Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas



Dėkui už info nuo kur pradėt, nes net neįsivaizduoju kur eiti ir ko klausti.
Mokesčiai buvo mokami pažystamų, kurie turėjo įgaliojimą ir "rūpinosi" butu.




Kaip savivaldybėje nuėjus jų klausti, kad nepradėdu išsidirbinėt ir siuntinėt po vieną ir kitą įstaigą (man bunant janam). Paklausti ar aš esu registruotas tam bute?

Nes įgaliojima turėja žmonės, jau bijo ir nebenori eiti į savivaldybę, nes ten tai elgiasi su, kaip su ne zmonem, bet... Paklausi ko nors, tai atkerta, "iš kur man žinot, čia jūsų problema, eikit jus ten ir ten, ir taip iš vienos vietos į kitą.

Būtinai pasidalinsiu savo patyrimais su biurokratijos aparatais...

Ačiū už įkvėpimą.


Dominykas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svarainis_ainis: 03 rugsėjo 2008 - 16:45
turi kreiptis į savivaldybės skyrių, kuris užsiima socialiniais būstais..kiekviena savivaldybė turi savo priėmimo valandas. Nežinau ar teiks jums kokią informaciją, jei nesate įgaliotas asmuo g.gif jei bus kokių teisinių klausimų, jie gali skirti nemokamą konsultacija su savivaldybės teisininku..
kai mano mama kreipės dėl privatizavimo, tai turėjo savo dokumentus ir sutartį dėl buto nuomos bei lapelį su klausimais, nes kai tenka bendraut su valstybės tarnautojais tai dažnai viskas pasimiršta..ypač po jų abejingumo..
Atsakyti
Man buvo patarta kreiptis i gyventoju registro skyriu.
Kas per nesamone jeigu negales suteikti informacijos, taigi kazkda ten buvau registruotas, tai privalo duoti informacija kada buvau iregistruotas, ir iki kada ten registruotas buvau, jeigu jau isregistravo.
Atsakyti
Dėl teisinės konsultacijos gal galėtų padėti VU eisės klinika ? Jie teikia nemokamą pirminę teisinę pagalbą.
Atsakyti
AS PATI GYVENU VALDISKAM BUTE LIETUVOJ ,O SIUO METU JAU 7 METAI ANGLIJOJE .TAI I METUS 3 KARTUS GRYZTU, I NAMUS ,KAD KAIMINAI MANE MATYTU ,MAN TAIP IS SENIUNIJOS PATARE ,KADANGI TOKIUS BUTUS ,GREIT VALDZIA ATIMA ,AUKCIONO TVARKA PARDUODA,ARBA TREMTINEMS PASKIRE,AS TAI TIKRAI NERIZIKUOCIAU SAVO BUTA PALIKTI SVETIMIEMS PERSONOMS ,MANO BUTA DAR ATVAZIUODAVO DUKRA VYRESNE PRIZIUREDAVO KAIMINAM DAZNAI PASIRODIDAVO MOKESCIUS SUMOKEDAVO.O JEI AS BUCIAU LIKIMO VALIAI PALIKUS TA VALDISKA BUTELI ,TAI JAU KAIMINAI SENIAI BUTU PRIRASE ,IR BUTUME BE BUTO. SAUGOK SAVO KAMPA ,VAZIUOK I LIETUVA IR KUO GREICIAU SPRESK PROBLEMAS.
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 07 07, 18:39)
vat as irgi to paties norejau paklaus.jei viskas ok tik pajamos per dideles,ar su vaiku neismes?

PAS MANE 6 VAIKAI NIEKAS NEMES I TA GATVE JEI MOKESI UZ BUTA. AS IR VALDISKAM BUTE GYVENU JAU 7 METAI.O APIE KOKIAS PAJAMAS CIA RASOTE NET NESUPRANTU .NA NE BENT JEI NORI UZ BUTO MOKESCIUS KOMPENSACIJA ,TADA PAJAMAS JIE PRASO ,KAS TAME BUTE DEKLARUOTI
Atsakyti
QUOTE(cadra @ 2008 07 14, 13:32)
buk protinga neissiregistruok is uosvienes buto .bet uosviene tai tikrai be sazines .kam tuos mokescius ima is jusu uz ta buta ?taigi inai mociute jusu vaiku pamink ant sirdies jai truputi.kaip tyli taip ir darosi gyvenime

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvea: 06 spalio 2008 - 08:49
QUOTE(Ievosius @ 2008 07 11, 18:25)
KL: tam kad gautume buta is savivaldybes esame prisiregsitrave pas uosviene, bet realiai ten negyvename, kazkaip pritaupydami issinuomavom buta, bet uz tas pajamas kur gaunam pirkti buto neiseitu, bankas neduoda.Zodziu dabar mokam ir pas save ir pas uosviene uz komunalinius nes ten registruoti.O ar galima prisiregistruoti savivaldybeje ir neprarasti vietos eileje?Kokiu budu apskritai galima prie savivaldybes prisiregistruoti?Kiek savivaldybej beeinu ir duris bevarstau tiek vis kur kitur nukreipia, o man su auganciu pilvu ir mazu vaiku ner lengva vaikscioti  jiems tinkamu laiku.

blink.gif doh.gif

kas cia per ciudai.....!!!!!!

buk protinga ir padek ta savo uosviene i vieta..... plesia is jusu pinigus uz nieka...
Atsakyti
valdiškas butas nėra 'savas kampas', be to rėkti visai nebūtina (rašymas didžiosiomis raidėmis forume yra lygus rėkimui) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 10 06, 15:52)
valdiškas butas nėra 'savas kampas', be to rėkti visai nebūtina (rašymas didžiosiomis raidėmis forume yra lygus rėkimui) rolleyes.gif

Taip ne savas butas .bet ji reike saugoti kol turi ,ir uz nuoma moketi.atsiprasau brangioji pakliude tau mano didziosios raides ,tikrai nerekiu ,o mokinu kas kaip gali buti ,turbut pati turi nuosava buta tai nezinai ka reiske gyventi valdiskam bute .SORYY
Atsakyti
QUOTE(dolcegitka @ 2008 10 08, 14:24)
Taip ne savas butas .bet ji reike saugoti kol turi ,ir uz nuoma moketi.atsiprasau brangioji pakliude tau mano didziosios raides ,tikrai nerekiu ,o mokinu kas kaip gali buti ,turbut pati turi nuosava buta tai nezinai ka reiske gyventi valdiskam bute .SORYY


Nu bet t ai ne jumi vienai tas valdiskas butas reikalingas unsure.gif Jei gyvenat uzsienyje, gal galit atiduoti si butuka kitiems. Kam jis jums?
Atsakyti
[quote=rainiukas,2008 10 11, 20:36]
Nu bet t ai ne jumi vienai tas valdiskas butas reikalingas unsure.gif Jei gyvenat uzsienyje, gal galit atiduoti si butuka kitiems. Kam jis jums?
ne jusu problema kas mano bute gyvena, juokas man is tave ima RAINIUK as to buto laukiau 17 metu eilej stovejau ,eik pas savo mama paprasik ,kad tau buta atiduotu ,as turiu kam palikti nes pati 6 vaikus uzauginau.ir aplamai nematau kam aiskintis . lotuliukas.gif
Atsakyti