Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

o gal kuri turit patirties imant lengvatine paskola bustui?... kokie sansai ja gaut? per kiek laiko?...
Atsakyti
girdejau zadama panaikinti toki dalyka kaip lengvatine paskola.... g.gif
Atsakyti
,,....įstatymais numatyta, kad kas trejus metus turi būti peržiūrimos asmenų, kuriems suteikiamas būstas, pajamos: jei pajamos ir turtas viršija nustatytą pajamų ribą, sutartis su socialinio būsto nuomininku turėtų būti nutraukta.,,

manau ši citata atsako i klausima, ar asmens pasikeitusios pajamos turi itakos gyvenant savivaldybes buste.daug skaiciau apie tai, tad teoriskai - jei pajamos padideja, tai gali ismesti is savivaldybes busto, o praktiskai nezinau, nes neteko susidurti.



Papildyta:
QUOTE(tootee @ 2008 10 14, 23:12)
o gal kuri turit patirties imant lengvatine paskola bustui?... kokie sansai ja gaut? per kiek laiko?...

as neturiu patirties siuo klausimu, bet info inete netruksta 4u.gif

http://www.supermama...php/t87606.html

arba tiesiog savo miesto savivaldybes puslapyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curny: 16 spalio 2008 - 13:41
QUOTE(dolcegitka @ 2008 10 08, 15:24)
Taip ne savas butas .bet ji reike saugoti kol turi ,ir uz nuoma moketi.atsiprasau brangioji pakliude tau mano didziosios raides ,tikrai nerekiu ,o mokinu kas kaip gali buti ,turbut pati turi nuosava buta tai nezinai ka reiske gyventi valdiskam bute .SORYY

neturiu aš nuosavo buto, bet ir iš valstybės neprašau, nes yra kam labiau reikia.
QUOTE(dolcegitka @ 2008 10 12, 19:38)
ne jusu problema kas mano bute gyvena, juokas man is tave ima RAINIUK as to buto laukiau 17 metu eilej stovejau ,eik pas savo mama paprasik ,kad tau buta atiduotu ,as turiu kam palikti nes pati 6 vaikus uzauginau.ir aplamai nematau kam aiskintis . lotuliukas.gif

tas butas nėra jūsų ir savo vaikams palikti vis tiek negalėsit. savivaldybės butai nėra paveldimi. nebūkit godi.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 17, 08:51)
tas butas nėra jūsų ir savo vaikams palikti vis tiek negalėsit. savivaldybės butai nėra paveldimi. nebūkit godi.

Nu kaip palikimo tai nepaliks. Juk vaikai yra pagrindinio nuomininko šeima, jie ten prirašyti, o po pagrindinio nuomininko mirties kažkuris iš jų tada tampa pagrindiniu nuomininku. Ar ne taip suprantu?
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2008 10 17, 06:56)
Nu kaip palikimo tai nepaliks. Juk vaikai yra pagrindinio nuomininko šeima, jie ten prirašyti, o po pagrindinio nuomininko mirties kažkuris iš jų tada tampa pagrindiniu nuomininku. Ar ne taip suprantu?



Taip ir yra, jei pagr. nuomininko vaikai neturi savo busto, pajamos taip pat nera dideles, butas lieka vaikams, ne kaip palikimas, o kaip nuoma is savivaldybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 17, 09:51)
neturiu aš nuosavo buto, bet ir iš valstybės neprašau, nes yra kam labiau reikia.

tas butas nėra jūsų ir savo vaikams palikti vis tiek negalėsit. savivaldybės butai nėra paveldimi. nebūkit godi.

mazai istatimus zinote ,tai nesamoniu nerasinekit.












Atsakyti
sveiki,pernai susitvarkiau dokumentus atsistot i eile,gauti socialini busta nuomuotis ji,pasake gruodzio gale pasklebs kelinti eilej esam,bet iki siol nesulaukiau atsakymo,kur kreiptis kad suzinoti?
Atsakyti
Sveikutės,

noriu paklausti ar skaičiuojant metines pajamas,skaičiuotų ir gautas pajamas dirbant su patentu?

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
O kas gal zinot ar ta buta galima issipirkt?anksciau zinau buvo galima...
Mano mama gyvena tokiam bute,buto laukem kazkur 10 metu jei ne daugiau.Gavom buta 2k. 1 a. sienos pelyja,salt\a nes grystamieji radijatoriai kiaurais langais,remontas nekeistas,koks buvo pirma kart padarytas,baisus tapetai,sienos dazytos zaliais aliejiniais dazais:)
Dabar bute plastikiniai langai,virtuves remontas,plyteles,montuoti baldai,keistos grindis.
siek tiek gaila palikti...
Atsakyti
aš tai abejoju ar mano proanukiai gaus buta iš saivaldybės.stovim eilej jau trys metai o eile nemazeja verysad.gif esam bevek 1090eilej jaunu šeimu saraše doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2009 01 28, 02:12)
O kas gal zinot ar ta buta galima issipirkt?anksciau zinau buvo galima...
Mano mama gyvena tokiam bute,buto laukem kazkur 10 metu jei ne daugiau.Gavom buta 2k. 1 a. sienos pelyja,salt\a nes grystamieji radijatoriai kiaurais langais,remontas nekeistas,koks buvo pirma kart padarytas,baisus tapetai,sienos dazytos zaliais aliejiniais dazais:)
Dabar bute plastikiniai langai,virtuves remontas,plyteles,montuoti baldai,keistos grindis.
siek tiek gaila palikti...


man irgi įdomu, kaip dabar dėl to išpirkimo, ypač jei butas gautas sovietiniais laikais, bet deja tada neprivatizuotas...
Atsakyti