eiles ir reikia laukti. Del sesers priregistravimo, patarciau anonimiskai pasiskambinti i socialinio busto skyriu ir pasiklausti kaip tai butu galima padaryti. Tik nesakyk, kad pati ten negyveni 4u.gif .
Atsakyti
dar pagalvojau, juk jus perrasyt tai nieko negalit nes tai ne jusu nuosavybe, tik savivaldybej galima(galbut?) perrasyti nuomos sutartį Jūsų sesers vardu.Bet tada jus liekat be busto, o apie salygu pagerinima irgi jau negaletumet kalbet.tai nesupr , ar jum to buto nereik ar kaip?
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 02 20, 10:29)
tai aisku kad atims,uz sienos turiu priese kaimyne,kuriai gal to kambario reikia tai su bendrabucio komendante daro viska kad atimti is manes.nu pavydus zmogus.

Negaliu garantuoti 100%,bet girdėjau,kad jeigu 6mėn negyveni socialiniame būste ir tokią informaciją kaimynai patvirtina,gali jo netekti.
Atsakyti
ir labai teisingai.Paziurekit kiek seimu eilej stovi ir negauna busto doh.gif
Atsakyti