Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(azen @ 2008 02 27, 13:51)
ka reiskia neatimtu unsure.gif  koks kirtumas kiek uzdirbi  g.gif  pirma kart girdziu toki dalyka....



tai reiskia, kad jei turi normaliai pinigu, ji is taves gali atimt smile.gif Tik nezinau sumos smile.gif

Gi per TV rode, kaip viena parlamentare turi uz 500 000Lt turto ir gyvena soc. buste... tai tipo jai jis nepriklauso ir turi teise atimt. tai va ir man pasistojo klausimas, kokia ta ribine suma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 02 28, 13:53)
tai reiskia, kad jei turi normaliai pinigu, ji is taves gali atimt smile.gif Tik nezinau sumos smile.gif

Gi per TV rode, kaip viena parlamentare turi uz 500 000Lt turto ir gyvena soc. buste... tai tipo jai jis nepriklauso ir turi teise atimt. tai va ir man pasistojo klausimas, kokia ta ribine suma cool.gif

tai turimas turtas ir gaunamo atlyginimo suma tai ne tas pats as taip manau. nes jei as neturiu nekilnojamo turto tai ir ivyti is buto negali. g.gif
mes kai deklaravom mazosios gyvenamaja vieta tai reikejo visu bute gyvenanciu net ir 6men vaiko pazymu kad neturim nek.turto.
ir tik tada leido prideklaruoti vaika.
Atsakyti
Va mane irgi nuo sausio 1d.itrauke i eile.Gyvenam mudu abu su suneliu nuomojamam bute Siluteje.Esam 68 eileje,pagal savivaldybes tarnautoja,mums butas nusimato po geru 6m doh.gif verysad.gif Ir i eile i rase ne vienisu mamu ar kaip ten o i jaunu seimu!Nors pries tai sake kad i kazkokia skubia eile mamom statys.Tai likau nusivylusi ir galvoju,ka nereikejo isviso tvarkytis tu dokumentu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2008 02 28, 13:48)
tai turimas turtas ir gaunamo atlyginimo suma tai ne tas pats as taip manau. nes jei as neturiu nekilnojamo turto tai ir ivyti is buto negali.  g.gif
mes kai deklaravom mazosios gyvenamaja vieta tai reikejo visu bute gyvenanciu net ir 6men vaiko pazymu kad neturim nek.turto.
ir tik tada leido prideklaruoti vaika.



savivaldybe praso pateikti dok is registru centro apie turima/neturima turta kiekvienam seimos nariui(nesvarbu ar jam 6 men ar 60 metu).

dar praso pazimu apie kiekvieno seimos nario pajemas(vaiko pasalpa, sodros ismokos, algos ir pan.)uz praejusius metus.

tad jei turite koki busta, soc. busto greiciausia negausit ir jei jusu pajemos virsija savivaldybes numatytas normatyvas taip pat negausit.

o isvaryti is soc. busto gali tada, kai ysigysit busta(gausit palikimu busta ir pan) arba kai jusu pajemos padides iki tam tikros sumos, kad savivaldybe nuspres, jog isgalit paimti kredita bustui ar nusipirkti ji patys.
tikiuos aiskiai parasiau, nes skubejau labai.
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2008 03 05, 21:45)
savivaldybe praso pateikti dok is registru centro apie turima/neturima turta kiekvienam seimos nariui(nesvarbu ar jam 6 men ar 60 metu).

dar praso pazimu apie kiekvieno seimos nario pajemas(vaiko pasalpa, sodros ismokos, algos ir pan.)uz praejusius metus.

tad jei turite koki busta, soc. busto greiciausia negausit ir jei jusu pajemos virsija savivaldybes numatytas normatyvas taip pat negausit.

o isvaryti is soc. busto gali tada, kai ysigysit busta(gausit palikimu busta ir pan) arba kai jusu pajemos padides iki tam tikros sumos, kad savivaldybe nuspres, jog isgalit paimti kredita bustui ar nusipirkti ji patys.
tikiuos aiskiai parasiau, nes skubejau labai.

o kokie tie normatyvai? t.y. kiek?
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2008 03 05, 21:46)
o kokie tie normatyvai? t.y. kiek?




- asmens be šeimos grynosios metinės pajamos – 10000 litų ir turtas – 15000 litų;
- dviejų, trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos – 20000 litų ir turtas – 30000 litų.
- keturių ir daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos vienam asmeniui neturi viršyti 6000 litų, o turtas vienam asmeniui – 15000 litų.

ps. turtas yra - bustas, automobilis, sodas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2008 03 06, 16:50)
- asmens be šeimos grynosios metinės pajamos – 10000 litų ir turtas – 15000 litų;
- dviejų, trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos – 20000 litų ir turtas – 30000 litų.
- keturių ir daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos vienam asmeniui neturi viršyti 6000 litų, o turtas vienam asmeniui – 15000 litų.

ps. turtas yra - bustas, automobilis, sodas  ir t.t.

unsure.gif blink.gif tai per mane tevai gali likt be to busto, vien todel... kad as kazkur su vaikais buciau prideklaruota ohmy.gif
Atsakyti
SVEIKI EILEJE STOVIU JAU 11M,BET JOKIU PROSVAISCIU NET NESIMATO VAIKAI PO TRUPUTI BAIGIA UZAUGT IKI 18 M. TADA JIE IS SEIMOS ISBRAUKIAMI KADANGI PILNAMECIAI.NESVARBU KAD MOKINASI AR NE SU KIEKVIENU SEIMOS NORIO SUMAZEJIMU,MAZEJA IR KVADRATURA PRIKLAUSANTI TAI SEIMAI.IR GALIAUSIAI KAI VAIKAI UZAUGA,O JEI TURI 1 KAMBARIO BUTELI TAU NIEKAS IR NEPRIKLAUSO,TIK TA VISA LAIKA RANKIOJI DOKUMENTUS UZ KAIKURIUOS IR MOKI,ITEISINTAS VALSTYBINIS PASITYCIOJIMAS IS ZMONIU GAUNASI.DUOK DIEVULIAU KAD PASIKEISTU ISTATYMAI,IR SEIMOS SULAUKTU TOS PARAMOS KURIOS TIKISI.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 06, 17:37)
unsure.gif  blink.gif tai per mane tevai gali likt be to busto, vien todel... kad as kazkur su vaikais buciau prideklaruota ohmy.gif



nesupratau???tu kazka netaip supratai.tavo tevai ir tavo seima-du skirtingi dalykai.paaiskink smulkiau, bandysiu atsakyti tada y tavo si teigini 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(GALUZE @ 2008 03 06, 22:48)
SVEIKI EILEJE STOVIU JAU 11M,BET JOKIU PROSVAISCIU NET NESIMATO VAIKAI PO TRUPUTI  BAIGIA UZAUGT IKI 18 M. TADA JIE IS SEIMOS ISBRAUKIAMI KADANGI PILNAMECIAI.NESVARBU KAD MOKINASI AR NE SU KIEKVIENU SEIMOS NORIO SUMAZEJIMU,MAZEJA IR KVADRATURA PRIKLAUSANTI TAI SEIMAI.IR GALIAUSIAI KAI VAIKAI UZAUGA,O JEI TURI 1 KAMBARIO BUTELI TAU NIEKAS IR NEPRIKLAUSO,TIK TA VISA LAIKA RANKIOJI DOKUMENTUS UZ KAIKURIUOS IR MOKI,ITEISINTAS VALSTYBINIS PASITYCIOJIMAS IS ZMONIU GAUNASI.DUOK DIEVULIAU KAD PASIKEISTU ISTATYMAI,IR SEIMOS SULAUKTU TOS PARAMOS KURIOS TIKISI.




nuo ko priklauso ar greit gausi is savivaldybes busta ar ne, tai sunku net pasakyti.vieni gauna tik kelis metus prastoveje eilej, kiti laukia desimtmeciais doh.gif

klaipedoj, vilniui dar ir verta laukti, nes ten yra statomi savivaldybes namai, kuriu paskirtis ir yra apgyvendinti zmones, kurie stovi eilese ir zmones gauna naujut naujutelius butus(aisku ju nuoma didesne).

as pati esu siauliete ir nesu girdejusi jog siauliuose statytu savivaldybe namus nuomai verysad.gif ir siulo tik baraknamius verysad.gif labai retai, kada pasiulo20-50 metu senumo butus(juk tai siauliams prabanga), o ka jau kalbet apie naujos statybos namus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curny: 07 kovo 2008 - 12:06
4u.gif sveikutes,
gal ne viska tiksliai parašysiu,bet žinau,kad, vilniuje galima issipirkti soc.busta,jei jis nusidevejęs 60 proc.ir jame išgyventa daugiau nei 3 metai.
Išsipirkti galima rinkos kainomis.
Na,manau,jei kam įdomu bus,galite rašyti man į a.ž(kiek galėsiu,tiek papasakosiu)Nes tokiu būdu tvarkosi popierius mano mama mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(curny @ 2008 03 07, 14:16)
nesupratau???tu kazka netaip supratai.tavo tevai ir tavo seima-du skirtingi dalykai.paaiskink smulkiau, bandysiu atsakyti tada y tavo si teigini 4u.gif


Soc. bute registruoti mano tevai, as ir mano dukrytei, dabar norejau registruot ir savo berniuka... bet jei ant manes "kabo" turto daugiau nei galima turet keliems seimos nariams, tai savivaldybe, gali pasakyt, kad musu pajemos didesnes nei reikia smile.gif Ar cia bus skaiciuojama, kaip 2 atskiros seimos?
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2008 03 15, 22:20)
Soc. bute registruoti mano tevai, as ir mano dukrytei, dabar norejau registruot ir savo berniuka... bet jei ant manes "kabo" turto daugiau nei galima turet keliems seimos nariams, tai savivaldybe, gali pasakyt, kad musu pajemos didesnes nei reikia smile.gif Ar cia bus skaiciuojama, kaip 2 atskiros seimos?

siaip kiek suprantu as tai turetu ziuret turta to kieno vardu tas butas buvo isduotas, ir jo seimos . t.y. jei butas tavo mamos vardu tai ziuretu jos turta ir jos vyro turta o suauge vaikai tai manau jau atskira seima g.gif
Atsakyti